2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
gonulll rehberdeki numaralarda belki söyle bir şey olmuş olabilir, daha önce rehberinde telefon hafızası gözüküyordur oradan silmişsindir, sim kart hafızasını sonradan görünür yaptıysan belki orada kalmış olabilir. Bende çünkü numaralar hep bu yüzden çift kayıtlı ama diğer konu ilginç kim ugraşıyor senle :/

Yani bebek sınıfına giriyor ne kadar yaramaz olsada şimdi ne anlar lazimliktan:)) bende gördüm fisher price in şarkılı türkülü hoşuma gitti onu alcam herhalde bi ogun gelsinde

Yani bebek sınıfına giriyor ne kadar yaramaz olsada şimdi ne anlar lazimliktan:)) bende gördüm fisher price in şarkılı türkülü hoşuma gitti onu alcam herhalde bi ogun gelsinde
bende dün ona özendim eşime söyledim oda aslaaaa dedi tuvallette şarkı müzik günah şimdiden alıştırma çocuğu dedi :) aman o daha bebek dediysem de kanmadı :)

Hurdunya gonulll ben 3 4 gündür 10 gibi uyutmaya alıştırdım bu saat benim için çok güzel iyi hoş ama gece çokkk fazla uyanmaya başladı eskisinden daha yorgun kalkar oldum ya belki 15 kez uyanıyor yanıma alıyorum yatakta emekliyor gidiyor başka yere yatıyor geri geliyor başka yere kafama- göbeğime- bacağıma her yerime yatıyor :) en son kolumun üzerinde yatağa paralel şekilde ayakları karnımda uyudu :/// kalktığımda her yerim tutulmuştu. O kadar uyumayan ve yoran bir çcoukki sırf uyusun diye yanıma alıyorum ama buda iyi bir şey değil biliyorum. Emzirmek için yatağına koy al koy al okadar zor geliyor kii uykulu halimle onu taşıyamıyorm bile yatarken emziriyorum ve öyle uyuya kalıyorum uyandığımda göğsüm açık belim açık.. Önerileriniz var mı

Kakasini bazi cocuklar koltuk arkasi kapi arkasi gibi yerde yaparlar.utanir cekinir gibi gizli sakli yerlerde yaparlar.
Bu cocugun erkenden tuvalete yapcak anlamina gelmez.
Denemek lazim.
Ben biliyorum 1 yasinda bezi birakan bebekleri.
Al bi lazimlik hazirsa yapar.deneyip gormek lazim.

Nasılsın canım kontrole gitmiştiniz değil mi? ne dedi doktor hamile takvimi yapsana :):)
Cnm simdilik hersey yolunda demisti dontorum bi daha ayin 20 sinde gidecem ins bulantilar zorluyo arada ozellikle midem bos iken .hamile takvimi yapicam da biraz daha zamn gecsin hayirlisiyla dedim cnm

ay sen şimdi al deyince heycanlandım :))) perde arkasına girince ben başta oyun oynuyor sandım ceee cee yapıyorum çoıcuk perdeyi açmıyor :))) sonra sonra ıkınmaları duyunca anladım olayı :)))

Cnm simdilik hersey yolunda demisti dontorum bi daha ayin 20 sinde gidecem ins bulantilar zorluyo arada ozellikle midem bos iken .hamile takvimi yapicam da biraz daha zamn gecsin hayirlisiyla dedim cnm
Hayırlısı canım ilk 3 ay en sıkıntılı zamanlar ya gececek inş kuzum iyi bak kendine :) 2018 anneleri falan başka forumlara gitme :):)

gonulll başına neler geldi öyle :)) senin tel kafayi yemiş kuzum belki de virüs girdi dediğin gibi fabrika ayarlarına döndünmu
Daha donduremedim.hafiza kartina foto ve videolari almam lazim.tlf den onemli yerlere girmeyeyim sifreli yerlere
Bizim bi sitemiz var icin bi kac milyar yuklu oluyor bayilere ordan para aktarimi yapiyoruz.daha once basimiza geldi patlattilar bizim siteyi 2 3 milyar paramiz gitmisti.bi kerede 100 lira gitti onu erken farkettik.dikkat etmek lazim o zmn.

Yok onu biliyorum hep simde kayitlidir zaten benim nolar.oyle bisey degil.anlamadim nasil oldu.

Yagmur8991 @emnis kızlar şarkılı türkülü almayın lazımlık bi tanıdığın oğlunun poposu çatlamıştı ıkınmaktan.Sırf muzık çalsın diye ıkına ıkına zorla yapmaya çalıştığı için tuvaletini. @emnis ben 2.5 yaşında oğretmiştim biraz geç olmuştu ama yaz tatılını beklemem gerekiyordu.Bakıcı farklı ben farklı öğreteceğim için okulların kapanmasını beklemiştim.Büyük kızım kanepeden tutunarak yapardı:)küçük neresi denk gelirse

Canım maşallah kuzuya
Tuvalet iletişimini bir araştır
Eskilerin çişe tutmak dediği şey
Biz de uygulamaya çalışıyoruz

Aman neme lazım belki yine aynı şey oluyor aman kuzum biran önce yedekleme yap formatla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…