2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
seyda61 seyda61 yanlış yere alıntı yaptım kuzum mesajını :)) benim telefon uzatmalarını oynuyor olur olmadık yerde donup beni çileden çıkarıyor:63:
Mesajına gelirsek bende evde birşey yemiyor yaptığım yemeklerden diye üzülüp kavanoz mamaları an aldım dün milupanin tavuklu sebzelisinden aldım bugün az buçuk yedi bilmem varmıdır senin memlekette hiç yoktan yemek yani

rint rint tesadüfen gördüm çok iddialı yumuşak oluyormuş

Eklentiler

• IMG_7151.PNG
    IMG_7151.PNG
    128,2 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_7152.PNG
    IMG_7152.PNG
    148,1 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_7153.PNG
    IMG_7153.PNG
    134,5 KB · Görüntüleme: 45
kızlar hasta olduğu için kana bakılırken kan değeri 10.8 .çıkmış çok mu düşük? doktor hasta olduğu için şuan çok buna takılmıyorum dedi ama ben takıldım :KK70: toz olanın dışında birşey istedim çünkü meyveye katıyorum hepsini bitirmiyor meyveyle birlikte ilaçta ziyan oluyor. ferro sanol verdi 5 ml dedi ama prospektüse bakıyorum 1 yaşa kadar 2.5 ml diyor :/ kullanan var mı bunu ne kadar vermeliyim? acaba kilosundan dolayı mı fazla söyledi

Çok düşük olmasa da düşük sınırı içinde olduğu için. Ben ferrum kullanıyorum sabah akşam beşer damla bizimkinin 11.8 çıktı aynı şekil devam dedi doktor.

Selam kizlar ben geldim :)kardeşimin düğünü vardi sonra ordan tatile gittik eve geldim evi toplayayim falan derken epey uzak kaldim buradan gecmisi okuyamadım umarim herkes iyidir...bizde durumlar iyi degil valla oglum 4disini birden cikariyo ikisinin ucu çıktı ikisi de cikarsa rahatlariz belki biraz :KK43: benim oglum herseyi yerdi yemegin pesinden aglayan bi bebekti simdi hicbisey yemiyor agzini kilitliyor butun gun sadece emiyor su bile iciremiyorum bugun sadece iki mama kaşığı corba koyabildim agzina :KK43: umarim distendir ve duzelir bu durum eski istahli oglumu ozledim..huyu da değişti bu aralar yaninda oturuken bile bana yapisiyor odadan ciksam kiyamet kopuyor birakip tuvalete bile gidemiyorum...oyun oynarkrn yaninda oturuyorum surekli dönüp dönüp bana bakiyor yanindamiyim diye...bu kadar degisen sey arasinda drgismeyen bisey yok mu tabiki uykumuz:) yine gecede en az 7-8 kere kalkip gune 5te basliyoruz...ayy bide felaket nem var o kadar sicak yer gezdik bise olmadi trabzona geldigimiz gun cocugum isilik oldu heryeri dokuntu icinde kuzumun ayy cok yazdım galiba yazacaklarim birikmis :)

kızlar bizim hastalığımız bitti çok şükür 3 gün sürdü ateş pazar sabah 5de uyandı bir kahkaha bir gülücük yatakta yaramazlık yapıyor, ateş yok şükür dedim yaaa gülüşüne hasret kalmışım. sabaha karşı ateşle birlikte ağlayarak uyanırdı. çok çok zordu atlattık şükür. :dua: geçmiş olsun dileklerini iletenler sağolun canlar.
Oh çok şükür çok geçmiş olsun canım

kızlar bizim hastalığımız bitti çok şükür 3 gün sürdü ateş pazar sabah 5de uyandı bir kahkaha bir gülücük yatakta yaramazlık yapıyor, ateş yok şükür dedim yaaa gülüşüne hasret kalmışım. sabaha karşı ateşle birlikte ağlayarak uyanırdı. çok çok zordu atlattık şükür. :dua: geçmiş olsun dileklerini iletenler sağolun canlar.
Oh çok şükür çok geçmiş olsun canım

Canlar süt ve yumurta beyazı alerji riski var diye 1 yaş sonrası diyorlar ama alerji yapmayan çocuklara 10. ayda veriyorlar.cevremde çok var.sutude sulandırıp içine cici bebe koyup bir güzel gece yatmadan veriyorlar.tok tutuyormuş. Ben bugün parmağımin başı kadar yumurta beyazı denedim bakalım alerji yapacakmi.9,5 aylık oldu.sikinti olmazsa 10 aydan itibaren vericem
Ben vermeye başladım canım bir sıkıntı olmadı çok şükür kendi yediklerinden veriyorum artık

@emnis senin bebiş iştahlı mı buaralar bizimki herşeye atlıyor yicem diye kilolu olması da iyi değil sağlıksız veremezse diye çekiniyorum

:) canim yakinda beni yiyecek okadar soyliym :) doymuyor anlamiyorum bende ne versem yiyor. bende senin gbı kilodan korkuyorum ama sòn 1 aydir cok çok hareketli oyuzden pek kilo almadi galiba.hareketlı olmasindan yirtariz diye dusunuyorum.:)

rint rint tesadüfen gördüm çok iddialı yumuşak oluyormuş
Canım geçen ay bir bunalım anında bebe bisküvisi aldım e bebekten yeni var ya hamm. Fena değil içeriği daha masum değil ama elbette sürekli veremem. Ben de güzel bir tarif arıyordum çok iyi oldu. Teşekkürler. En kısa zamanda yapıp bilgi veririrm size de canım sağ olasın

Ben galiba boşanacağım kızlar... Dua edin bana olur mu allahim yanlış karar aldırmasın bana
Dua ederiz tabii bazı durumlarda boşanmak evli kalmaktan daha hayırlı oluyor. Ama dediğin gibi Allah yanlış karar aldırmasın.
Sen sakin ol. Ani karar verme canım çok güçlü bir kadınsın. Fevri davranma. Sevdiğin evlendiğini yıllarını geçirdiğin adam o senin. O yüzden lütfen fevri davranma bak bebeklerimiz yaşına gelmedi daha... Dolayısıyla biz de gelemedik kendimize... TaeYang TaeYang çok doğru söylüyor son raddeye gelmiş olsanız bile profesyonel destek almanız fayda verebilir. Aman kim gidecek deme sakın. Eşin için de sen için de yanlış boşanma ya da yanlış evlilikten iyidir

X