2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim oğlan yürüyor artık tutamıyorum ev işi bile bitmiyor. Çok yoruluyorum. O uyur uyumaz uyuyorum. Gece uyanması da bitmedi.sabahta erken uyanıyor.

Çok geçmiş olsun . Benim oğlum 6 ay boyunca idrar yolu enfeksiyonu sorunu yaşadı.6 ay antibiyotik kullandık.cok zor bir süreçtir.ayni deli sorular benim beynimi kemirdi.ama 6 ay sonunda çok şükür son buldu.voiding bizde de yapıldı.aklima o zamanlar geldi.ama inan bana geçiyor.simdi oğlum 7.5 yaşında.hic bir sorun yok.ama iyi bir doktor bulmak çok önemli.antibiyotigin boy kiloya göre iyi ayarlanması gerekiyor.sik sık tahlil verip böbrekler ine bakılması gerekiyor.iyi bir doktor bulursanız hiç bir sıkıntı yaşamadan atlatacaginizi düşünüyorum.rabbim yar ve yardımcın olsun.[/

Oooo. Masallah size. Insallah bizde boyle Hayirli haberler aliriz. Yarin dra gidecez not aldim soracaklarimi. Duaya cok ihtiyacimiz var bu zor zamanda, Rabbim yavruma ve Butun hasta yavrularimiza sifa versin

@gonulll canım nasıl ayakkabı bot almalıyız yürümeye başlayınca?
upload_2017-10-25_8-40-46.jpeg
ben bunu aldım ilk adım ayakkabısı, bugün geliyor bakalım giyecek mi :KK70: çocuk dışarıda mont altında çorap takılıyor yaa :işsiz:

Oooo. Masallah size. Insallah bizde boyle Hayirli haberler aliriz. Yarin dra gidecez not aldim soracaklarimi. Duaya cok ihtiyacimiz var bu zor zamanda, Rabbim yavruma ve Butun hasta yavrularimiza sifa versin
Amin canım Allah in izniyle biranonce geçer inşallah.rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin

Merhaba canlarım nasılsınız ben bayadir girmekte zorlanıyorum bu kk ye telefonum bir türlü açmıyor o açsın diye beklerken kapatıyorum çünkü çok uzun bekletiyor anlamıyorum telefonum yeni eski telimde böyle sıkıntı olmuyordu sakın yanlış anlamayın bırakmadım sizi :KK200::KK200::KK200:

Kızlar bizde makro marketten bot almıştık memnunuz sağlıklı mı bilmem ama zaten dışarda yürümediği için sorun olmuyor elinden tutup biraz yürütüyorum okadar

Küsmeeee vallaa yetişemiyorum oğlan çok yaramaz. Mutfak dolabını indiriyor bulaşık makinasına giriyor. Duvar kağıtlarını yırtmaya çalışıyor. Kabloları asılıyor:işsiz: 1 saat uyuyor öğlen işleri yetiştiremiyorum bile.
:) ah canım şaka yaptım ben annemlere taşındım 3 müz anca yetişiyoruz seni anlayabiliyorum. kolay gelsin ama özledik :KK68:

X