2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hanımlar mamalar 9.12ay 3numara ya ben 2no almısım 2noyu 6.12ay zannediyordum degilmiş 3kutu mama var napıcam kullansam bişey olurmu yaa
Degistirmeye calis.degistiremiyorsan sorun olmaz.sadee ayina uygun vitamini vs az oluyor icinde.zaten ek gida da aldigi icin onlari tamamlar diye dusunuyorum.

Kızlar size Gül'ün diye bişey anlatayım.kizimin beni emzik gibi kullanmasından okadar yoruldum ki eşime ben böyle nasıl devam edicem bitik durumdayim emmeden uyutmaya alistirabilsem çok iyi olur dedim.oda gerçekten durmuna çok üzülüyorum bütün gece yat kalk bicaresi varsa deneyelim dedi.bende geceleri baba uyutacak gece o kalkacak emmek yerine baba su verip geri yaptıracak,anneyi geceleri unutmasını sağlıcaz dedim.ana 1 hafta yapicaz dedim.tama olur dedi.1.gece bir hevesle başladık 2. Gece eşimin lafı offfffff melek uyuycaksan uyu uyumuyacaksan ben uyuyorum ve yatağın üstünde şıp diye uyudu eşim.bebek yatağın üstünde Allah korusun düşecek falan.sana güvenip iş yapan da kabahat zaten dedim kendi kendime .aldim kendim uyuttum.adam uyudu bidaha sabah kalkti bak çocuk ne güzel uyudu diyir bide

Kızlar size Gül'ün diye bişey anlatayım.kizimin beni emzik gibi kullanmasından okadar yoruldum ki eşime ben böyle nasıl devam edicem bitik durumdayim emmeden uyutmaya alistirabilsem çok iyi olur dedim.oda gerçekten durmuna çok üzülüyorum bütün gece yat kalk bicaresi varsa deneyelim dedi.bende geceleri baba uyutacak gece o kalkacak emmek yerine baba su verip geri yaptıracak,anneyi geceleri unutmasını sağlıcaz dedim.ana 1 hafta yapicaz dedim.tama olur dedi.1.gece bir hevesle başladık 2. Gece eşimin lafı offfffff melek uyuycaksan uyu uyumuyacaksan ben uyuyorum ve yatağın üstünde şıp diye uyudu eşim.bebek yatağın üstünde Allah korusun düşecek falan.sana güvenip iş yapan da kabahat zaten dedim kendi kendime .aldim kendim uyuttum.adam uyudu bidaha sabah kalkti bak çocuk ne güzel uyudu diyir bide

:)))) yok canım olmuyor o iş.. Eşimde çocuk uyumayınca sinirleniyorum diye hep bana kızardı, ne var yani niye geriliyorsun offluyorsun bukadar diyordu. Dün bizimki gece 2 de bir uyandı saaat 3.5 oldu uyumadı gece yarısı yağmurun altında arabayla turladık ancak uyudu. Eşim nasıl sinirlii :KK70: dedim yaaaa insanın siniri bozuluyormuş değil mi

:)))) yok canım olmuyor o iş.. Eşimde çocuk uyumayınca sinirleniyorum diye hep bana kızardı, ne var yani niye geriliyorsun offluyorsun bukadar diyordu. Dün bizimki gece 2 de bir uyandı saaat 3.5 oldu uyumadı gece yarısı yağmurun altında arabayla turladık ancak uyudu. Eşim nasıl sinirlii :KK70: dedim yaaaa insanın siniri bozuluyormuş değil mi
Çok güldüm kız Allah senide güldürsün.tam iyi olmuş esin anlamış yağmurda dolaşınca

daha emeklemiyor ama bi şekilde istediği yere ulaşıyor.Ek gıdayı sevemedik biz galiba :KK43:1 ayın geçmesini bekliyorum artik daha düzenli vereyim ama açmıyor ağzını bi iki kaşık olsada sunayım.Meyve yiyor kendisi eline verince ama diğerleri...:KK43:

Canım artık biliyorsun almadığını bu ay test et üzerine düş biraz inşallah yer. Olmadı mamaya başlarsınız düşüş devam ederse

