2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya bide şu beşik işi çok yanlış kimse de demedi alma diye.:anne: Yok 4 yaşına kadar yatar vs vs nasıl yatsın kocaman çocuk. En iyisi anne yanı minik beşikler yada en ufağından sepet beşik ve sonra şu meşhur montessori yatağı yer yatağı en iyisi bu. Bizden geçti en azından Google aramasıyla gelenlere fikir olsun. Anne adayları park yatak,ahşap yatak,büyüyen yatak... düşünme bunları :anneadayı:

Bana demişler demek, ben almadım. Ve tam da o dediğin yatağın siparişini verdim dolabıyla :KK66: biraz da oynama yaptım tabi malum kız çocuk evcilik oynar, ben de minik bir evcik hayal ettim, saolsun yaptılar. Gelecek bayramdan sonra lakin asıl büyük soru, odaları nasıl ayıracağımız.. kamera koyarız dedik ama zor olacak sanırım bana da, ona da .. :/

Ya bide şu beşik işi çok yanlış kimse de demedi alma diye.:anne: Yok 4 yaşına kadar yatar vs vs nasıl yatsın kocaman çocuk. En iyisi anne yanı minik beşikler yada en ufağından sepet beşik ve sonra şu meşhur montessori yatağı yer yatağı en iyisi bu. Bizden geçti en azından Google aramasıyla gelenlere fikir olsun. Anne adayları park yatak,ahşap yatak,büyüyen yatak... düşünme bunları :anneadayı:
Kesinlikle sepet de işime yaramadı. Çok heves ettim aldım ama ı ıhh. 50. gün park yatağa geçtik. 50 günün 25i hastanede geçti zaten. Kesinlikle anne yanı+yer yatağı. Park yatak da bel ağrısı yapıyor şimdi alırken sıpayı ama tatilde de evde de çok güzel kullandım. Şu an ev yer yatağına müsait değil benim maalesef

sagolun kızlar Allah razi olsun hepinizden.cumartesi gunu dustu snra uzun uzun burdan olayi yazdim ama yazarken bile dayanamadm da sildım.yatagn tam ortasinda kumandayla oynuyodu arkami dönmeme kalmadi ayagmin dibine kafa ustu dustu bır feryat butun komsular geldi kucagmda piş pıs yaparken bir baktim gözler kapandi bagıriyorm agliyorm acmiyor.sansa tadılat işı oldugu icin babam istanbuldaydi. esimde fındik icin köyde.. h.snu oldugunu unutp saglik ocagna gttik once snra dırek en yakin hastaneye 1 saat mesafe de.yol virajli h.snu gelen gden cok.yol yapimi tirlar kamynlar bütn serıtleri kapamis kafami cikartıp feryat edıyorm cıkmiyolar.çocuk artik arabadan dolayi mı dusmeden dolayimi bılmiyorm annemin avucuna köpuk gbi kusunca ıyice kafayi yedim. hastaneye gttik burda tomografı yok istanbula gdin dedi.ambulans dedm gelmesi yarim sat vakit kaybetmeyin dedi, bindik yine yavrum bu arada hep uyukluyor aglıyor eliyle hic bir sey tutmuyor gulmuyor .. 1 saat yol devamli annemin gogsune yatiyo anne gogsunden uzak tut diye bagrıyorm..son ses muzik actim camlari actim.ama yine de baygn. neyse istanbula geldik.doktor eliyle kafasinı yokladi bir sey yok gıdebilirsiniz ddi.nasil ya diye bagirdim.benım yavrum normalde buranin tozunu attirir gıkı cikmiyor dedim.uzun yolda arabda cocuklar pelte gbi olur uykusu var cocugn dedi. emin misinz dedim dovcek gbi bakti. oyle bakmayn bna dedim onceki hastane ambulansi bile beklemeyn gidin diye gözumuzu korkuttu dedim.tamam tamam tomografi istiyorm dedi, neyse filmlerde bişey cikmadi topigm o arada kendıne geldi. yolda bizemydi garezı anlamadm ama guldu falan oh dedik nefes aldik.şukur ettik kendimi okadar sucluyormki nasil dusurdm diye.esime hala şoylemedim bile :KK43:( 3 hafta iznim var gtmiyoruz yazliga hepimz hala kötuyuz :KK43:

Canım çok üzüldüm tekrar olunca ne zor saatler. Bende yusuf keremin sesine uyanmıştım bi an dalmışım yerde yüzüstü yatıyordu yavrum. Öyle anlıyorum ki seni rabbim korusun inşallah. Suçlama kendini

Kız park yatak kurtarıcım benim :KK48:

Bana demişler demek, ben almadım. Ve tam da o dediğin yatağın siparişini verdim dolabıyla :KK66: biraz da oynama yaptım tabi malum kız çocuk evcilik oynar, ben de minik bir evcik hayal ettim, saolsun yaptılar. Gelecek bayramdan sonra lakin asıl büyük soru, odaları nasıl ayıracağımız.. kamera koyarız dedik ama zor olacak sanırım bana da, ona da .. :/
Farketmeden geçirmeye bak anlarsa çok daha zor olur önce öğle uykularında yatır. Çok güzel olur eminim. Bizimkiler doğdukları günden beri ayrı odada beraber yatıyor bana zor oldu gidip gelmek önce kameraya bakıyordum duramam diye uyumuyordum şimdi hiç bakmıyorum bile hemen duyuyorum. İleride onların maceralarını izlemek için bakacağım

@emnis yeni gördüm mesajını kuzumm Allah sabırlar versin üzme kendini nolur travma olmasın sizde bu durum Allah'ıma şükür birseyi yokmuş Mehmet Emre'nin yavrum benim benim başıma ne geldi diye korkmuştur o, alper de düşünce 2 saat ağladı korkudan olacak olan oluyor canım önüne gecilmiyor napcan herşey Allah'tan

