2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım beni merak mı ettin cok teşekkür ederim:KK200: Kastamonu ya gittik 1 hafta durduk dün akşam geldik evimize tamam temiz hava yaşanacak yer ama insanın evi gibiside yok , 1 haftada Alper bile değişti büyüdü oğlan o kadar faydalı olduki
:KK200: ne güzel olmuş. arada kaynana yanıda olsa gezmek iyidir.Nasıl olsa kışın yine kapanacagiz eve

Garantili zaten canim.arcelik vestel bakiyorum.

Canım zaten her ürün zorunlu garanti ama bir de ek garanti yaptırabiliyorsun. Bak 5 buçuk sene önce 100 liraya mı ne yaptırdık şimdi bozuldu 1600 liralık dolap verdiler yerine. Beyaz eşya şans işi en iyisini alırsın bi an da tık der. Ben bunu tecrübe ettim. bir de arçelik bakarsan eğer bana özelden kod model yaz eşimden sana indirimli fiyatını öğrenirim

Kızlar nasılsınız ayrı ayrı hepiniz sağolun Allah her birimizin evladını korusun buaralar acayip şekilde yaramazlasti atlıyor zıplıyor kuş gibi çığlık atiyor bağırıyor.. degıl alt komşu üst komşu karşı apartmandakiler bile bir şey mi var çok çığlık atıyor dıyor .parkta kaydıraga ters tırmanıyor koca çocuklar gibi :))) ama tabi o kazadan sonra varsın yaRamaz olsun diyorum bir yandanda basımıza is açmadan büyüsün diye diliyorum

Bebeğinizin uykusu nasıl ? Bir düzeni var mı ?
Şimdi anlıyorum bu uyku işini 6-7 aylıkken çözmenin önemini. O zaman kalkamıyordu şimdi gık dediği anda doğruluyor ya da ayağa kalkıyor. O saatten sonra ne yatakta pış pış yapabiliyorum ne su verebiliyorum, hoş bunların hiçbiri işe de yaramıyor ama yapamıyorum bile..
tükendiğimi hissediyorum bazen. 10-20 dakikalara düştü uyanma sıklığı. Ateşi varken yanıma aldığımda en ufacık kıpırdansa ve meme ağZına girmese ciyak ciyak ağlamaya başlıyor.
Ben beceremiyorum sanırım Denizi uyutmayı .. :KK43: memede uyusa bile iyice derin dalmadan koyamıyorum. Toplam uyuduğu süreden daha uzun zaman uyutmaya çalışmakla geçiyor. Eşim emZiren kadın heykeli oldun sen de diyor. Kabus gibi :KK43: bu ruh hali devam ederse iki yaş falan çok zor :KK43:

Sorma canım tatil mi tatil oda bitti işte bizim bebiş hareketlendi iyice maşallah çoğu kez zaptedilemez hale geldi yetişemiyorum
hic sorma canım.Bizim evde kavgalar başladı küçük ablaya huzur vermiyor.büyüğün odasını düzenledik küçük oyuncaklar kaldırıldı kalemler kitaplar.Büyük tam bi kitap kurdu ve kitapları çok kıymetli.Ufaklıkta yirtacam diyor offf ama izlemek güzel:KK66:

Bıngıldak lar ne durumda kızlar
Bizimki açık yine
bizimki de açık canım.1x2 1,5 2 yasa kadar kapanır

X