2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba arkadaşlar. Nasilsiniz. Araniza yeni katıldım . 1 oglum var ve 5 gün önce hamile oldugumu öğrendim. degerim600 kusur çıktı. Iliskiden sonra 18. Günde. Doktor keseyi göremeyiz dedi.önümüzde ki perşembe yine gideceğim bakalim. Hayirlisi.sizlerinde her sey gönlüne göre olur insaalah

Bende adetin 2. Günü pembe leke oldu. Her ihtimale karşı doktora gittim. Lekelenme bence önemli kanama öncesi de gelebilir, işi şansa bırakmamak lazım.
Kızlar bana destek olan herkese teşekkürler, bugün adetin 3. Günü ve lekeden korkup doktora gittim. değerim 329,47 çıktı, normal dedi. 3 gün önce 96,94tü. Herhangi bir muayene yapmadı çarşamba gel bakalım dedi. Her ihtimale karşı progesteran verdi.
Hamilelik Öncesi folbiol kullanıyordum şimdi ise doktor ilacı değiştirdi Folio yaptı. Bu daha kapsamlı dedi. İçinde 400 folik asit, 150 iyot ve 10 b12 var
Gözün aydın canım güzel artmış değerin ınş tez zaman da keseyi görür kalp atışlarını ad duyarsın. Pozitif olalım her zaman her şey iyi olacak insallah :)

Kızlar doktor bana bir de ilişki olmasın dedi, zaten ben tutunma evresi ve olası düşük tehlikesi olmasın diye ilişkiden uzak duruyordum.

kese bhcg kac olunca goruluyo acaba... benım cuma kendı hesaplamalarıma gore 3500-4000 falan olcak gorunur mu acaba yoksa randevuyu pazartesıye mı alsam:KK64:

kese bhcg kac olunca goruluyo acaba... benım cuma kendı hesaplamalarıma gore 3500-4000 falan olcak gorunur mu acaba yoksa randevuyu pazartesıye mı alsam:KK64:

Ben doktor sitesine baktım vajinal USG de görülmesi için 1500u karından USG de görülmesi için 3500-5000 i geçmesi gerekiyor yaziyor

Hadi inşallah canım bende çarşambaya gün sayıyorum kanı 2 kere verdim başka tekrarladim yükselir o güne kadar inşallah
İnşallah canım en zor günleri geçiriyoruz burda ve birbirimizden destek alıyoruz...İlk önce acaba hamile kalacakmıuım kaygısı şimdi beta yükselecekmi kaygısı sonra kese ve kalp atışını ne zaman göreceğiz kaygısı anne olmak yüreğin hep hızlı hızlı çarpması demek galiba....

İnşallah canım en zor günleri geçiriyoruz burda ve birbirimizden destek alıyoruz...İlk önce acaba hamile kalacakmıuım kaygısı şimdi beta yükselecekmi kaygısı sonra kese ve kalp atışını ne zaman göreceğiz kaygısı anne olmak yüreğin hep hızlı hızlı çarpması demek galiba....

Aynen canım ve sanki 9 ay dolup kucağına almadıkça inanamamak gibi

Ben doktor sitesine baktım vajinal USG de görülmesi için 1500u karından USG de görülmesi için 3500-5000 i geçmesi gerekiyor yaziyor
insallah cuma gunu gorunur ya benım acılen ıgne baslamam gerekıyo kan sulandırıcı. bu doktorum da kese gorundukten sonra ıgneye baslıycas dedı cok tedırgınım.

Slm kizlar bende de implantasyondan beri ara ara lekelenme oluyodu bugun doktora gittim n ediyor edin dedim.. bende rahim agzinda ufak bi yara rahimde ufak ufak polipler vardi hamile kalmasam bu ay ameliyatla aldircaktim.. neyse vajinal muayene etti ve ufacik bi kese gorundu :KK36::KK36: progestan verdi fitil olarak iliski yasak dedi.. kanama artarsa gel yoksa 10 gun sonra gel dedi.. saglikli olup olmadigi ile ilgili bisey soyleyemeyiz suan dedi..
Bu benim ikinci gebeligim bi oglum var 5,5 yasinda 2 senedir bekliyodum bu gebeligi.. allahim bebislerimizi korusun..

Telefondan yazarken zor oluyo aradaki yazdiklarim silinmis.. carsamba bhcg 150 idi.. muayene edelim mi kese gorunmez ama dedi ben de edin dedim olacakti arasi

insallah cuma gunu gorunur ya benım acılen ıgne baslamam gerekıyo kan sulandırıcı. bu doktorum da kese gorundukten sonra ıgneye baslıycas dedı cok tedırgınım.

Hangi mutasyon var canım sende. Bende aptt testi yaptırdım çarşamba göstereceğini . hafif düzeyde de olsa bende de pıhtılaşma var . akşamları limonlu su iciyorum

X