2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bizimki biberondan süt içmeyi sevmediği için içmediği zamanlarda annem 2 3 cici bebe katıp kaşıkla veriyor anne sütünü. ama çok verme taraftarı değilim. cici bebede yumurta şeker var çok sağlıklı değil diyorlar ama mecbur aç kalmaması için sütü öyle veriyoruz çok seviyor sıpa :) kalanınıda çayla ben yiyorum :KK70:
Ben de veriyorum vlla khvlti adina bisey yemiyo ne yumurta ne peynir bazen ekmegi jemiriyor onun ustune suruyorum o yani ne olck boyle bilmem

kızlar hasta olduğu için kana bakılırken kan değeri 10.8 .çıkmış çok mu düşük? doktor hasta olduğu için şuan çok buna takılmıyorum dedi ama ben takıldım :KK70: toz olanın dışında birşey istedim çünkü meyveye katıyorum hepsini bitirmiyor meyveyle birlikte ilaçta ziyan oluyor. ferro sanol verdi 5 ml dedi ama prospektüse bakıyorum 1 yaşa kadar 2.5 ml diyor :/ kullanan var mı bunu ne kadar vermeliyim? acaba kilosundan dolayı mı fazla söyledi

kızlar hasta olduğu için kana bakılırken kan değeri 10.8 .çıkmış çok mu düşük? doktor hasta olduğu için şuan çok buna takılmıyorum dedi ama ben takıldım :KK70: toz olanın dışında birşey istedim çünkü meyveye katıyorum hepsini bitirmiyor meyveyle birlikte ilaçta ziyan oluyor. ferro sanol verdi 5 ml dedi ama prospektüse bakıyorum 1 yaşa kadar 2.5 ml diyor :/ kullanan var mı bunu ne kadar vermeliyim? acaba kilosundan dolayı mı fazla söyledi

L Larendee siz ferro sanol kullanıyosunuz galiba ne kadar veriyorsun canım?

Canım doğması gereken tarih üzerinden hafta sayılıyor. Tablosu var ona göre bakıyoruz. Ben gebelik haftası hesaplama sistemine doğum tarihini giriyorum benimki tam 40+1de doğdu ya. Tam haftayı veriyor. seyda61 seyda61 bu arada bazı bebeklerde doğum tarihine göre de tutabiliyormuş. Ama asıl gebelikte 40 haftanın dolduğu gün baz alınıyor
Tabloyu ekliyorum tatlım
10979295_10204926914785504_414418967_n.jpg

O zaman azıcık tatlı süt olsa (çocuk devam sütü,sütlü cicibebe)mamayı bırakırlar 1 yaş dolsun deneyeyim o zaman bunu bakalım

X