Merhaba, benim baharım da seninki gibiydi canım alamıyordum elinden ne kaşığı ne çorba kasesini artık bıraktım ben. Mama sandalyesi altına temiz bir örtü seriyoruz omlet yaptım mesela dimi koyuyorum bir parça onu biraz yiyor atıyor sonra tekrar koyuyorum o parçayı bitirene dek böyle böyle yemiş oluyor domates veriyorum onu kemiriyor kabuğunu atıyor bütün kahvaltılarımız böyle geçiyor, çorbaları kandırıyorum biberonu ağzına verir gibi yapıp pat kaşığı götürüyorum hiç olmazsa bir iki kaşık yiyor bazen kahvaltı bulamacını böyle yediriyorum bu arada bir gün bulamaç bir gün ayrı ayrı kahvaltı veriyorum işte ne yapacaksam krep omlet börek o gün neyse istersen sende böyle dene en azından bişeyler yiyor birde her uyku sırasında devam sütü veriyorum bazen badem sütü bazen h. Cevixi sütü yalnız bunlar haftada bir veriyorum kilo alımı düzeldi gibi unutmadan eğer bulamaç vereceksem mutlaka keçi boynuzu pekmezi koyuyorum iştah açıyor gerçekten birde kullandığımız multitaps damla iştah açtı bence yani vitamin damlası. Asıl konu da neden bayadır yazmıyorum biraz önce gönül dü sanırım girip okuyup yazmıyorlar gibi birşeye rastladım insan öyle bir ruh haline geliyor ki yazsan bi türlü paylaşsan bi türlü diye düşünüyorsun,bebeğimi kaybettim, geçen hafta yoğun kanamayla dr a gittik tutunması için uğraştı fakat olmadı yavrumu mecburen kürtaj ile aldılar tutunamadı yavrum sebebi ise dr dediği kromozomsal bozuklukmuş yani insanlar nelerle uğraşıyor girip yazmamak gibi bir şey olabiliyor sırf kafandakileri atmak için bile okuyorsun burayı neyse çok uzattım Allah yavrularımıza ömür verdin sağlık sıhhat versin
Tuylerim diken diken oldu okurken.omru o zmna kadarmis canim.hayirli saglikli kardes nasip etsin yavruna.Allah sabir versin canim.

sagolun kızlar Allah razi olsun hepinizden.cumartesi gunu dustu snra uzun uzun burdan olayi yazdim ama yazarken bile dayanamadm da sildım.yatagn tam ortasinda kumandayla oynuyodu arkami dönmeme kalmadi ayagmin dibine kafa ustu dustu bır feryat butun komsular geldi kucagmda piş pıs yaparken bir baktim gözler kapandi bagıriyorm agliyorm acmiyor.sansa tadılat işı oldugu icin babam istanbuldaydi. esimde fındik icin köyde.. h.snu oldugunu unutp saglik ocagna gttik once snra dırek en yakin hastaneye 1 saat mesafe de.yol virajli h.snu gelen gden cok.yol yapimi tirlar kamynlar bütn serıtleri kapamis kafami cikartıp feryat edıyorm cıkmiyolar.çocuk artik arabadan dolayi mı dusmeden dolayimi bılmiyorm annemin avucuna köpuk gbi kusunca ıyice kafayi yedim. hastaneye gttik burda tomografı yok istanbula gdin dedi.ambulans dedm gelmesi yarim sat vakit kaybetmeyin dedi, bindik yine yavrum bu arada hep uyukluyor aglıyor eliyle hic bir sey tutmuyor gulmuyor .. 1 saat yol devamli annemin gogsune yatiyo anne gogsunden uzak tut diye bagrıyorm..son ses muzik actim camlari actim.ama yine de baygn. neyse istanbula geldik.doktor eliyle kafasinı yokladi bir sey yok gıdebilirsiniz ddi.nasil ya diye bagirdim.benım yavrum normalde buranin tozunu attirir gıkı cikmiyor dedim.uzun yolda arabda cocuklar pelte gbi olur uykusu var cocugn dedi. emin misinz dedim dovcek gbi bakti. oyle bakmayn bna dedim onceki hastane ambulansi bile beklemeyn gidin diye gözumuzu korkuttu dedim.tamam tamam tomografi istiyorm dedi, neyse filmlerde bişey cikmadi topigm o arada kendıne geldi. yolda bizemydi garezı anlamadm ama guldu falan oh dedik nefes aldik.şukur ettik kendimi okadar sucluyormki nasil dusurdm diye.esime hala şoylemedim bile :KK43:( 3 hafta iznim var gtmiyoruz yazliga hepimz hala kötuyuz :KK43:
Aglattin beni canim kendim yasamis gibi oldum.Allah yasatmasin bi daha ins.

yaren92 yaren92 yine bi sorum var size.
Hepsiburada dan bulasik makinesi alsam sorun olmaz degilmi.yine firma garantili oluyormus hatta servis gelip bagliyormus islemlerini yapiyormus.
Buradaki magazayla neredeyse 300 lira fark var.
Napayik ben

yaren92 yaren92 yine bi sorum var size.
Hepsiburada dan bulasik makinesi alsam sorun olmaz degilmi.yine firma garantili oluyormus hatta servis gelip bagliyormus islemlerini yapiyormus.
Buradaki magazayla neredeyse 300 lira fark var.
Napayik ben
Alabilirsin canım benim bütün beyaz eşyalar hepsi burada dan sıkıntı olmadan da gelip kurdular yanlız Samsung marka almada ne alıyorsa al

X