2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İyiyiz galiba cnm yani psikolojim bozuk gibi buaralar alıyorum telefonu netten saatlerce kıyafet bakıyorum nedense sizden de yapan var mı bilmiyorum da garip bir durum
Bunalmışsin canım tatil alışveriş dışarda yemek filan gibi şeylerden hangisi sana uygunsa yapmalisin kalabalığa karışmak iyi geliyor bana da olmuştu en azından annenlerde filan kalabilirsiniz

Kızlar dun dr ye gittik kızım 2 aydır kilo almıyordu üstüne üstlük bide 200 gr kaybetmiş boyuda sadece 2 cm uzamış yemediği için testler yapıldı kan değerleri iyi cıktı.Karaciğer böbrek falan sıkıntı yok ama alerji değeri 4 çıkması gerekirken 4.8 çıkmış dr şimdilik herhengi biseyi kesmemize gerek yok yediği kadar yesin dedi.Eğer 1 ay sonra yine almazsa mama veririz dedi su toz olanlar varya.Ama ben istemiyorum inşallah gelişimi normale döner canım çok sıkıldı

gonulll canım laslikli halı örtüsünü yıkadın mı nasıl oldu yıkama sonrası? :) genelde yıkama sonrası bozuluyor diyorlar ondan
Soguk suda ya da 30 derece de yikiyorum.600 devirde sıkma islemini yapiyorum.hic birsey olmadi cok memnunum.cakil tasi olan ayni hali gibi duruyor.kvalideye farkli 2 desen aldi onlar ayni polar gibi duruyor.birde halinin olcusu 152 cm ise ben 150 cm olarak siparis verdim 2 3 cm eksik soyledim haliya tam oturdu.kvalideye tam olcusunde siparis verdik onlar biraz halinin ustunde oynuyor supururken de iyi olmuyor ama benim ki hic kipirdamiyor halidan yapisiyor resmen haliya.
Cakil tasini tavsiye derim.

Canım kaç kilo yavrun.sagligi yerindeki tahliller hep iyi çıkmış.boyuda uzamış. Artık çok hareketliler yazın birşey yemek istemiyorlar bence sıkma canını

Gecmis olsun canim.simdi bende endiselendim.bizimkide ne corba ne yemek yiyor.meyve ve yogurt sadece yiyor.en sevdigi kiymali sehriye corbasini bile yemiyor.bizde bayadir tartilmiyoruz.
Su bizim kullandigimiz toz mamalardan mi bahsediyorsun.
Birazda sicaklar ve distende yemiyorlar cocuklar.duzelir yakinda cogu cocuk boyle suan yaz mevsiminde.duzelir ins
Eline meyve ver yesin.biraz serin oldumu daha cok hoslarina gidiyor.
Bizimkine soguk su iciriyorum 1 subardagi iciyor o zmn.serin biseyler yedir canim.ins duzelir.

tamam canım çok sağol

şaşırdım canım ya bu aylarda kilo almaması çok kötü birşey değil diye biliyorum bende. çünkü benim oğlana hep öyle diyorlar artık kilo alımı durur zayıflar vs. kızın seni fazlaca emiyordu da. Peki sütünü hiç sağdın mı yani ne kadar süt çıkıyor biliyor musun? acaba sadece meme tiryakiliği mi varda emmek istiyor. Bu saatten sonra mama ilginç olacak hiç vermedin diye biliyorum inş toparlar canım sıkma canını

Nereden almistiniz cnm ben de düşünüyorum yeni evimde

Canım boyu gayet iyi
Kilosu da hasta filan oldu normal yani çok farketmemiş
Kafaya takacak bir şey yok bence.
Bol bol emzir sen

İki gün annem ve yeğenim vardı, evde iki çocuk (biri 2 yaşında öteki 8buçuk aylık) çok zor. Ediz emekliyor her şeye el atıyor peşinde koş. Yeğenim her şeyi benimle yapmak istiyor yemek yemiyor... Çişe alışıyor annem 5 dakikada bir tuvalete götürüyor. Ve Ediz'e zarar verme olasılığı. Her şey bir yana kafa yoruluyor. İki çocuklu olan ona uyum sağlıyor ona uygun düzeni oluyor evet ama gerçekten zormuş. Biri mecburen ihmal ediliyor. Yeğenim gittiğinden beri Ediz elimi yüzümü yalıyor

Gelince üst üste geliyor demiştim dimi ben bitmiyor dün ev ilaçlandı evden çıkmadan önce şalter atıp duruyordu akşam eşim gelince baktı buzdolabı bozulmuş. Servis geldi bugün ürün değişecekmiş. Bu sene ne bozulan eşya ne de işlerim bitmek bilmedi. Bizim zıpır gece saat başı bulmayan kalkmaları.

Kızlar dün konuştuğumuz konu vardı ya mamayı bıraktırmak arkadaşım 6 aylıktan beri sadece mama veriyordu hiç emmiyordu 15 aylıkken mamayı bırakmış çok kolay oldu diyor ki gün içinde normal yiyor gece yatmadan ballı süt,muzlu süt,nesquikli süt olarak veriyorum diyor kolayca bıraktırmış ki mama delisiydi kızı krize giriyordu mama için

Bi sorum var pompa kullanan arkadaşlar sipariş vermeden önce denemek için arkadaşımın pompasını aldım tekli elektrikli lansinoh 1 saat arayla sağmaya başladım önce 5 dk denedim hissediyorum süt geliyor ama damla sağılmıyor sonra 15dk denedim yine damla yok şimdi tekrar 1 saat geçti yine deniyorum yine damla akmıyor ama ben elimle sıkınca süt geliyor.
Ben nerde yanlış yapıyorum?25dk oldu yine damla akmadı sağılmayan süt

Canım iki gündür yeğenim yanımdaydı. Tam iki yaşında. Hiç anne sütü alamadı. Bir yana kadar mama içmişti ama meme kadar çok içiyordu yani ek gıda biraz sıkıntılı olmuştu. Baktım gayet süt içiyor. Hem de şekersiz bildiğin süt. Sordum, yaşında ek gıda çoğalınca mamayı kesmişler. Maşallah çok güzel süt içiyor. Önce anneannesi şekerli süt vermiş. Sonra yengem azaltarak şekersiz sade süte döndürmüş olayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…