2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar nasılsınız?
Dün akşam oğluşun burnunu babası aspire etti baya, baya ağladı ama rahatladı gece, önceki günlerki gibi çok uyanmadı.
İyileşiyor gibi çok şükür.

@emnis bence normal gibi hareketi Benin bebe de yatakta çok hareketli sürekli sağa sola dönüyor kalkıyor yatıyor filan :KK70:

TaeYang TaeYang canim gecmis olsun.bugun 8.gün bizim de ve hala tam anlamıyla gecmedi burun akintisi devam ediyor.insallah sizinki bu kadar sürmez.Allahim kolaylıklar versin
Canım çok teşekkürler biraz daha iyi gibi çok şükür.
Senin kuzuna da çok geçmiş olsun, gitsin artık şu pis hastalıklar bebelerimizden.
Benim baharımın burnunun ucu kıpkırmızı oldu birden ve aşırı kaşıyor yoldu bütün anlamadım ne olduğunu, grip mi oluyor yoksa ateş filan Yok yalnız kafasının arkası ateş gibi
Geçmiş olsun canım, böcek filan mı ısırdı ki acaba?
Iyi geceler kızlar bugün taşındım şükür
Kolay gelsin canım, zordur ya bebekle, yavaş yavaş halledersin işleri

Gecmis olsun daha kis gelmeden bebeler gripmi oluyor rabbim sifa versin insallah ...
Screenshot_2017-08-28-14-21-40-1.png

Cok sasirtici inanasim gelmedi gelmiyorda neden boyle haber cikariyorlar yaaaa hic vermedim bunlari ama burda verenleri okuyunca duyarsiz kalmak istemedim :KK43: :KK43:

Gecmis olsun daha kis gelmeden bebeler gripmi oluyor rabbim sifa versin insallah ... Eki Görüntüle 2038546

Cok sasirtici inanasim gelmedi gelmiyorda neden boyle haber cikariyorlar yaaaa hic vermedim bunlari ama burda verenleri okuyunca duyarsiz kalmak istemedim :KK43: :KK43:
Bize dr bitkisel diye bir şurup vermişti. Evet bitki özlü ama %35 oranında alkol varmış. İki kez verdikten sonra fark etmiştim. Gerçekten korkunç

Bizim duzen kurma vakti coook gec de olsa geldi galiba.kızım odasinda ben yatak odasinda ufaklıkla eşim bi iceride bi kızımla derken bu vakit oldu ama yeter artık.dedim esime de sen de odamıza gel bem yatak odasinda yere yatak yapacagim park yatak yerine orada yatar.ben emzirir yataga çıkarım dedim...bakalım bayram sonrasi nasıl olacak bu sekil

Bizim duzen kurma vakti coook gec de olsa geldi galiba.kızım odasinda ben yatak odasinda ufaklıkla eşim bi iceride bi kızımla derken bu vakit oldu ama yeter artık.dedim esime de sen de odamıza gel bem yatak odasinda yere yatak yapacagim park yatak yerine orada yatar.ben emzirir yataga çıkarım dedim...bakalım bayram sonrasi nasıl olacak bu sekil
İnşallah ise yarar canim

Ya canim gündüz 2 kere uyuyor park yataginda yatıyor ama geceleri yatir kalk defalarca yoruluyorum yatmıyor zaten gece.benimle yatıyor aslında uykum cok hafif ama cook yorgundum fark edemedim bu sefer...
Geçmiş olsun canım :KK43: bu zamanlarda en iyi çözüm yer yatağı oluyor. Hem havalar da serin değil. Ben kızım küçükken hava soğuyuncaya kadar yer yatağında yatırmıştım. Oğlum çok şükür yatıyor yatağında.

kesinlikle yeter bence de canım.İki çocuğumda da eşimle hic ayırmadik yatakları.bu kızımda sadece büyük hasta olduğu zaman babası yanında yattı.Üç beş kere de büyük kızım kardeşini kıskandığı için benimle yatmak istedi o zaman esim çocuk odasına geçti o kadar:KK66:Eminim çok güzel olacak sizin için

X