2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok geçmiş olsun yavrucuğa canım allerjik durumlar da ayrı zor :/ inşallah terapi derman olur derdinize ben de bi kaç ay öncesine kadar çok istemiştim eşim de hiç tam anlamıyla yok demedi ama ne gerek var ki diye düşündüğünü belli etti çünkü bizim en büyük sıkıntımız bu zaten.. bana göre sorun olan şeyler ona göre diil..şu anda çift terapistinden ziyade kendime terapi düşünüyorum gerçi..malum onu değiştirme ümidim pek kalmadı benim bakış açım değişir belki :/

Gecmis olsuncanim.Allah sifa versin tez vakitte.

Ay seve seve atarim.
Uyku problemi 1 bucuk yasindan sonra duzene girmeye basliyor.gece beslenme isi tamamiylr bittiginde uykusuda duzene giriyor arttik.

Masallah yavrulara.
Simdiden dogum gunleri kutlu olsun guzel kizlarin.Allah hayirli saglikli uzun omurler nasip etsin ailecek hepinize ins.hep gulsun guzel kizlarimiz ins.

Benim oglum 36 buyuk kizim 34 de dogdu ama ikiside ayni zamanda yuruduler.
Minigim 10 ayliktan beri siraliyor olunca abisi ablasi gibi yasinda yuruycek dedim ama daha ellerini birakip adik atmiyor.herhalde 2 ay erken dogdu diye yurumesi de 2 ay gec olcak.cesareti yok sanki yurume konusunda.yuruyunce ben daha bi rahatlamis oluyorum.hayirlisi artik.

Kızlar çoğumuz similac kullanıyor 3 numaraya geçmeyin içinde bildiğimiz sofra şekeri var. Galiba 3 numarada şeker olmayan sma var bi araştırın

Yürüyünce daha iyi oluyor diyen tek annesin galiba doğru mu anladım?

Y yilfasa canım Allah senden bir değil binlerce defa razı olsun. Gayretin için bu kadar önemsenen için çok teşekkür ederiz. Allah inşallah hepimizin duasını kabul eder. Şifa bekleyen tüm çocuklara şifa olsun salavatlarımız. L Larendee bin kuzusuna da şifa olsun. Okuyan dua eden herkesten Allah razı olsun. Ediz adına da kendi adıma da teşekkür ederim. Allah kimseye dermansız dert vermesin iki benek için perişan olduk Allah kimsenin çocuğuna içinde kendi evlatlarımıza da hastalık göstermesin. İyi ki varsınız kızlar, iyi ki...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…