2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam kiZlar hayırlı cumalar biz hastalığı def ettik Allah in izniyle :) dün gece güzel uyudu bugun kahvaltı yemek yedi çok şükür günler sonra uyku ve yemek gördük yaralarımız kurumaya başladı ama hala dürüyorlar burnunun içinden makata kadar yara var ama kaşınmıyor onu rahatsız etmiyor gbi çok şükür bugünümüze teşekkür ederim hepinize parklara çok dikkat edin nolur

Canım gerçekten zor bi hastalık. Bu sene yazı bunun korkusuyla geçirdik fena salgın var. Umarım kısa süre de atlatır ağız içi yara da çıktığı için yemesi zor ve sürekli bi kaşınma vardır.

Ayy canım çok sevindim ya iyi bari geçmeye başlamış

valla canim bende çok korkuyordum başımıza geldi aynen ağızdaki aft maffediyor çocuğu Allah yavrularımızı Korusun hastane park tehlikeli

Çok sevindim ya bebeğin çok tatlı nazar mi değdi diye düşündüm bende allah bidaha hastalık göstermesin canım

Çok sevindim çok geçmiş olsun canım :)

Kızlar nasılsınız ben bu ara delirmek üzereyim resmen bebeğim sürekli tukuruyor her yere yerde bide onlarla oynuyor ne yapsam bırakmıyor normal mı bu

Kızlar nasılsınız ben bu ara delirmek üzereyim resmen bebeğim sürekli tukuruyor her yere yerde bide onlarla oynuyor ne yapsam bırakmıyor normal mı bu
Her donem cesit cesit huy edınıyorlar. Tükürmeyı kesfetmiştir yakında bırakır onu baska bırseyler bulur kendıne.
Bızimkide yerde ne bulurs anında agzında. 2cocuk daha olunca evde halıyle yerlere bırseyler dusebılıyor. Bı gozüm yerde bi gözüm onun agzında.

Valla aynen çok tuhaflar şimdi oğlum yalandan ağlar gibi yapıyor üfler gibi yapıyor burnunu kırıştırıyor böyle bi tuhaf çok komik oluyor.
Bizim yerler de öyle hatta kahvaltıdan sonra tekrar mutfağa gelip yere döktüklerini yiyorlar

Canım korktum bende bi aksilik mi var oğlumda o kadar yapma etme arada sesim bile yükseliyor tobe umrunda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…