2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oy lokum bizimkinde pek oyle sevimli seyler Yok ısırıp kaçma ve tekmeleme var:)))

Gece çayı denedin mi?

Baharında gündüz uykusu 30 dk düştü bu gün zorla bir saat sallayarak uyuttum aşırı hareketli ve iştahsız zaten iştahsız bi bebekti, dün dr götürdüm doymuyordur o yüzden uyanabilir dedi similac 2 ile pregomin karıştırıp veriyorum dedim similac 3 geç dedi 10 aylık olmuş zaten hemen hemen dedi dün aldım ikisinde karşılaştırdım similac 2'nin içeriği daha zengin oranlar yüzdesi daha yüksek similac 3'e göre anlamadım artık mercimek çorbası mı vericem geceleri doysun diye. Diğer yandan bir yaş atakları olabilir mi diye düşünüyorum çünkü çoğumuzun bebeği aynı vaziyetteler, ağzına baktım gelen bir diş de Yok. Üstten 4 alttan 2 tane çıkardı şu ana dek Allah yardımcımız olsun sanki gazlı ilk doğduğunda olduğu günlere dönüş yaptık

Maşallah canım bizde iyyiz şükür ateş var bizdede salgın varmış galiba bebekler çocuklar hep hasta

Allah şifa versin cnm ya.çok geçmiş olsn.biz kızımla başbaşa bi hayat yasadgmzdn insan içine pek cikmadgmzdn salginlarla henüz tanışmadık çok şükür.İyi mi kötü mü bilemyrm.

Bu arada kızlar biz tatile geldik.kızımı havuza sokuyrm.havuz bize ait ama içindeki klor falan kafamı karistrmio değil .Ama kızımda delirio su için.Ne yapcm bilemedim.aranızda havuza sokan var mı.havuza giren bebeklerde oluşan bi problem bilen

Evet az uyuyunca akşama kadar mizmizlaniyolar.uyaninca geri uyutmasi da zor oluyor hakikaten felaket uykusu oluyor:)

. Biz girdik canim 3 4 kere bir sorun olmadı hemen dusunu aldırdım bekletmedim ama doktorlar bebeklerimizin aşilari tam olmadığı icin denizi daha çok öneriyor

Kızlar bugün ortodonti doktoruma oglumun emzik tiryakiliğini sordum emebilir 4 yaşına kadar yolu var dedi emzikte avent kullanıyorum, avent değil nuk u öneriyor damaklı emzik ağız ve çene açısından daha iyiymis

Saol canım. Ben soktum havuza bi sorun yaşamadık kafasını sokma kulağına kacamamasi için bi şey olmaz inşallah

Benim eşim 3 yaşına kadar emmis canım o yüzden üst dişleri ters v şeklinde tam internette yazdığı şekilde bozulmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…