2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ooo alerji dedin damarıma baston resmen. :#) bizim geçmeyen alerjimiz var. Kanda falan da çıkmıyır. Ürtiker var. Çocuk pembe dalmaçyalı. Ama alerji testinde çıkmıyor. Ben üç gündür sadece mayasız ekmek ve pirinç yiyorum edizle. Epey azaldı benekleri. Alerji Prof bana tıbbi gerekçe yok bile dedi. Ha alerji var diye çıkmaması iyi bir şey, çünkü alerji varsa da azdır düşük boyuttadır. Offf saatlerce kknuşabilirim bu konuda o kadar doldum ki...
Sana tavsiyem şu. Günlük tut. Neler yiyor. Etmiyorsa kendini de yaz. Alerjen yaklaşık 2 saatte anne sütüne geçiyor. Bebek alerjen alımından sonra genelde burnunu kaşıyor. Bu lara dikkat et. Günlük tut ve hırıltı nasıl bunu da not al günlüğe. 1 hafta falan sonra yavaş yavaş anlamaya başlarsın. Bu sırada şüphelendiklerini kesersin. Günlük işine başla hele gerisi gelecek

Cancağızım takma kafana ya hu. Benim işim yok 24 saat bebeyleyim takıyorum hadi. Bir de açlıktan kız vallahi. Açım. Bebek de aç. Pirinçle gün mü geçer... Kafam attı. Pirinç yiyoruz bir iki gün. Vücut az bi toparlasın yeni şeyler yiyeceğiz.

rint canim cok zor vallahi... Aklima geliyosunuz hep sebebi insallah bulunurda sende kuzunda rahat edersiniz...sagol.verdigin tavsiyeler icin muhakkak deniycem aslında bizim doktor iyi bi doktor guvenirim onun bilgisine ama iste icimde bi kurt kemiriyo beni seninde dedigin gibi ciddi boyutlarda bisey yok evet urtiker falan olmadı ama sanki bisey yada biseyler dokunuyor vucudu hassas gibi geliyo...dogudugindan beri gecmeyen gaz bölük pörçük uykular gecmeyen hirilti surekli hapsurma simdi yok ama ilk aylarda zaman zaman azda olsa gaita da mukus yeşil gaita...hatta buraya da yazmıştım ek gidaya geciste yogurt mahvetmisti bizi gazdan catlamisti cocuk brn yogurdu 9 aylik olana kadar veremedim... Ne zaman versem sabaha kadar kivraniyodu...ilk ek gida aylarinda zaman zaman kucuk.dokuntuleri de oldu ama hepsine normal dedi doktor...esimde bama cok abartiyosun bak normalmis diyo...hiriltisi icin zorla kbbye.goturdum geniz eti biraz kapatiyo ama cok ileri boyutta degil dedi...aman insallah benim.kuruntumdur cikmaz oyle bise ama gunluk isini muhakkak deniycem Allah sizede yardim etsin canim biran once sona erer bu surec insallah

Canım çok geçmiş olsun inşallah yanılmışlardır rabbim korusun yavrularımızı

rint rabbim sağlık şifa versin inşallah . Anne olupta kafasında kurmaya varmı acaba.esler cocukla az zaman geçirdikleri için bebekleri iyi taniyamiyorlar.anneler nefes alışından bile değişik ligi hemen farkeder.

D vitamini 7den 70e herkeste var kızlar ya.saglik ocagindaki hemsire bıkmış galiba iğne sini vurmaktan belediyeye söylesek de cesme sularına d vitamini koysa diyor...benim eşim çiftçi surekli tarlada ona rağmen cok düşük çıktı.evde olanlar napsın bilemedim

rint canim ya tekrar tekrar gecmis olsun... Insallah tez zamanda bulunur sebebi.allahim sabırlar ve kolaylıklar versin.... Kizzzz pirinç yiyecem diye sumocular gibi olma aman

Ohh neyse ki birseyi yokmuş zaten oğlunun maşallah i vardı kuzum çocuk herşeyi erkenden yaptı bu doktorlar da bazen insanı gereksiz yere telaşa sokuyor ya

Bazen mesajları sondan okumak iyi galiba ilk mesajı gördüm korktum. Neyse ki yanlışmış

@emnis çok şükür hıcbırseyınız yokmuş.

@emnis canim çok sevindim ya yaşlı kadınlar çocuğu erken bastırma erken yürürse bacakları eğrilir derler inanmazdım belki sizinki odur allah korusun bebisini

Cokk sevindim canım çok şükür

@emnis şükür kuzum ki bir sey çıkmamış yaa...bosuna stres olmussunuz malesef

kızlar teşekkürler çok şükür Allahıma birşey çıkmadı, kendi doktorumuz çok detaylı baktı sadece 2 ay d vitaminin 6 damla kullanacağız sonra yine tahlil ile bakılacak. ortopedi doktorunu müsait bir zamanımda şikayet edeceğim. Tahliller çıktıktan sonra sonuçları götürüyorum ben şöyle bir baktım fosfor kalsiyum kan üst sınırın bile üstünde d vitamini 1 2 değer düşük sizde bir bakın lütfen dedim. hımmm evet ama demekki oğlunuz dirençli diyor. Töbee töbe dedim ya. kendi dokturumuz sonunda rahatlattı bizi çok şükür. Futbolcu bacağı var bu çocukta diyor :)) 2 3 yaşında tam düzelirmiş düzelmesin aman dedim okadar açıklık benim bacağımda da var sağlık sorunu olmasında.. çok korktum çok ağladım Allah kimsenin yavrusuna hastalık vermesin. Tekrar tekrar sağolun kızlar :)

rint çok güldürdün beni ya :)) hastalıkları tek tek okusak zaten benzer bir kaç şey kaçınılmaz buluruz :) yapma üzme kendini boş yere :) yürüme için geç değil bence siz forumun en en küçüğüsünüz :):)

Ahh kuzum buda böyle geçip gitti Allah başka dert vermesin inşallah

Yoktur inşallah canım sadece hassasiyet vardır geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…