2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım dün kan vermiştim bugün öğrendim tam 3 günde 36 dan 76 ya çıkmış litarturde normal ama icime kurt düştü bekliyorum yapacak birsey yok maalesef sen ne yapıyorsun tekrar kan verdin mi
Bende yarın gidip kan vericem bakalım gece vermiştim ilkini bunuda gece veririm bakalım yükselme var mi

Benimde bugünlerde yumurtlama günüm sağ kasığımda batma oluyor bende yumurtlama olduğundan mı acaba diye düşünüyorum.

Canım dün kan vermiştim bugün öğrendim tam 3 günde 36 dan 76 ya çıkmış litarturde normal ama icime kurt düştü bekliyorum yapacak birsey yok maalesef sen ne yapıyorsun tekrar kan verdin mi
Canım bu yerleşme kanaması ne zaman geliyor bende öyle birşey geldim hatirlamiyorum

Kiz l ar dün 4,5 haftalik bi arkadas vardı keseyi görmeye gidecekti doktora gitti mi acaba bilgi verin ismini hatırlayamadım ya, bugün doktora giden arkadaşlar haber bekliyoruz

Evet biliyorum dedim kan testide yapayım öyle olsun tamda dogacagi tarihi yazmışsın:))
aaaa ciddimisin kalbim nekadar temizmis canim yaa sasirdim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Günaydin hanimlaar :) bende dün kan testinin sonucunu aldim ve Hamileyim cooook sükür
Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasib etsin insallah
canim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah kac gun gecti kan degerin kac cikti ben carsamba gunu kan degerim 1000,0 ve bugun verdim 48 saat sonra 3544,5 degerim bthcg 4+4 bugun

canim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah kac gun gecti kan degerin kac cikti ben carsamba gunu kan degerim 1000,0 ve bugun verdim 48 saat sonra 3544,5 degerim bthcg 4+4 bugun
Canım senle ayniyiz ben 360 ile öğrendim degerimi sen ve benimde bu kadar yükselirdi ben salı gecesi öğrendim bugün yada yarın mi kan versem sence değeri öğrenmek icin

Canım senle ayniyiz ben 360 ile öğrendim degerimi sen ve benimde bu kadar yükselirdi ben salı gecesi öğrendim bugün yada yarın mi kan versem sence değeri öğrenmek icin
bugun verebiliyorsan ver canim sat kac ben 1 subat iki gune bir tekrar etmek gerekiyomus 1000 ustuyse kese gorunuyomus hadi hayirlisi olsun cnm

Kiz l ar dün 4,5 haftalik bi arkadas vardı keseyi görmeye gidecekti doktora gitti mi acaba bilgi verin ismini hatırlayamadım ya, bugün doktora giden arkadaşlar haber bekliyoruz
bahsettiğiniz ben miydim bilemedim ama ben dün doktora gittim tatlım :) keseyi görebileceğimden çok umutlu gitmemiştim aslında, salı günü 1113tü hcg, görememem diyodum.. bn normalde de troid ilaçları kullandığım için bi kontrol ettirmek istedim.. çok şükür tsh normal değerler arasındaydı veeee keseyi gördük 15 martta da kalp atışları için gidicez.. buarada bikaç gün kahverengi akıntım olmuştu, onun için de tedbiren progesteron verdi.. bu kadar

Slm kızlar Naber nasıl gidiyo bakim. .belirtiler basladimi...yeni hamis ler hoşgeldiniz. .
başlamaz olur mu kasıklarda ağrı, çabuk yorulma, uykuya doyamama ve sık sık tuvalet ihtiyacı... gecede 3 kez uyandırıyor mübarek zaten uykuya hasretim siz ne durumdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…