2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amin cnm sağolasın çocukla ben pek bsy yapamadım genelde eşim yaptı ama yine de zor.bugün yerleri sildik güzelce biraz düzene giriyor halıları da serdik mi tamamdır:)

Şehir mi değiştirmiştiniz siz bir de ?
Benim annem ilçe değiştirdi yakın zamanda , ona bile hiç el atamadım. Çünkü Denize bakacak biri lazım oluyor hep, gezinmek istiyor, heryer koli..
hakikaten Allah yardımcınız olsun. 3 ev değiştirdim ben de , 10 yılda. Zor iş :/

Ilk cocuklarda cogunlukla karsılasılan bır durum. Ikıncı cocukta daha rahat oluyor ınsan daha tecrubelıde olunuyor halıyle.
Bıraz fazla naz yapıyor anneye sozunu dınlettırıyor sıze.
Zamanla hersey rayına oturur. 1 yasından sonra bıraz daha oturur hersey. Meme emmeyı bırakıncada tamamen uyku problemı cozulmus olur. 1 yasından sonra dhaa bı kolay oluyor hersey

İnşallah Gönülcüm.. düzelmese de sen moral oldun, saolasın

Bebeciğim hasta oldu
Burnu tıkalı yavrum sürekli uyanıyor
Ememiyor da doğru düzgün tıkalı olduğu için

Geçmiş olsun canım ya yusuf kerem de olmuştu hem ememiyor hem de 3 gece uyurken tıkandığı için uyuyamamıştı kuzum.. Zaten bilirsin neler yapman gerektiğini ek olarak ben Göğüsüne mendil koymuştum başucuna soğan. doktor ventolin ve burun spreyi vermişti. Hemen geçer inşallah

Ay kizlar bizimkide hasta oldu galiba bu gece cok zor bi geceydi hic uyumadik aglayislarla geçirdik hala mizmiz dunden beri 38 dereceyi gecmeyen surekli atesi var calpol verdim cok huysuz oldugu icin surekli agliyo çünkü ama az biraz düşer gibi olup tekrar çıkıyor ama baska bisey yok burun tikanikligi oksurme hapsirma ishal vs. 3Dış cikardi pespese 4.su geliyor ara vermeden disten midir ki acaba bilemedim

Evet dis donemi muhakkak bi etksi var ama benim oglan dogdugu gunden beri uyku konusunda problemli hadi gazi var hadi dis cikariyo diye diye geldik bugüne ama duzelen bisey olmadı...bazen motive ediyorum kendimi az kaldi nerdeyse yasina geldi hep boyle gidecek değil ya duzelecek diyorum ama bazende tukenmislik sendromu yasiyorum resmen cok yoruluyorum çünkü bu gece ki gibi sabaha kadar ağladı asla babasina gitmedi hep benim kucagimda ayağımda vs. Vucudum kaldirmiyo artık gece tansiyonum yerlerdeydi bayilacak gibi oluyorum cocugu tutamiyorum ama yaramaz da baskasina gitmiyo aglaya aglaya yıkıyo ortalığı...1aydir da asiri istahsiz asla agzina bisey surmuyo ki benim oglum yemegin pesine aglayan bi bebekti ne versem yerdi insallah duzelir.bu durum disine bagliyorum bakalim duzelecek mi
Gece çayı denedin mi?

Denedim canim humana ve milupayi icirdim anason papatya verdim hiiic bi etkisi olmadi dedigin gibi her bebekte etkisi ayni olmuyo demekki

Evet cnm tayin çıktı doğuya geldik.alismak da çok zor.. bitti sayılır çok şükür ama ben de oğlum da hasta olduk sicaga klimalara alisamadik daha.

Saol canım. Ben soktum havuza bi sorun yaşamadık kafasını sokma kulağına kacamamasi için bi şey olmaz inşallah

Insallah cnm.aynen kafasını sokmuyor ama elleriyle şapşap yap.ayı çok sevio.yüzer gibi cirpinio.dolayısıyla yüzü su oluo.illaki ağzına giriyordur diyrum.simit tarzı şeylere binmeyi hiç sevmio maalesef.bende bol.su içermeye calisiyrm Insallah bizde sıkıntısız evimize döneriz

. Biz girdik canim 3 4 kere bir sorun olmadı hemen dusunu aldırdım bekletmedim ama doktorlar bebeklerimizin aşilari tam olmadığı icin denizi daha çok öneriyor

Evet cnm.denizi onerdiklrni biliyrm ama asilardan dolayı oldgnu bilmiodm.Insallah bişey olmaz. eşim calistgi için gündüz evde olmyr ve denize gitme durumumuz da olmuyor maalesef.Insallah bizde bi sıkıntı yaşamadan atlatırız.dediğin gibi bende uzun süre tutmuyorum Hemen duşa sokuyrm.bakalm dua ediyrm Sadece naapalm

Benim eşim 3 yaşına kadar emmis canım o yüzden üst dişleri ters v şeklinde tam internette yazdığı şekilde bozulmuş
Bende çok emmisim yamuktu hep dişlerim o yüzden şimdi disimde tel var, 2 yi gecirmemeyi düşünüyorum 2 yaşında bıraktırcam alpere şimdi anne memeside emmedi hiç ondan kıyamıyorum bari onu emsin

Kızlar günaydın tatilde (otel tatili) neler yedirdiniz bebişlere neler götürmeliyiz neyi mutlaka alayım. Benim moralim bozuk annemler tatilde yanlarına gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…