2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bende 7 yil oldu dogum yapali oglumda 20 kasimli sezaryen oldum.buda 7-8 kasim olacak ama sezaryanda biraz erken aliyorlar 29 ekime denk getirmek istiyorum yada esimle tanisma yilimiza 27 ekimde tabi rabbim izin verirse
Insallah canim Cok hos olur tanisma yil donumunuz de olmasi
insallah rabbim gonlundekini verir bende kiz hissettim ilk pozitifi gordugumde hos geldin kizim diye soka girdim tedavide olmadi tedavimi biraktigim.ay geldi melegim
Bende kizim olsun isterim ama erkek hissettim :) saglikli olsunlarda ne olursa olsun

Kalp atislari durdu canim. Nedeni icin sagliksiz gebeliklerde olabiliyormus. Doktor by gebeligin devam etmis olsa bebegin ozurlu olabiliyor oyle olmasi daha mi iyiydi dedi. Uzulduk ama gecti Allah bi daha yasatmasin
amin canim tekrar yasatmasin rabbim

Insallah canim Cok hos olur tanisma yil donumunuz de olmasi

Bende kizim olsun isterim ama erkek hissettim :) saglikli olsunlarda ne olursa olsun
27 ekime karar verdim bencede guzel olur rabbim gonlundekini hissini versin inssallah herkezin gonlundekini versin rabbim

Kızlar bugün bat günüm dün yani bir gün kala kanda değerim 26,65 çıktı. Değeri böyle olup yükselen var mı acaba? Çok mu düşük sizce değerim?

amin canim.insallah rabbim guzel duani duyar

Kızlar bugün bat günüm dün yani bir gün kala kanda değerim 26,65 çıktı. Değeri böyle olupimin degeri yükselen var mı acaba? Çok mu düşük sizce değerim?
canim kardesimin degeri 27.8 di yukseldi 17 haftalik hamile pazartesi tekrar et degerini kafanda rahatlar insallah rabbim sag salim.kucagina almayi nasip etsin insallah

Kızlar bugün bat günüm dün yani bir gün kala kanda değerim 26,65 çıktı. Değeri böyle olup yükselen var mı acaba? Çok mu düşük sizce değerim?
Canim benim ilk gebeligim de adete 2 gun kala 17 cikmisti sonra yukseldi gec dollenme olmustu. Icini ferah tut onemli olan gun asiri 2 Kat artarak devam etmesidir. Onu takip et sen.

ebyar ve Ikra meyra kızlar içimi o kadar rahatlattınız ki anlatamam. Amin inşallah hepimiz Allahın izniyle sağ salim hayırlı sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız.
Ben dün gece saat 11 de kan verdim yarın akşam 11 demi kan vereyim yoksa pazartesi akşamı 11 demi kan vereyim ben yarın akşam diye hesapladım ama

Dün gece verdiysen canım yarın gece ver . içini ferah tut yükselir geç döllenme olmuştur

yarin aksam 11 de verebiliyorsan ver canim.pazar gunu kapali diye her yer onun icin pazartesi sabah verirsin diye oyle cvp yazdim cnm

Dun aksam verdiysen Yarin aksam vereceksin canim.

Kizlar hangi folik asiti kullaniyorsunuz. Etrafimda hamile olan herkese dr folbiol vermis Ben hamilelikten once ilk ayri doktora gittim ikisi de bana folidoce kullanmami soylediler onu kullaniyorum

Canım folbiol en yüksek düzeyde folik asit içeriyor. Ben öncesinde de folbiol kullandım devam da ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…