2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hepimiz yaniyoz anlaşılan
off evet sadece yanmak olsa iyi, bi yanıp bi donuyorum çok fena ne kadar yanarsam yanayım belimi karnımı sıcak tutmaya çalışıyorum, aman siz de dikkat edin hatunlar... üşümek ağrılarınızı da arttırır

Bende sirtima havlu koydum terliyorum diye. Ayaklara da patikler

Kızlar ben geldim
Çok şükür degerim güzel artmış 68 olmuş pazartesi tekrar vericem hersey yolundaysa çarşamba Dr randevum olucak
Inşallah bir problem olmaz
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar ben geldim
Çok şükür degerim güzel artmış 68 olmuş pazartesi tekrar vericem hersey yolundaysa çarşamba Dr randevum olucak
Inşallah bir problem olmaz
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Maşallah canım

Bende pek bi belirti yok açıkçası sanki arada bir midem bulanıyor.hala adet olcakmisim gibi kasıklarım şişiyor. ..

Benimde yok belirti bi tek ayakta kalınca ağrı gece de gogus agrisi okaaa ay bi de normalde uyku hali olur bende tam tersi uykusuzluk

Aslında yavaş yavaş başlamalı belirtiler belkide hepimizin hamileliği kolay gecicek

Benim tam otobüse binerken çekildi sol kasigim topalladim o derece. Normalde 1 2 gundur bel agrim oluyor ayakta durunca ama dengeliyordum dinlenerek şimdi cizz cizz yanıyor genelde normal diyorlar ama sor bende soracagim
Canım bugün doktor kontrolüm vardı bu kasık ağrısının sebebini sordum ve benim buna eşlik eden karın ağrımda vardı ve bana normal olduğunu söyledi kaslar gerildiği için oluyormuş rahim büyürken kaslar geriliyormuş.Bana progestan verdi bidahaki kontrole kadar kullanıcam.Sen nasıl oldun?

Merhaba ben de geldimmm herkesin hamileliği hayırlı olsun, olmayı bekleyenlere de Rabbim yakın zamanda versin inşallah
Kızlar adet dönemi içindeyim 3. Gün ve sadece dün hafif pembe leke oldu. Sizce risk var mıdır? Doktora gitmeli miyim? Doktor geçen çarşamba sadece folik asite devam et dedi. Kontrolüm de pazartesi. Sizce bugün gitmeli miyim? Dün biraz gerildim ondan olmuş olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…