:KK48: birgün iyi dayanmış :KK70: bende geçen gece kendimi oradan oraya atarken salonda ki koltukta uyuya kalmışım çocuk ağlayınca uyandım kalktım gittim eşim beşikten alıyordu bana verdi. Uyudu :ıslık: dün akşam çocuğu aldın napıcaktın dedim yok öyle bişi olmadı sen rüya görmüşsündür diyor gerçek olduğuna inandıramadım :oha: savunması da çünkü ben çocuk ağlayınca seni bakacak diye bakmıyorum oldu :63:

:KK48: birgün iyi dayanmış :KK70: bende geçen gece kendimi oradan oraya atarken salonda ki koltukta uyuya kalmışım çocuk ağlayınca uyandım kalktım gittim eşim beşikten alıyordu bana verdi. Uyudu :ıslık: dün akşam çocuğu aldın napıcaktın dedim yok öyle bişi olmadı sen rüya görmüşsündür diyor gerçek olduğuna inandıramadım :oha: savunması da çünkü ben çocuk ağlayınca seni bakacak diye bakmıyorum oldu :63:
Bide inanmıyorlar gerçekten senin dediğin gibi.butun gece biz kalkıp bakıyoruz ya onlar kendilerini buna alıştırmalar gerçekten.nede olsa anne kalkıp bakacak

kızlar kreş servisinde unutulan ve kemerleri bağlı halde ölen 3 yaşındaki bebeğin haberini okudunuz mu :KK43: iiçim parçalandı biz kime emanet edeceğiz bu yavruları kreşi var okulu var :KK43: geleceğe dair düşündükçe dertleniyorum.

Buradaki markette de vardı prima aktif bebek gibi yapmışlar güzeldir bence
Biz kontrole gittiğimizde muayeneden sonra Molfix 3d bezle bezlediler kızımı.onlara twkli deneme o ürünleri getiriyorlar.bendemek icin 5 tane istedim doktordan bunlar yeni geldi dedi.ayni Prima gibi 2 tane kanalı var denedim güzel geldi bana bir paket alıp deniycem bakalım.

kızlar kreş servisinde unutulan ve kemerleri bağlı halde ölen 3 yaşındaki bebeğin haberini okudunuz mu :KK43: iiçim parçalandı biz kime emanet edeceğiz bu yavruları kreşi var okulu var :KK43: geleceğe dair düşündükçe dertleniyorum.
Ben izlemiyorum hiç öyle şeyleri.icim dayanmıyor.rabbim cümlesinin evlatlarını korusun bizim evlatlarimizida

Okudum internete. Üzülmemek elde değil. Ailesini hele düşünmek hiç hiç istemiyorum. Ne zaman insanlar parasını değilde yaptıkları işi düşünür severse o zaman bazı şeyler yoluna girer

Yegenine annen bakiyor herhalde.annesi gelmedimi yaniniza.
ah ahh cok zor inan cocuklarin pesinden kosmak.
Bende bugun bizim buyuk hanima tekrar cis egitimi vermeye basladim.birz daha iyi gibi.yine hep altina kacirdi bugun.taaa ki en sonunda tuvalete yapmazsan yikiycam seni dedim yikanmaktan cok korkuyor.bunu soyledigimde artik gece uykusuna yatmadan onceki tuvaletiydi yani az once.sonra cisini yapti yaptiktan sonra oyle bi sevindiki artik ogrendim buyudum demeye basladi.acimadi cisimi yaparken diyo.meger aciycak zannediyormus.bakalim yarin nasil olur.artik 3 yasini doldurcak kis gelmeden ogrensin
Birinin bezinden kurtulalim bari.
Senin yegenin nasil ogrenmeye basladimi tuvaletini.
Kolay gelsin artik sizede.
Yeğenime aslında anneannesi bakıyor ama aynı binada oturuyorlar o yüzden anneme de çok alışık. Yengemi aramıyor sıpa kaç gündür geziyor annemle. Yavaş yavaş öğrenmeye başlamış kadın 10 dakikada bir tuvalete götürüyor alışsın diye. Bir de yazık bana klozeti kullanayım demeye çekinmiş koca çocuğu çiş tutmaktan her yeri ağrımış. Onlar da kış gelmeden alışsın istiyor evleri de epey soğuk oluyor şimdi. Kolay gelsin canım vallahi seni düşündüm hep. Allahım dedim şimdi Zeynep anne oyun diyordur Gülsüm kalkıyordur tutunup bir de oğulcuk var... Ahh dedim 24 saat yeter mi

X