2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ya bu sabah kizimla uyuyorduk beraber güm diye ses geldi bi zipladim yataktan yere düşmüş tam kafaustu bi ağladı yavrum napcam şaşırdım bişey olur mu çok kötüydü ya

İlki
İlki tedaviyle olanlarda 2. kolay oluyor benim çevremde çok var.senin kvler neymiş öyle ya.allah ıslah etsin.rabbim vereceği zaman biz istemekte istemesek de o ol deyince olur.herseyin hayırlısı.

Kızlar ya bu sabah kizimla uyuyorduk beraber güm diye ses geldi bi zipladim yataktan yere düşmüş tam kafaustu bi ağladı yavrum napcam şaşırdım bişey olur mu çok kötüydü ya
Gecmis olsun canim.uyutma 2 3 saat.kusma gozlerde kayma olursa hemen dr gotur.yoktur ins birseyi Allah koruyor onlari.

kizlar bizde hastaliga yakalandk gece ates 38.5 oldu. sbah hastaneye gotrduk biraz usutmus enfeksiyon çıkti kanda. simdi iyı 37 atesi

yok canim tam degil daha erken zaten pek beklemiyorm 8 ay 16 gunluk
suan koltuk kenarina tutup baştan sona gdiyor ve tek elle tutunca gdıyor ama tek elde cift el gibi uzun yurumuyor.
10 11 aylik yurur senin yavru masallah.
Gecmis olsun canim.salginmi vardir nedir.en kisa surede atlatirsiniz ins.

Maddi olarak çok şükür sıkıntım Yok eşimde sen bilirsin kafana göre takıl diyor :))) sadece dediğin gibi çalışmak iyi geliyor ..benim kızda aynen dediğin gibi bana yapışık yaşıyor bende o yüzden endişe ediyorum şuanda böyle bana düşkün bakıcıya çok zor alışacak ama 2 yaşına geldiğinde dahada düşkün olur mu ki bize yoksa biraz çevreye açılırmı bakıcıya hangi dönemde bırakmak uygun kararsız kaldım..oğlum u 4 aylık ken bıraktım ama annem baktığı işin sorun yoktu sonra 2 yaşında bakıcıya bıraktım hiç sorun yaşamadım ama bana bağlı değildi..yani işte kafamda deli sorular anneye düşkün bir bebeği 9 aylıkken mi bakıcıya bırakmak daha iyi 2 yaşında mı ?.. bir fikir verseniz aaaa dostlar

Ben bırakma derim nasıl olsa 2 yaşından sonra mecbur birakicax biraz bize doysun çocuklar

İlki

İlki tedaviyle olanlarda 2. kolay oluyor benim çevremde çok var.senin kvler neymiş öyle ya.allah ıslah etsin.rabbim vereceği zaman biz istemekte istemesek de o ol deyince olur.herseyin hayırlısı.
Inşallah kolay olur canım polikistik over var bende. Benim kvler çok tehlikeli insanlar. Allah fırsat vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…