2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ahahahaahah :)))) kızzz en sevdiğim filmler gibisin ağlarken güldüren GÜNAYDINN :)

Ahahahaha bu on numaraydi :))) günaydın canım ilk dişiniz hayırlı olsun

Bize her gidişimizde bi sonraki gidiş tarihimizi veriyolar ama bi daha aramıyolar sizi arıyolar mı bi de??
Beni arıyor sağolsun en son 10. aya girdiğinde yine aradı her şey yolunda mı diye yaşında gelmemi söyledi. Eğer doğum günü vs yaparsanız o gün gelmeyin dedi :) ne kadar düşünceli hemşirem yaa seviyorum kendisini aşkım depreşti kadına sabah sabah ama gerçekten işini aşkla yapanlardan . Bazen çok yoğun oluyor diyorum ayy size de Allah kolaylık versin bugün burası yine mahşer yeri gibi diyorum off sormayın diye başladı heh dedim dert yanacak :) ....yazık insanlara hep hasta olmuşlar diye ağlamaklı devam etti :)

oy kuzum iyiyim tatlım bende seni özledim eşim ankaraya gitti çalışmaya başladı ben burda annemlere taşındım öylee geçinip gidiyoruz :) Alper kuzum napıyo yürüyüşleri arttırdı mı :)
Anaaa mecburi ayrılık başladı mı kuzum sen ne zaman gitcen ? bizde iyiyiz Alper yürüyüşleri arttırdı biraz ama ayakkabı giymek istemiyor hiç sevmiyor ayakkabı olursa ayağında yürümüyor o derece sevmiyor ayakkabıyı napcam bilmem ve hala kanguruyla yürüyüşlere devam

başladı canım bu ay sonunda taşınacağız kasım sonunda da ben gidicem :) arada kendi evime geçiyorum bir kaç bir şey paketliyorum geri dönüyorum bilmiyorum nasıl olacak bu taşınma çok gözümde büyüyor. (( ayakkabı konusunda emre de öyle ayakkabıyı geçtim çorap bile batıyor çocuğa uğraşıyor uğraşıyor çıkarıyor. kışda geldi dışarıda çorap bir yere kadar idare ediyor nasıl alıştıracağız bende bilemedim valla.

Taşınma işi çok zor birde siz şehir dışına evi taşıyorsunuz Allah yardımcınız olsun canım soğuklarda taşınmakta güç olmasin inşallah,
bebeklerimizde çocuk oldu artık gerçekten çok uğraştırıcı nelerle uğraşıyor akşama kadar ben hayretle hep peşinde tabii asıl tehlike simdi başladı

Okurdum canim ama su ara isim cok.hergun benim cekmem gereken zikirlerim var zaten onu bile zorlaniyorum su ara.yazlik kislik kiyafetlerle ugrasiyorum.
Dua ederim ediyorumda zaten.
Allah razi olsun senden kendineymis gibi sahiplendin.
Canım benim kolay gelsin sana.allah hepimizden razı olsun.

İnan buğulu gözlerle okudum yazdıklarını her zamanki gibi sonunda koptum.utunun fişi önemli zira çok elektrik harcıyor )

İnan buğulu gözlerle okudum yazdıklarını her zamanki gibi sonunda koptum.utunun fişi önemli zira çok elektrik harcıyor )

Böyle işini severek yapan insanlar iyi ki var

Benim balık da önlük taktırmıyo yelek giydirmiyo yazın bi ara üstündeki tek kat çıtçıtlı kamyoncu beyaz atletini de çekiştirmişliği var yukardan açıp göbeğini inceliyodu deli :))

sorma canım sorma tv ünitesine tırmanıyor baya baya çıkıyor tv yi tutuyor önce bana bakıyor muzur muzur ben hareket edince başlıyor sallamaya :) çokta güçlü alamıyorum elinden hiç bir şey :) dediğin gibi bunlar artık bebek falan değil koca çocuk oldu :))))

Bak bu yönden bende dertliyim Birgün TV yi yere dusurcek diye korkuyorum herhalde ya duvar a takcaz yada büyük bir unite alcaz olmuyor böyle

Bak bu yönden bende dertliyim Birgün TV yi yere dusurcek diye korkuyorum herhalde ya duvar a takcaz yada büyük bir unite alcaz olmuyor böyle
ben nasılsa taşınacağız diye monte ettirmedim. taşınalım duruma göre duvara monte yapacağız tv ünitesini - petekleri-koltukların tahta kısımlarını battaniye ile kaplamaktan ev paket oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…