2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bitmez canim masraflar bitmez.
Bizde oyle camasir makinesi degisti ardindan bulasik makinesi.simdide buzdolabinin buzluk kismini acinca fan calismaya basliyor o neden bilmiyorum.muhtemelen benide degistir demeye basladi.balkona demir kapi vs masraf bitmiyor hiccc...
Hadi biz 10 senelik olduk da eskiyor beyaz esyalar sizin daha cok olmadi ama elektronik esya belli olmuyor iste.
Eski beyaz esyalar daha uzun dayaniyormus simdikiler en fazla 10 yil.

Sutu tanistirken sekersiz olarak ver canim.benimkiler de sekersiz icerler sutu.arada cay isterler onuda sekersiz veririm.meyve sularinada seker koymam alisti benimkiler hep.

Tekli lansinoh ben kullandım canım güzel sagmiyor

Merkür geriledi galiba canım:) şaka bir yana geçmiş olsun bu ara baya yoruldun hak veriyorum Allâh kolaylık versin kuzum. Beni sormuşsun ama başımı kaşıcak vaktim yok. Kışlık hazırlıklar uğraşıyorum yarın acılı kaynatcam:/ çocuklar bir yandan:) mehmet giray ayakta tutunmadan durabiliyor ama adım atamıyor @emnis :) galiba bayrama yürüyecek adam oldu artık. Bebişleri öpün inşallah müsait olunca yine girerim canlarım benim. Bütün topiğe selamlar

Benim kucuk bidik tutunup kalkiyor ellerini birakip 2 3 sn ayakta duruyor.sonra tekrar oturuyor ama daha adim atmiyor siralamiyor.butun gun koltuga tutunup kalkiyor bi muddet sonra yere oturuyor.sonra yine kalk yine otur.butun evi dolasiyor.ben alip geliyorum o hmen yine kaciyor yanimdan.
Cok da merakli kapali ne kadar cekmece varsa ille acicak bakcak icine neler var.
Yaramazim o da buyuyor artik.

Ay canım ya gelince üst üste geliyor dedikleri tam senin durumuna uymuş.

Aynen öyle oldu gece lambasından büyük eşyaya herşey bozulur oldu. Var bu sene bişi hayırlısıyla sağlıkla sadece maddi zararla geçirebilsek bari.

Oy oy hersey ust uste feliyo gerckten

Arabanın kazasıyla resmen aksilik sezonu açıldı gibi oldu devamı da geliyor

Maddiyatı bi düzeltemedik hangi ay bitiyor desek yenisi çıktı. Bizimde 5 sene bitti. Beyaz eşyalarda ömür 7 yıl. Malum ticaret kafası eskiden uzun ömürlü sağlam yapmak insanlara hizmet vermek önemliydi. Şimdi bi yerde bozulmalı ki yenisi alınsın. Neyse ki ek garantisi vardı dün geldiler değişecek dediler bi kaç güne yeni model gönderecekler.

Ya yerim onu maşallah bayrama yürüsün cepli cepli pantolonu olsun cepleri harçlık dolsun inşallah
Bizim ki totoya güveniyor ama duramıyor henüz elleri bırakıp hop geri geri düşüyor daha çok
ama yürümeyi seviyor bütün gün evi turluyoruz
Sana da kolay gelsin kuzum ben kışlık falan yapamadım buzdolabı bozulunca iyi ki de yokmuş bişi dedim. Oğlanın köy tavuğu suları et suyu falan vardı bi onları verdim komşuya. bu ara topikte ben nötr üm zati eski bolluk günlere döneriz yine inşallah.

Maşallah ona ya yerim onu sağlıkla büyüsünler inşallah bu çekmece merakı ne acaba bizim ki de gardırobun sürgüsünü itip içinde ki çekmeceye bakacakmış birde kalkıp oturmuyor bizim ki daha çok kalkıyor geri geri düşüyor. Kafası kaç darbe aldı öyle. O yüzden uyanıkken yanından ayrılamıyorum.

ah canım Allah kolaylık versin.. Mehmet emrede şuan aynı durumda diyebilirim. aslında adım atmaya kalkışıyor ama hep düşüyor dün yüzü koyun kapaklandı yere sıpam

bende lansinoh kullaniyorm canim çok memnunum.kullanirken iyi vakum yapiyormuydu? gogus ucunu ıyice cekip birakiyo mu.tam gogsune oturmamişda olabilir
Evet tam yapıyor ileri geri geliyor görüyorum süt tam meme ucuna geliyor dolu dolu oldu işe yaradı ama 1 damla bile düşmedi maalesef

Canım kaç kilo yavrun.sagligi yerindeki tahliller hep iyi çıkmış.boyuda uzamış. Artık çok hareketliler yazın birşey yemek istemiyorlar bence sıkma canını

Canım boyu gayet iyi
Kilosu da hasta filan oldu normal yani çok farketmemiş
Kafaya takacak bir şey yok bence.
Bol bol emzir sen
kızlar saolun.Kilo aldıran mamalar varmış vanilyalı muzlu falan dr onları kastetti.Şuan kilosu prensestil sınırları içerisinde ama 2 ay boyunca almaması akıllarda şüphe bıraktı.Ek gıdayla birlikte kilo alımı durdu hatta verdi bile.boy persentilden altta 68 sutum var hic sağmadım ama emerken doyup bırakınca bile sut geliyor.

Doktor bize artık kilo almadığı zamanlar olacak dedi. Canım bu ara bizim ki çok hareketlendi almasa yeridir acaba sizinde öyle mi.

Doktor bize artık kilo almadığı zamanlar olacak dedi. Canım bu ara bizim ki çok hareketlendi almasa yeridir acaba sizinde öyle mi.
daha emeklemiyor ama bi şekilde istediği yere ulaşıyor.Ek gıdayı sevemedik biz galiba 1 ayın geçmesini bekliyorum artik daha düzenli vereyim ama açmıyor ağzını bi iki kaşık olsada sunayım.Meyve yiyor kendisi eline verince ama diğerleri...

Hanımlar mamalar 9.12ay 3numara ya ben 2no almısım 2noyu 6.12ay zannediyordum degilmiş 3kutu mama var napıcam kullansam bişey olurmu yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…