2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ohh şükürler olsun

Aslında en iyisini yapıyorsun blw usulü ben eline meyve sebze emziği dışında birşey veremiyorum yemiyor illa ben yedircem öyle alistirsaydim doyup doymadigini daha iyi anlardim

bizimki biberondan süt içmeyi sevmediği için içmediği zamanlarda annem 2 3 cici bebe katıp kaşıkla veriyor anne sütünü. ama çok verme taraftarı değilim. cici bebede yumurta şeker var çok sağlıklı değil diyorlar ama mecbur aç kalmaması için sütü öyle veriyoruz çok seviyor sıpa :) kalanınıda çayla ben yiyorum

Şimdilik biberon en iyisi canım
Süt 1 yaştan sonra sulandirilip yarim biberon kadar verilebiliyor herhalde o zaman bisküvi de katılabilir

Bayılırım ccibebeye

Canım benim alt komşum öyle yapıyor cici bebeği koyuyor gecede hiç kalkmıyor Muş çok tok tutuyor diyor.

Canlar süt ve yumurta beyazı alerji riski var diye 1 yaş sonrası diyorlar ama alerji yapmayan çocuklara 10. ayda veriyorlar.cevremde çok var.sutude sulandırıp içine cici bebe koyup bir güzel gece yatmadan veriyorlar.tok tutuyormuş. Ben bugün parmağımin başı kadar yumurta beyazı denedim bakalım alerji yapacakmi.9,5 aylık oldu.sikinti olmazsa 10 aydan itibaren vericem

Aslında en iyisini yapıyorsun blw usulü ben eline meyve sebze emziği dışında birşey veremiyorum yemiyor illa ben yedircem öyle alistirsaydim doyup doymadigini daha iyi anlardim
Sanırım yapabilirsin biraz uğraşmak lazım ama blw ile başlamayıp sonradan blw yapan çok oluyor

Ben de anca kendim yaparım keçiboynuzu unuyla vs süt yerine de Hindistan cevizi sütü badem sütü deneceğim bi bakalım mama yerine koyacak mıyım 1 yaş dolunca tabii
Bide pompayla deneyeceğim inşallah o kadar sütüm artar da hiç düşünmem

Canım benim alt komşum öyle yapıyor cici bebeği koyuyor gecede hiç kalkmıyor Muş çok tok tutuyor diyor.
Evet bunu çok veriyorlar peki gün içinde mama mı?ben tamamen mamayı bırakmak için diyorum bide en sonu ne zaman 2 yaş herhalde mama bırakma emzirme gibi

Ben öyle bisküvi yaptımda cicibebe gibi erimiyor süte tadı pek geçmiyor o yüzden pek sevemedi.

Evet bunu çok veriyorlar peki gün içinde mama mı?ben tamamen mamayı bırakmak için diyorum bide en sonu ne zaman 2 yaş herhalde mama bırakma emzirme gibi
Oda mama+emzirme gidiyordu.uyutacağı zaman emziriyormus.oda mama yerine sulandirilmis süt+cici bebe veriyormus aksamlari.ek gıda alımı da artmış boylelikle.mamayida birakiyormus.

Oda mama+emzirme gidiyordu.uyutacağı zaman emziriyormus.oda mama yerine sulandirilmis süt+cici bebe veriyormus aksamlari.ek gıda alımı da artmış boylelikle.mamayida birakiyormus.
1 yaştan sonra süt içildiği için mama kullanan ben pek duymadım çevremde.hatta oğlumun doktoru bize 1 yaş sonrası olan mamalarda yüksek oranda süt var zaten onun yerine siz süt icirin demişti.

Bende onu merak ediyorum mama bırakma ne zaman benim yavrum sadece mama içiyor oda biterse ne içecek inek sütü mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…