2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bu arada ben hiç doktora gitmiyorum kontrol için kan testi falan hiç yapılmadı siz gidiyor musunuz hala kontrole

Seninde hayirli olsun sorma valla dort gozle bekler olduk cok sukur ciktilar bakalim bundan sonra sira neyde. Dislerin bakimida cok onemli ya curutmemek lazim siz bakimina basladinizmi yada bilgin var mi
Ben başlamadım henüz 18 aylık olunca sutten kescem o zaman başlarım inşallah diye düşünüyorum temiz bi tülbentle silmek gerekiyor sanırım. Bide gece emmeleri dişlere zarar verebiliyomus ama oda 18 aydan sonra sanırım. Dişi en çok yıpratan anne sütüymüş çok ilginç

Kızlar bu arada ben hiç doktora gitmiyorum kontrol için kan testi falan hiç yapılmadı siz gidiyor musunuz hala kontrole
ben geçen hafta gıttım bütün değerlerime baktırdım.Saçım çok dökülüyor bide kontrol amaçlı.Kolestrol yüksek cıktı dr süt olsun dıye abartma artık hamur işini yaglıları dedi

Ben başlamadım henüz 18 aylık olunca sutten kescem o zaman başlarım inşallah diye düşünüyorum temiz bi tülbentle silmek gerekiyor sanırım. Bide gece emmeleri dişlere zarar verebiliyomus ama oda 18 aydan sonra sanırım. Dişi en çok yıpratan anne sütüymüş çok ilginç
Sen bilirsin ama 18 ay erken değil mi canım tam da en ihtiyaç duyacakları zamanlar olacak

Günaydın canim iyiyiz diyelim daha iyi olalim şükür...benim ufaklik coştu iyice.patron çıldırdı:deli:sen nasılsın
Vall benimki de öyle yaa
Hiç durmuyor
Bez değiştirmek, kıyafet değiştirmek çok zor
Tırnaklarını kesmek için saatler harcıyorum valla.
Saçlarımı yoluyor çok fena

Vall benimki de öyle yaa
Hiç durmuyor
Bez değiştirmek, kıyafet değiştirmek çok zor
Tırnaklarını kesmek için saatler harcıyorum valla.
Saçlarımı yoluyor çok fena
Evet ya tirnak kesmek bile cook zor resmen sebeklik yapıyoruz.bir de kuvette son dakikalrda kacma basladi.zor zaptediyorun kendim... Vurma var.cenemi yakaladigi zaman zımpara gibi yapıyor:KK48:disler bi çıksaydı

My moonlight My moonlight nerelerdesin canim bayramda bile girmemissin.
Merhaba canım bu aralar işten başımı alamadım.. Önce temizlik sonra bayram şrhir dışından misafirimiz geldi. Şimdide kızımın okul telaşı başladı:) vakit bulamıyorum artık. Oğlumda hareketlendi bi yerde durmuyor çok eziyetli heryeri yıkıp döküyor dolap çekmece:KK43: 2 diş daha çıkardık bu arada toplam diş 8 oldu. Böyle işte. Siz ne yapıyorsunuz. Çocuklar nasıl?

Sence kaç aylık ideal canım 24 ay olmadan meme çiş ve yatak ayırmayı halletmek istiyorum
Yanlış anlama canım sonuçta annesi sensin en iyi sen düşünürsün.
Maşallah sütün varmış.
Bence 24 aya kadar en az emsin. Yani en azından ben öyle yaparım diye düşünüyorum. Azı dişleri 2 yaş sendromları filan.
Çiş olayı için tuvalet iletişimi yapmayı düşünür müsün? Eskilerin çişe tutma dediği olay aslında :)
Valla ben oda ayırma için 1 yaşında olsun diyordum ama evham insanı olduğum için daha uzatıcam sanırım :))

Evet ya tirnak kesmek bile cook zor resmen sebeklik yapıyoruz.bir de kuvette son dakikalrda kacma basladi.zor zaptediyorun kendim... Vurma var.cenemi yakaladigi zaman zımpara gibi yapıyor:KK48:disler bi çıksaydı

Ayy sorma benimki de öyle. Çıkmak istemiyor ama su kovasına maşrapaya filan saldırıyor bir yandan :KK70:
Tek yıkayamıyorum zaten artık.
Oğluşumun ilk dişi daha birkaç gün önce çıktı :))

X