2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba kizlar nasil siniz güzel hamiş ler:) ya bel ağrım dışında hamileligimi unutuyorum sizlerde durum nasıl ilk bebis te de çok şükür kolay geçti ama yineaağzında açilik Midem de hafif bulana vardı merakla doktora gideceğim günü bekliyorum

Yarın gitsem kese görünür mu ku bide esiniz le ilişkiye ara verdiniz mi kalp atışını falan görünmeye kadar en azından buna gerek varmi

Kızlar bugün bat günüm dün yani bir gün kala kanda değerim 26,65 çıktı. Değeri böyle olup yükselen var mı acaba? Çok mu düşük sizce değerim?
Canim benimde reglim bir gün geçince 38 di. Ertesi gün 68 olmuş, allahın izniyle bebislerimiz bizimle.
Bence geç dollenmedir ...

Daha iyiyim canım o gün ki kadar yok fazla ayakta kalınca oluyor. Ben asilamayla hamile kaldığım için başından beri progestan jel kullaniyordum. Benimde kontrolum çarşamba bol bol dinlenerek bekliyorum
Çarşamba günü hayırlı haberler alırsın canım inşallah..

Yarın gitsem kese görünür mu ku bide esiniz le ilişkiye ara verdiniz mi kalp atışını falan görünmeye kadar en azından buna gerek varmi
Canım kalp atışını ve keseyi göreceğin tarihi doktor kan testi sonucuna göre söylüyor...Sen kanda mı öğrenmiştin?Benim doktorum keseyi ve kalp atışını görene kadar ilişki yasak dedi

Canım kalp atışını ve keseyi göreceğin tarihi doktor kan testi sonucuna göre söylüyor...Sen kanda mı öğrenmiştin?Benim doktorum keseyi ve kalp atışını görene kadar ilişki yasak dedi
Evet canim adet ten bir gun once 363 tu.doktora hiç gitmedim erken.sat31 ocak

Canım ya ben hamileligimi öğrendikten sonra 1 defa oldu ilişki acaba zararlı mi korktum şimdi

[QUOTsalıarike, post: 45477937, member: 728754"]Canım kalp atışını ve keseyi göreceğin tarihi doktor kan testi sonucuna göre söylüyor...Sen kanda mı öğrenmiştin?Benim doktorum keseyi ve kalp atışını görene kadar ilişki yasak dedi[/QUOTE]
Yani sali günku kan ddeğeri

[QUOTEolmaz ar, post: 45478011, member: 443239"]Canım ya ben hamileligimi öğrendikten sonra 1 defa oldu ilişki acaba zararlı mi korktum şimdi[/QUOTE]
Sorun olmax inşallah ama yinede tedbir iste

E="ebyar, post: 45478024, member: 443239"]Canım hesapla gün aşırı olacak sekilde 5000 olduktan sonra görünüyor kese[/QUOTE]
Sagol cnm bide bi bilgi vereyim ilişkidensonra beyaz ddışınd a bi akinti oluyorsa kesinlikle yasak ilk bos ggebeliğimoöyleydi ama bilniyorduk

balbebekk bende sorun olmaz diye düşünmüştüm ama doktora sormak lazim ama Kişiye göre değişir diye düşünüyorum

"ebyar, post: 45478123, member: 443239"] balbebekk normal akintim oldu canım öyle kahverengi falan olmadı.[/QUOTE]
Anladim sorun olmaz inş. Senin sat kac? Ilk mi yaş kac

Lekelenme yasayan varmi aranizda bole kahverengi akinti gibi...
Bende adetin 2. Günü pembe leke oldu. Her ihtimale karşı doktora gittim. Lekelenme bence önemli kanama öncesi de gelebilir, işi şansa bırakmamak lazım.
Kızlar bana destek olan herkese teşekkürler, bugün adetin 3. Günü ve lekeden korkup doktora gittim. değerim 329,47 çıktı, normal dedi. 3 gün önce 96,94tü. Herhangi bir muayene yapmadı çarşamba gel bakalım dedi. Her ihtimale karşı progesteran verdi.
Hamilelik Öncesi folbiol kullanıyordum şimdi ise doktor ilacı değiştirdi Folio yaptı. Bu daha kapsamlı dedi. İçinde 400 folik asit, 150 iyot ve 10 b12 var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…