2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Mızmızlanma zamanlarıymış canım bide hep farklı insanları görüyorlar bizim düğün kına işi var bayram da öyle oldu fenalar çok sabır sabır

Kizlar valla ben buraya bazen yazmaya giriyorum yazamiyorum klavye cikmiyo @ugurbocugummm vlla cnm sagol sordugun icin bazen daha iyiyim bazen fena dun kotuydum defnenin yrmwgini ogure bogure hazirladim yedirdim erkenden o uyur uyumaz da yattim niraz da mizmizlandi gece uyandi faln kotuydu ya mide bulntilari zorluyo arada bas agrisi bide yarin nasipse doktor kontrolum var ilk defa bakalim ins hersey yolundadir .tahlilimde idrarda protrin sinira yskin cikti ondan biraz endiseliyim su icemiyodum ins ondandir diyorum bklim hayirlisi

Canim ya ayni durum bizde de başladı.her gören dişi çıkacaktır o dönem sana daha düşkün olur diyor.kızım da disin çıktığını bile anlamamıştık...insallah kısa süreli gecici bir dönemdir ki sen bir de işe başlayacaksın... İçini ferah tutmaya çalış stres yapmamaya bir de.hissediyorlar onlar çünkü.kendini ferahlat öyle de böyle de büyüyecek diye düşün ama canını sıkma olur mu

Merhaba baston puset + anakucağı öneririm ana kucağı aynı zamanda oto koltuğu olur bizimki joie brisk lx çok memnunum önce ana kucağıyla sonra baston olarak kullandım bebek büyüyünce baston şart o yüzden bi taşla iki kuş

Kızlar ben fermuarlı uyku tulumunu çok büyük almıştım içine kalın battaniye örtüyordum sonra fermuari kapatiyordum böylece battaniyeyi yüzüne çekemiyordu baya bi süre öyle kullandım

Bende bugün civile gittim sırf bere almak için bere bulamadım tuluma kısmetmis
Kışlık kalın bere mi canım bende banyodan sonra evde giydirmek için ince bi şey istiyorum kafası üşümesin diye 0-3 aylık takimlarin şapkası oluyor ya onun gibi 12-18 aya göre olur mu acaba

Kışlık kalın bere mi canım bende banyodan sonra evde giydirmek için ince bi şey istiyorum kafası üşümesin diye 0-3 aylık takimlarin şapkası oluyor ya onun gibi 12-18 aya göre olur mu acaba
Yok kışlık değil o dediğin gibi ince bez bere canım bulamadım ben ama LCW ye gelmiş dedi komşum yakında alcam ondan

Ana kucagi eklenebilen baston ben de çok düşündüm. Chicco lite way plus baktım. Ama o parayi verdikten sonra travel sistem alirim diye düşündüm. Travel sistemler de malum göze cok hitap ediyor. Hafif, kullanışlı diye diretirken, travelları gördükçe onların cazibesine kapıldım. Ama baston cok gerekli di mi? Cocukla rahatça indirip kaldiramadiktan sonra altın kaplama olsa ne işe yarar

Mızmızlanma zamanlarıymış canım bide hep farklı insanları görüyorlar bizim düğün kına işi var bayram da öyle oldu fenalar çok sabır sabır
Biz bir hafta eşimin memleketteydik hergün yeni insanlar ooo coştu bizimki pür neşe. Sanırım bizimki o büyülü hayatı istiyor
Baktım mızmız hemen atak haftalarına baktım ama bizimki için güneşli gösteriyor bu haftayı. Bu atak haftaları tutuyor mu ikisinde de

Yarın başlıyorum ama ahhh içim yanıyor resmen kabullenemiyorum. Biz dişleri hala bekliyoruz artık yaklaştı hissediyorum ama...
Kalabalıktan falan özlemiş de olabilir yavrucaklar

Bence gerekli canım ya daha şimdiden üstüne birşey ortmuyor inşallah tulumdan sıkılmaz ne diyim aldık bı kere

Ayağa kalkmazken kullandım ama şimdi nasıl olur ki ? Bacaklı tulum mu aldın ? Elyaflı gibi biraz kalınca olanlar var sanırım değil mi ?

Ayağa kalkmazken kullandım ama şimdi nasıl olur ki ? Bacaklı tulum mu aldın ? Elyaflı gibi biraz kalınca olanlar var sanırım değil mi ?
Aynen canım 2 bacak kapkalin tulum ins giyer tereddütlerim var benim oğlan sıkıya gelemiyor pek kışlık dışarı tulumumuzda var ins ikisinide giyer giymezse yine masraf yapcam :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…