2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet ya öyle oluyor hareketli çocukta.annem yardima geldi bi ara 63 yasinda kadın sen çocuğa bak ben işi yaparım dedi.ne var yani biz is yaparken onlar da baksalar
Keşke ama sorun sipalarda işte bende bişey yapmaya başlıyorum oğlum kimdeyse artık bırak ben yaparım sen çocugunu al diyor.

Maşallah seninki emeklemeden yürüyecek canım. Malesef istemesekte düşekalka yürüyecekler yürüme aşaması biraz zorlu sürekli gözümüz üstlerinde olmalı. Geçmiş olsun canım.

Benim buyuk cocuklar tlf istiyor.oyun yok benim tlf de.yukledigim videolara fotolar bakiyorlar o kadar.kucuk tlf istemiyor daha.

Kuzum Allah sana kolaylık versin gerçekten 3 çocukla nasıl başediyorsun. Maşallah burayı bile ihmal etmiyorsun ayakta alkış sana ben bi taneyle başedemiyorum psikolojim fenalar da
Cocuklu hayata fazlasiyla aliskinim.yapilacak isleri siraya koyuyorum gun icinde.suan cay keyfi yapiyorum tlf ye bakiyorum hemn.gun icinde yoruluyorum normalde hic oturmuyorum onu yap bunu yap cocuklarla ilgilen fazlasiyla yoruluyorum arada dinlenmeye geciyorum o an yine tlf elimde.
Sende yaparsin canim.yapiyorsundurda hatta.sicaklardan halin olmayabilir o ayri.

Gunaydin kızlar nasılsınız. Başka şehire yatılı misafir olarak gittik o yüzden giremedim. Oğlum sünnet olalı 8 gün oldu hala pipisinin ucu beze yapışıp kanıyor

Ben oğlumda okadar çok zorlandimki hem sezeryanla hemde sonrasında .bidaha çocuk yapmiycam dedim.sonrav baska sağlık sorunları m çıktı.esim okadar çok istedikii 2.cocugu resmen sürekli yalvariyordu bana.tedavim tam bitmeden doktor kontrolünde hamile kaldım.cok zor hamilelikten hastanede yatmalara kadar sezeryan tekrar of offfffff .doğumdan sonra eşim beni WC ye götürü yordu halim perişan ağlıyorum bana bidaha çocuk diyecekmisin dedim yok tamam deniycem dedi. şimdi bubiraz büyüsün 3. Yapalım diyor.allahima şükür ler olsun kızımi verdi bana sağlıklı sıhhatli.bu arada ben 2 çocuğumda rizeye annemlere gittiğimiz zaman hamile kaldım

Gunaydin kızlar nasılsınız. Başka şehire yatılı misafir olarak gittik o yüzden giremedim. Oğlum sünnet olalı 8 gün oldu hala pipisinin ucu beze yapışıp kanıyor
Canım bizde de olmuştu doktora götürdük biseyler sürdüler üstüne küçük yoğurt kabı kuyop öyle bezlerin dediler işe yaradı

Bizim jean blw uzmanıdır sana yardım eder canım.

Suan ben oyle diyorum zaten iki cocukla cocuk bakiyorum dememek lazimmis.birde 2.cocugum cok sakinmis meger 3.cocuguma gore.3 cocukla daha zor oldugunu gordum.sabah kalkinca neler yapacagimi planliyorum.bazen planladigim gibi gitmiyor ama olsun.ani bi misafir gelebiliyor evimi temiz tutmak zorundayim.3 cocugumla ilgilenmek zorundayim.herseyi rayina oturtuyorsun bi muddet sonra.iyice yuruyunce daha da rahatliyorum.
Sozde oyuncak odasi yaptim cocuklara gitsin orda oynasinlar diye ama misafir cocugu gelirse orda oyunuyorlar.diger zmanlar koltuk yastiklari tesbih vs ne gecirrlerse ellerine oyuncak o oluyor.bu sefer de salondalarda orasi odasindalarsa orasi dagiliyor.toplamakda yok.bazen sesimi cikartmiyorum.sokaga cikamiyorlar evde enerjilerini bu sekilde atiyorlar diye ama olan bana oluyor fazlasiyla yoruluyorum.
Ilk firsat buldugumda ogluma kumandali arabalari haric baska bir oyuncak birakmayip baskalrina vermek olcak.onun oynamayip her defasina dagilip toplanmayan oyuncaklarindan kurtulmak olcak.
Bi kac seneye daha da rahatlarim diye dusunuyorum artik.
Tek cocuklular bana gore daha rahat.ne de olsa bi ara yaparim uyuyunca kendi kendine oyalaninca.zaten evi dagitanda yok.snein verdigin oyuncaklarla oyunuyor baska da bi daginiklik olmaz.
Cocuk sayisi cogaldikca daha planli programli hareket ediliyor bunu zamanla gorursunuz ins.

Tee ordan hissettin bak bide burdan görsen yada görme kaçarsın canım arkadaşım sağlıklı olsun da geçtim herşeyden
İnan bütün anneler senin halini okadar iyi görebiliyoruz ki çünkü hepimiz aynı haldeyiz.dun akşam 7 yaşındaki oğlum kardeşimi uyutuyorsunuz benide uyutun,osizin yanınızda yatıyor bende yatıcam,onunla ilgileniyorsanız benimle de ilgilenin. Daha neler neler babası gidip onun yanına yatıp uyuttum bende kızı uyuttum pert olduk ya.2 çocuk daha da zor.

Ne güzel canım benim eşim de istemiyor tam tersi. Yardımcımız yok kv görümce ben hamile kalınca küsüyolar doğum yapınca kiskaniyolar çocuğu görmeye gelmiyorlar vs vs. Annemde çalışıyor evlerimizde yakın değil zaten. Maddi manevi zorlanırız diyo eşim. Bende istiyorum ama zaten ilki tedaviyle olmuştu. Hayırlısı olsun

Sünnet kulodunun önündeki aparati çıkarıp onunla bezleyim diyorum canım olmazsa bende öyle kap filan koyarım sizinki kaç günde geçti
Canım benim oğlum 6 aylıkken olmuştu sünnet şimdi 7 yaşında ama 5. günde götürdük biseyler sürdüler.7 günde yara tamamen kapanmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…