2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
al benden de okadar bugün dedim kızım beni de ye dedim suratıma bakıp maa maa diyor ama çok tatlılar maşallah ya dur bakalım yuruyene kadar bekleyelim de belki ozaman azalır biraz

Kizlar bugun ne yedireceksiniz ya da yedirdiniz bebelere aklima bisey gelmiyo sizden fikir alim bari
Yogurtlu makarna ben kivircik makarnayi hasladiktan sonra tek tek boluyorum az yogurt la yediriyirum sevdiler arada patates kizrtiyirum veriyorum ellerine hop.agza bayiliyorlar

Kac kilo ne kadarlik oldu pasa olsun yesin birsey olmaz yurudumu kilo gider benim oglanlar 1 yasinda 14 kilolardaydi o kilolar boya gitti

Son düzenleme:
L Larendee canim hakkinizda hayirlisi olsun.ani karar verme hicbir zman.sakin kafayla dusun.bi kac gun ayri kalin gerekirse.yada cocuklarin ikisinide birakin birine kari koca bi cikin gezin konusun.yada sizi iyi taniyan birilerinden yardim alin en kotu ihtimal sizin hayatiniza ceki duzen vercek birini terapist istemezseniz.donem donem hepimiz zorluklardan geciyoruz.esler birbirini cok iyi tanimali.yarin kendin bi cik dolas cocuklari birak birine o bile sana iyi gelir.

Kac kilo ne kadarlik oldu pasa olsun yesin birsey olmaz yurudumu kilo gider benim oglanlar 1 yasinda 14 kilolardaydi o kilolar boya gitti
aynen bende öyle umuyorum canım artık hareketlendikleri için yürüdükçe kg alımı durucak. şuan 8 ay 22 günlük en son yaklaşık 1.5 ay önce kilosuna bakılmıştı 11 di şimdi kendim evde tartıyorum 11.600 gibi tam ölçülmüyor evde :) eskisi gibi takılmıyorum kilosuna çünkü gerçekten acayip hareketli sayesinde bende kilo veriyorum :)

Ben galiba boşanacağım kızlar... Dua edin bana olur mu allahim yanlış karar aldırmasın bana
dua ederiz tabi canım kararın ne olursa olsun hakkınızda hayırlısını dilerim Belki bu dönemde eşiinden beklentilerini azaltsan daha mı iyi? bebeğin daha çok küçük çünkü belki biraz onlar için katlanmak sabır etmek lazım . Allah yardımcın olsun iç huzur ferahlık nasip etsin inşallah arkadaşım

rint jean 3 seferdir yapıyorum gercekten yumuşacık oluyor.Biz bile severek yedik.Hazır hic bi gıda vermiyorum kızıma bebe biskuvisi bile.
@emnis maşallah oğluna canım ya benimki ilk basta açıyordu ağzını ama simdi hic yemiyor sıcaklara bağladım bende.1,5 aydır hic kilo almamışız dr sıkıntı yok dedi bakalım.Anne sütü candır diyor benim sıpa

Eklentiler

• Screenshot_2017-07-24-15-09-31_2.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 53
L Larendee canım dilerim esin ve senin için doğru kararı verirsin ama yine de acele etme derim tabii sorunun derinliğini bilmiyorum ama.Psikolojik destek alabilirsiniz

süt can tabi yaa o bağımlılık bizde de fazlaca var :) zaten ek gıdayı daha çok ben işteyken alıyor yoksa benleyken %80 süt ağırlıklı devam ediyoruz. muhtemelen senin kızında sıcaklardan yemiyordur canım fazla fazla emiyorsa acıkmıyordur :)

tarifini aldım deneyeceğim canım cici bebeyi annem veriyor ama benim gönlüm pek razı değil, kadınada fazla müdahale etmek istemiyorum ama bir bakalım güzel olursa bunu verir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…