2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bi yandan dogru.buyuk oglum zaten kendi isini kendi gorur artik.buyuk kizimda kendi giyinir ayakkabilarini dahi kendi giyer.bu kardesi dogmadan oncede boyleydi.kendi birseyler yapsin cok seviyor.suanda tuvalete girer temizlenir ellerini yikar cikar kaka temizligi haric .ben izlemekle yetiniyorum.onun cagindaki cocuk suan sadece annenin yapmasini bekliyor.
Tek cocuklular niyetlenin bi cocuga daha.2.cocugu buyutmek daha kolay

Bende çok emmisim yamuktu hep dişlerim o yüzden şimdi disimde tel var, 2 yi gecirmemeyi düşünüyorum 2 yaşında bıraktırcam alpere şimdi anne memeside emmedi hiç ondan kıyamıyorum bari onu emsin
Benim esimin ve gorumcemin yamuk disleri.gorumcemin telle duzeldi esim yaptirmadi.
Simdi oglumun da cikan disleri yamuk cikiyor.bakalim iyice tamamlasin 15 li yaslara geldiginde hala yamuk olursa bizde tel taktiririz.oglum hi emzik kullanmadi.22 ay beni emmisti .
Genetik biraz onlar.
Benimde on dislerim tirtikli o da annem bana hamileyken cok fazla bilmeden antibiyotik kullanmis meger o sebep olmus dr oyle demisti.biraz duzeltirdim ama hafif kaldi bende.

Peditus olmadan da geçmiyor ne şurup ama,geçmiş olsun canım sizede

Ben ilk defa kullanıyorum, dediğin gibi geçer inşallah. Daha önce bir defa daha yaşadık , aferin vermişti o günkü doktor. İşin kötüsü ben de aynı durumdayım. Ne oldu nereden aldık mikrobu birden anlamadım ki :KK43:

Bi yandan dogru.buyuk oglum zaten kendi isini kendi gorur artik.buyuk kizimda kendi giyinir ayakkabilarini dahi kendi giyer.bu kardesi dogmadan oncede boyleydi.kendi birseyler yapsin cok seviyor.suanda tuvalete girer temizlenir ellerini yikar cikar kaka temizligi haric .ben izlemekle yetiniyorum.onun cagindaki cocuk suan sadece annenin yapmasini bekliyor.
Tek cocuklular niyetlenin bi cocuga daha.2.cocugu buyutmek daha kolay
Maşallah canım bende öyle yetistircem ins kendi işini yapan çocukları çok severim inşallah bir kardeş daha yapicaz zaten şart
Dünya hali belli olmaz biz göçüp gittikten sonra yanlız kalmasın oğlum kahrolurum:KK43:

Ben ilk defa kullanıyorum, dediğin gibi geçer inşallah. Daha önce bir defa daha yaşadık , aferin vermişti o günkü doktor. İşin kötüsü ben de aynı durumdayım. Ne oldu nereden aldık mikrobu birden anlamadım ki :KK43:
Havalar çok fena çarpıyor belki o etkiledi sizi geçenlerde bizde öyleydik ya tam 1 ayda geçti :/

Benim esimin ve gorumcemin yamuk disleri.gorumcemin telle duzeldi esim yaptirmadi.
Simdi oglumun da cikan disleri yamuk cikiyor.bakalim iyice tamamlasin 15 li yaslara geldiginde hala yamuk olursa bizde tel taktiririz.oglum hi emzik kullanmadi.22 ay beni emmisti .
Genetik biraz onlar.
Benimde on dislerim tirtikli o da annem hamileyken cok fazla bilmeden antibiyotik kullanmis meger o sebep olmus dr oyle demisti.biraz duzeltirdim ama hafif kaldi bende.
Dedigin gibi genetik te olabilir Alper bana çektiyse dişler çarpık curpuk olucak muhtemelen aman her işin kolayı var artık tel taktirirz Allah başka dert vermesin cumlemize

Bende çok emmisim yamuktu hep dişlerim o yüzden şimdi disimde tel var, 2 yi gecirmemeyi düşünüyorum 2 yaşında bıraktırcam alpere şimdi anne memeside emmedi hiç ondan kıyamıyorum bari onu emsin
Oy yerim seni ya ne düşünceli bir Anasın sen :) bizimki 4.ayda kendi kendine bıraktı annem ben işteyken yoksunluk çekmesin diye vermek istedi uğraştı ama almadı bizimki.alper kuzuda bir garip sen anayı bırak silikonu em muzur :))

Kızlar günaydın tatilde (otel tatili) neler yedirdiniz bebişlere neler götürmeliyiz neyi mutlaka alayım. Benim moralim bozuk annemler tatilde yanlarına gideceğim
Bebeklere özel menüsü olanlar var o yoksa diyet kısmı muhakkak oluyur o da yoksa kavanoza sebze yoğurt çorba konserve kurabiye kek çubuk kraker

Oy yerim seni ya ne düşünceli bir Anasın sen :) bizimki 4.ayda kendi kendine bıraktı annem ben işteyken yoksunluk çekmesin diye vermek istedi uğraştı ama almadı bizimki.alper kuzuda bir garip sen anayı bırak silikonu em muzur :))
:KK15:mehmetcim en iyisini yapmış zamanı gelince memeden ayrılacak birde emzik bıraktırma derdi olmasin ,
dogruya doğru şimdi muzurun teki emzik ağızda olmayınca aglayisi var, birde gece gece uyurken ağzından düşüyor eliyle yatağı yoklayip bulup ağzına alışı var emziği gorsen yıkılırsın gülmekten emzik tiryakisi oldu iyice :KK48:

Bebeklere özel menüsü olanlar var o yoksa diyet kısmı muhakkak oluyur o da yoksa kavanoza sebze yoğurt çorba konserve kurabiye kek çubuk kraker
Olmazsa hazırlıklı gitmekte fayda var, yoğurt yapmıyorum bir aydır ekşiyor havalardan galiba babymix alıyorum sütaş bi kaç tane alıyım olmadı küçük soğuk tutan termosa koyayım kek yemiyor canım benim bebe, çubuk kraker daha hiç vermedim yer mi ki

X