2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ikra meyra sen boyle ozel gunlerde hic burayi aksatmazdin.bayram cok yogun geciyor galiba.
Cnm yumurtaliga gittim orda net cekmedi 2. gunu geldim ama aklimdaydi unuttum gecmis bayramimiz kutlu olsun allah tekrarini nasip etsin insallah.. ecmain

Hayırlı olsun canım geç çıkmış sizinde. Bizimde öyle 10 ayı doldurduk 1 hafta olcak.2 dişimiz var üstleri bekliyoruz
Seninde hayirli olsun sorma valla dort gozle bekler olduk cok sukur ciktilar bakalim bundan sonra sira neyde. Dislerin bakimida cok onemli ya curutmemek lazim siz bakimina basladinizmi yada bilgin var mi

hadi ya kötü olmuş ıstersen 21 saatten fazlasını almayabilirsin canım.Ben busene de evdeyım seminere gıdeceğim 2 hafta bugün kuzuyla gıttık yıne rint
Canım müdür bey diyor ki
Eğer okulda ihtiyaç varsa idare 30 saate kadar verebilir girmek zorunludur
Çıldıracağımmm

Selamlar sevgiler hanimlar bebislere opucukler biz erken erken tatile gidecezde bu ayn 18 inde okullar acilinca mersine tavsiyelerininz neler 11 aylik olacak bebegim ne gotrmeliyim kemdimde kapaliyim onerdginz rahat olan bi hasema var mi

Canım müdür bey diyor ki
Eğer okulda ihtiyaç varsa idare 30 saate kadar verebilir girmek zorunludur
Çıldıracağımmm
söyle mudur amcaya öyle bi zorunluluk yok.olmadı yönetmeliği koy önüne canım.Ayrıda unutmayın kızlar 2 döneme kadar nöbet yok başlayanlar

söyle mudur amcaya öyle bi zorunluluk yok.olmadı yönetmeliği koy önüne canım.Ayrıda unutmayın kızlar 2 döneme kadar nöbet yok başlayanlar
Canım valla yönetmelikte açıkça demiş ama insanlar farklı yorumluyor. Yarın konuşacağım bakalım. Ücretli öğretmen talebi karşılanmıyor diyor ama benim ilçe temmuzda ilana çıkmış
Ya zaten canım sıkkın oğlan ben gelene kadar ağlamış durmamış yememiş içmemiş. Ama bir de bu işle uğraştırıyor. Pis adam

Aslına bakarsan 3 gün istiyorum ben. Müdür önce 30 dedi. 27 saat dedi sonra. Ben süt izni falan dedim. Herkes 4 gün çalıştı ve 3 gün diye diretmek bana şımarıklık gibi geliyor. Ama ben devletin verdiği süt iznini kullanmak istiyorum ve yasal hakkım. Ben saat saat değil toplu kullanmak istiyorum.
Ha asıl sorun şu ki iki edebiyatçımız md yardımcısı oldu. 6dan 4e düştük. Bakanlık mı ilçe mi ne öğretmenlere 30 saat verince dersler tamamlanıyorsa ücretli öğretmen istemeyin diye yazı göndermiş. Ama sordum soruşturdum öyle bir yazıdan bizim okul dışında ne öteki ilçelerin ne de bizim ilçedeki öteki okulların haberi var. Durum sınırını bozdu inada bindi. Ya 3 gün verecek ya ayrılıyorum dedim alp_se

rint allahim kolaylık ve sabır versin sana.zaten evde ufaklıklar yoruyor bir de insana zorluk çıkarmak nedir ya.iyi kötü herkesin başından geçiyor annelik illa ki görmüştür eşinden kardeşinden vs. Ama vicdan yani. Insan yasal hakkını kullanmak istiyor daha doğal ne var ki bunda... Insallah gönlüne gore ayarlayabilirsin

mudur ya tutarsa hesabı yapmış sana.

Herkese selamlar güzel annisler bebekleriniz iyidir inşallah bugün okula başladık bütün yaz birikmiş anlat anlat öğlen oldu konuşurken başlayan herkese yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…