2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bugün ebe aradı aşınız var buhafta diye 9aylik aşısı yaptıran var mı sanki biri yok demişti ?

Cnm 9.Ay aşısı kaldırılmış.Sağlık ocagndn hatta hayiflanark söylediler bi kaldiriolar bi koyuyorlar diye.bende neden ki yapılması lazım mı yani dedim.suriyelilerden dolayı ilk geldklrnde hastalklr artmis Vs.Ama şuan kaldrlms dediler

Günaydın cnm.Çay iyi geldi mi gece nasıldı uykunuz.çayı duymuştum ama almadım.nerdeyse 1 aydr bizde fenayz

Kızlar bugün ebe aradı aşınız var buhafta diye 9aylik aşısı yaptıran var mı sanki biri yok demişti ?
Kızamık kaldırılmış Suriyeliler ilk geldiklerinde tekrar kızamık çıkmış sonra hepsini aşılamışlar salgın bitmiş aşı kaldırılmış 1 yaşında aşı varmış ateş yapıyormuş ebe şimdiden söyledi

Kızlar D&R kargo bedava bugün ben sonunda karar verip ilk kitap setimi aldım.Sonraki hedef 35 sürpriz kapakçıkta ilk 100 sözcük olacak

Kızlar ya dün dışarı çıktık parka dünden beri gözünü kaşıya kaşıya kıpkırmızı yaptı beyaz yeri. Sabaha belki geçer dedim ama yine kırmızı yine kaşıyor

Kızlar ya dün dışarı çıktık parka dünden beri gözünü kaşıya kaşıya kıpkırmızı yaptı beyaz yeri. Sabaha belki geçer dedim ama yine kırmızı yine kaşıyor
Senin de şüphelendiğin gibi galiba mikrop kapmış bi gösterin canım şimdi sen bol bol yıka

Evi silmek işkence bende parex tornado var ama saçları toplamak çok zor bide kullanışlı da değil parex quick action mikrofiber mop almak istiyorum bundan kullanan var mı?yada kullan at mop?

Gece sık uyaniyor ya bebekleriniz o zamn su vermeyi denedinizmi.meme mama yerine su verin.bu sicaklarda susuyordur belki bebekleriniz.suyu icince rahatca uyuyabilir.bi deneyin.uyumadan oncede su icirmeyi unutmayin.

Gece sık uyaniyor ya bebekleriniz o zamn su vermeyi denedinizmi.meme mama yerine su verin.bu sicaklarda susuyordur belki bebekleriniz.suyu icince rahatca uyuyabilir.bi deneyin.uyumadan oncede su icirmeyi unutmayin.
Bu da aklımda canım bu akşam da onu deneyeyim dün gece yanımda yatırdım niye böyle diye çok dönüyor dönüyor sonra ağlıyor emip uyuyor yine çok dönüyor vs aynı döngü

Senin de şüphelendiğin gibi galiba mikrop kapmış bi gösterin canım şimdi sen bol bol yıka

Cayla pansuman yap cnaim.

Geçen sefer gözünü çizdiğinde doktorun mikrop kapmaması için verdiği damla vardı akşam ondan damlattım sabah da ama sürekli kaşımak istiyor kaşıdıkça kızarıklık artıyor.. Dün akşam belki geçer dedim de geçmedi. Bugün öğlenden sonra artık pazartesiye kadar doktor bulmak zor.

Yaptirmiyim mı yani

Canım daha önce de de yazmıştım bizim burada da Suriyeli fazla. Yusuf kerem 3 aylıkken doktor 9. Ayda getir menenjit vuracağız dedi. Bende bunu 3. Ay da hemşireye sordum. Dedi ki suruyelilerden dolayı bir de özellere çevirdiler aşıyı o yüzden ama bizimde vuruklarımızın içerisinde o var o yüzden gerek yok dedi. 6. Ay da aşıya gittik hemşiremiz bu ara salgın var o yüzden 9. Ay da aşısını yapalım dedi. Kendi doktoruna danıştım o ben 1 yaşında öneriyorum belki bölgesel salgın olduğu içindir 9. Ay da salgına göre karar verelim dedi. 9. Ayda hemşireye gittim başka hemşire vardı anlattım işte doktor salgına göre karar verecek ne durum da diye. O da suruyelileri aşıladı devlet sonra bize de yazı geldi bizimkiler de aşısız kalmasın diye onlara da yapıyoruz haftaya getir dedi. Doktoruna sordum o yine 1 yaşında yapacağız dedi. Sonra yine hemşireye gittim bu sefer de başka hemşire vardı ona sordum bitti o artık yapmıyoruz dedi.. Sanırsam salgın durumuna göre yapıyor aile hekimlikleri. Biz yaptırmayacağız

Günaydın cnm.Çay iyi geldi mi gece nasıldı uykunuz.çayı duymuştum ama almadım.nerdeyse 1 aydr bizde fenayz

Tünaydın :) evet iyi geldi, tahminen 9 gibi uyudu akşam. Gece 3 defa kalktı ki emdi onlarda da acıkmış yani, sabah 7 de de uyandı. Dün akşam dışardaydım , bugün biraz daha erken vereceğim. Ara ara bu kadar uyuduğu oluyordu gerçi ama belli de olmuyor işte. Hepimizin zaman zaman desteğe ihtiyacı var, alışkanlık yapmaz herhalde bikaç vermekle , olur ya belli öğrenir uyumayı. Gece yine mırmır yaptı ara ara ama daldı kendi kendine, sorun o zaten, kendi kendine uyumayı bilmemesi.
hasbeee sen asıl denemelisin. Tek kullanımlık gözyaşı damlası şişesinde olduğu için içebilmesi de kolay oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…