2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayirli Bayramlar hanimlar bayramda bitti ama ben anca musayit olabildim nasilsiniz nasil gecti bayraminiz.Bebisler nasil iyisinizdir insallah biz gecen hafta iki dis cikardik 10 bucuk ayligiz alt disler cikti sonunda cok sukur

Hayirli Bayramlar hanimlar bayramda bitti ama ben anca musayit olabildim nasilsiniz nasil gecti bayraminiz.Bebisler nasil iyisinizdir insallah biz gecen hafta iki dis cikardik 10 bucuk ayligiz alt disler cikti sonunda cok sukur
Hayırlı olsun canım geç çıkmış sizinde. Bizimde öyle 10 ayı doldurduk 1 hafta olcak.2 dişimiz var üstleri bekliyoruz

Kizlar valla ben buraya bazen yazmaya giriyorum yazamiyorum klavye cikmiyo @ugurbocugummm vlla cnm sagol sordugun icin bazen daha iyiyim bazen fena dun kotuydum defnenin yrmwgini ogure bogure hazirladim yedirdim erkenden o uyur uyumaz da yattim niraz da mizmizlandi gece uyandi faln kotuydu ya mide bulntilari zorluyo arada bas agrisi bide yarin nasipse doktor kontrolum var ilk defa bakalim ins hersey yolundadir .tahlilimde idrarda protrin sinira yskin cikti ondan biraz endiseliyim su icemiyodum ins ondandir diyorum bklim hayirlisi
Hayırlı geçsin kontrol inşallah

Yok kışlık değil o dediğin gibi ince bez bere canım bulamadım ben ama LCW ye gelmiş dedi komşum yakında alcam ondan
Ben aldim canim ikili.geçiş döneminde kullanmak için... Ben kızım da kullanmadım canim tulum cildi cok hassas zaten sicak yüzünden sıkıntı yaşıyoruz.evi baya yakiyoruz biz cunku ailecek açık yatıyoruz.ufaklik da öyle zaten cok deli yatıyorlar

Biz de uzun süredir 2 dişle beraber bekliyoruz diğerlerinin gelmesini...uzun bir süreç oldu cok huysuzluk veriyor yavruma
Oğlumun üst dislerinde bi incelme de görünmüyor ama salyası arttı yine ayda 1 diş çıkarıyor bakalım bu ay sonu çıkaracak mı merak ediyorum. Hayırlısı olsun eğer ayda 1 çıkarırsa 1 yaşında 4 dişi olur

Ben aldim canim ikili.geçiş döneminde kullanmak için... Ben kızım da kullanmadım canim tulum cildi cok hassas zaten sicak yüzünden sıkıntı yaşıyoruz.evi baya yakiyoruz biz cunku ailecek açık yatıyoruz.ufaklik da öyle zaten cok deli yatıyorlar
Aynen ikili bereymis ayy çok merak ettim biran önce almam lazım :) bizimkide çok terliyor bakalım kışın nasıl olcak canım bi umut tulum aldım ama giyerse giysin giymezse sağlık olsun kenara kaldırırım sonuçta hayırlısı ile bı kardeş düşünüyoruz yani o giyebilir:))

Ana kucagi eklenebilen baston ben de çok düşündüm. Chicco lite way plus baktım. Ama o parayi verdikten sonra travel sistem alirim diye düşündüm. Travel sistemler de malum göze cok hitap ediyor. Hafif, kullanışlı diye diretirken, travelları gördükçe onların cazibesine kapıldım. Ama baston cok gerekli di mi? Cocukla rahatça indirip kaldiramadiktan sonra altın kaplama olsa ne işe yarar
Bastonda en önemlisi tentesi tam kapanan ve tam yatan olması. İlla bastona ihtiyaç duyacaksınız bagajda yer kaplamıyor kolay açılıp kapanıyor hantal değil vs vs

hadi ya kötü olmuş ıstersen 21 saatten fazlasını almayabilirsin canım.Ben busene de evdeyım seminere gıdeceğim 2 hafta bugün kuzuyla gıttık yıne rint rint

X