2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Öksürük şurubu ok ama neden peditus vermiyordu ? O nezle ve grip için, ben 1 defa kullandım iyi de geldi , üstelik çokta eski bir şurup.. ?
Bebeklerde takip önemli , herşeye ilaç verilmemeli evet ama çokta çabuk ilerleyebiliyor minik hastalıklar bile..
Öksürük şurubu ok ama neden peditus vermiyordu ? O nezle ve grip için, ben 1 defa kullandım iyi de geldi , üstelik çokta eski bir şurup.. ?
Bebeklerde takip önemli , herşeye ilaç verilmemeli evet ama çokta çabuk ilerleyebiliyor minik hastalıklar bile..
yan etkileri çok, pediatrik grupta önerilmiyor.
Takip önemli evet ama sıkıntı olursa doktor kontrolünde ilaç başlanması iyi.
benim oğlan hasta mesela şu anda, ilaçsız geçiriyor. Grip oldu yavrum.
Sf sıktım sadece burnuna.
Pediatrik gruplar sıkıntılı.

yan etkileri çok, pediatrik grupta önerilmiyor.
Takip önemli evet ama sıkıntı olursa doktor kontrolünde ilaç başlanması iyi.
benim oğlan hasta mesela şu anda, ilaçsız geçiriyor. Grip oldu yavrum.
Sf sıktım sadece burnuna.
Pediatrik gruplar sıkıntılı.

Allah Allah :KK43:
Doktor direk peditus dedi, benim kızım da grip olmuştu. O kadar çok insan biliyorum ki kullanan..
prospektüste çok şey yazıyor evet ama hangi ilaçta yazmıyor ki :KK43:
3 gün kullandık, bugün artık düzeldiğini görünce vermedim. Buyur burdan yak :/

Allah Allah :KK43:
Doktor direk peditus dedi, benim kızım da grip olmuştu. O kadar çok insan biliyorum ki kullanan..
prospektüste çok şey yazıyor evet ama hangi ilaçta yazmıyor ki :KK43:
3 gün kullandık, bugün artık düzeldiğini görünce vermedim. Buyur burdan yak :/
Aaa bende kullandım onu gerçi iyi gelmedi bize şimdi dr prospan verdi bitkisel dedi buna bakim ins bu iyi gelir konuya direk daldım ama son sayfadan girince

kızlar fincan kek yaptım kıza 1 fincan yedi çok sevındırık oldum:KK66: tarifi iliştireyim
1 yumurta sarısı
1 y.k yogurt
2 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü
2 y.k tam buğday unu
1 cay k. karbonat
1 tatlı k.zeytinyağı
1 çay kaşığı dövülmüş ceviz
4 ,5 tane kuru üzüm(küçük küçük doğranmış hurmada olur kayısı...)Malzemeleri karıştır yağlanmış fıncanları yarısına kadar doldur.
geniş tencereye fıncanları koyunca,fincanların yarısına gelecek kadar soğuk su koyuyoruz.Kapakla tencere arasına kağıt havlu koyup.Kısık ateşte 10 15 dk pişiriyoruz bebişlerin eline verin afiyetle yesinler.4 fincan çıktı.

Kızlar mamayı mama Türkiye.com sitesinden aldım yeni açıldı galiba bu site hem çok çabuk gönderiyorlar hem de hediye gönderiyorlar tavsiye ederim. Geçen sefer 4-5 tane humana mama tek kullanımlık göndermişlerdi şimdi 3 tane mama önlüğü göndermişler. Bu kez baby goat aldım kokusu çok güzel keçi sütlü hem de Türk malı.
Teşekkürler bi denemeli bakalım

Kizlar henuz size soylememistim doktor kontrolune gittikten sonra soylicektim hamileyim o yuzden birakiyorum cnm aslinda azaltmaya naslamistim ama boyle olunca doktor birak dedi
:halay::rolleyes::halay: Hayirli olsun canım benim yaaa... Vay be bebislerimiz büyüdü de yenileri gelmeye başladı bile... Anlat anlat.planli mıydı vs.

kızlar fincan kek yaptım kıza 1 fincan yedi çok sevındırık oldum:KK66: tarifi iliştireyim
1 yumurta sarısı
1 y.k yogurt
2 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü
2 y.k tam buğday unu
1 cay k. karbonat
1 tatlı k.zeytinyağı
1 çay kaşığı dövülmüş ceviz
4 ,5 tane kuru üzüm(küçük küçük doğranmış hurmada olur kayısı...)Malzemeleri karıştır yağlanmış fıncanları yarısına kadar doldur.
geniş tencereye fıncanları koyunca,fincanların yarısına gelecek kadar soğuk su koyuyoruz.Kapakla tencere arasına kağıt havlu koyup.Kısık ateşte 10 15 dk pişiriyoruz bebişlerin eline verin afiyetle yesinler.4 fincan çıktı.

Afiyet şeker olsun, çok sevindim .
Ben de geçen gün buna benzer bir tarif vermişti jean jean onu yaptım ama hem karbonatlı fazlaydı muhtemelen , hem de benimki karışım halinde pişmeden bekledi 20 dk kadar Deniz uykudan uyanınca, sanırım o da tadını acı yaptı. Kötü oldu koymadım bile önüne :/
Bir de ben pekmez koydum, bu keçiboynuzu özü daha mı tatlı pekmezden? AZıcık bile tadı yoktu benimkinin, üstelik yarım olgun muz da koymuştum içine.

Hayırlı olsun canım planlı gebelik mi ne kadarlık minik?
Hayir cnm korunuyorduk normalde biz de nasil oldu anlamadik adetim 21 gun gevmisti bulantilarim oluyodu ama usuttum heralde diyordum hic ihtimal vermiyodum adetimde sagiyorum diye gecikti diye dusunuyodum normalde su an da 8 hftalik cnm

X