2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar benim sıpam bu ay hiç kilo almamış yaa :KK43:((( yine 11 kg az biraz artar diyordum. çalışmadığım günlerde çok fazla emzirme ağırlıklı gidiyorum ondan herhalde artık dikkat etcem :/ sadece boyu uzamış 75 cm olmuş.

Hanımlar iğrenmeyin kızımın idrarı sarı neden acaba hiç boyle olmamıstı şupur vermiştim parol o yapmıs olabilirmi

Eklentiler

• IMG_2447.JPG
    IMG_2447.JPG
    22,6 KB · Görüntüleme: 45
kızlar benim sıpam bu ay hiç kilo almamış yaa :KK43:((( yine 11 kg az biraz artar diyordum. çalışmadığım günlerde çok fazla emzirme ağırlıklı gidiyorum ondan herhalde artık dikkat etcem :/ sadece boyu uzamış 75 cm olmuş.
Maşallah bizim kız 8.300 anca oldu.daha kaç kilo olsun yavrun senin artık çok hareketliler almaması normal

canım masallahiniz var biz hem kilo almamışız üstüne verdik ki sizin kilonuz çok çok iyi hem de boyumuz 68:KK43:

Yok canım hiç üzülme kilosu da boyu da müthiş. Aslında sen de takılmazsın da cahilin biri aklına sokmuş bunu

@emnis obez mi yapcan çocuğu o boya o kilo aşırı fazla doktor uyarmıyor mu? Benim oğlum ayda 100 grm alıyor hiç almadığı zamanda oldu doktorlar normal diyor

@emnis canim gecen aylarda benim sipada birer kilonun ardindan ilk kez 280 gram alinca sasirip üzülmüştüm ben en az 400 gram almali diye biliyordum bizimkinin kilosu senin minnostan az olmasina ragmen doktor güldü bana daha almasin bosver fitik eder tasiyamazsin dedi :) bu zamana kadar zaten iyi kilo almis bundan sonra da almasin dedi kimi ay 400 kimi ay 200alir bazi ay hic almayabilir dedi

@emnis obez mi yapcan çocuğu o boya o kilo aşırı fazla doktor uyarmıyor mu? Benim oğlum ayda 100 grm alıyor hiç almadığı zamanda oldu doktorlar normal diyor
Canim benim oglanin kilosu da o rakama yakin hicte obez gibi degil persentilin biraz uzerinde sadece...anne sutu aldigi için doktor önemsemiyor @emnis in bebis de anne sutu aliyor bildigim kadriyla.. Bi sure sonra iyice hareketlenince o kilolar gidecek diyor doktorumuz ki coktan gitmeye basladi

Canim benim oglanin kilosu da o rakama yakin hicte obez gibi degil persentilin biraz uzerinde sadece...anne sutu aldigi için doktor önemsemiyor @emnis in bebis de anne sutu aliyor bildigim kadriyla.. Bi sure sonra iyice hareketlenince o kilolar gidecek diyor doktorumuz ki coktan gitmeye basladi

aynen canim aksine ben basta şisman mı olcak diye korktukça doktorumuz anne sütü obez yapmaz rahat ol demişti maşallah minnoslarimiza her ay fazla fazla alip bu ay almayinca sasirdm :)))

obez yapma gbi bir derdim yok canim zaten oglum 4 kg dogdu mama tuz seker daha yemıs degil doktorumuzda haliyle bır sey demıyor bu aydan snra atacak kıloyu demek ki.

toparlayacak insallah senın kuzunda canim uzulme hem seninki kiz daha minyon olmasi cok normal
sağlıkları yerinde olsunda canım.Sende sıkma canını.Şuan çok iyi anlıyorum seni derdimiz kilosu değil,kilo almaması:KK43:Benim kızda alerji cıktı.Bugün yumurta vermedik bakalım 5 gün vermeyeceğim sonra yoğurt ilk basta olmamıştı ama sonradan çıkabiliyormuş anlamadım bende.

sağlıkları yerinde olsunda canım.Sende sıkma canını.Şuan çok iyi anlıyorum seni derdimiz kilosu değil,kilo almaması:KK43:Benim kızda alerji cıktı.Bugün yumurta vermedik bakalım 5 gün vermeyeceğim sonra yoğurt ilk basta olmamıştı ama sonradan çıkabiliyormuş anlamadım bende.
hah işte aynen canim her ay 1 kg ye yakin alirken bu ay 10 gr almamiş sasirdigim nokta bu.eger önumuzdeki ayda almazsa bizim doktorda belki test yaptirir bakalim

hah işte aynen canim her ay 1 kg ye yakin alirken bu ay 10 gr almamiş sasirdigim nokta bu.eger önumuzdeki ayda almazsa bizim doktorda belki test yaptirir bakalim
İnşallah gerek kalmaz canım kuzularımız normale döner.Bizim dr ek gıdayla birlikte almadığı için hemen test yaptı.

X