2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu tutunma süreci ne kadar sürüyor? Adet gunlerindeyim ondan mı oluyor daha çok sancı anlamadım
Cnm sancin olmasi cok normal ben ilk hamileligimde o kadar cok adet agrisi cektim ki bu sancilarla kesinlikle hamile degilimdir diyodum adetim gectikten 1 hafta sonra test yapmistim oyle ogrendim.. ayrica pembe akinti da normal ben de implantasyondan beri ara ara lekeleniyorum kirmiziya donmedikten sonra onemsemiyor doktorlar..

Canım bugün doktor kontrolüm vardı bu kasık ağrısının sebebini sordum ve benim buna eşlik eden karın ağrımda vardı ve bana normal olduğunu söyledi kaslar gerildiği için oluyormuş rahim büyürken kaslar geriliyormuş.Bana progestan verdi bidahaki kontrole kadar kullanıcam.Sen nasıl oldun?

Daha iyiyim canım o gün ki kadar yok fazla ayakta kalınca oluyor. Ben asilamayla hamile kaldığım için başından beri progestan jel kullaniyordum. Benimde kontrolum çarşamba bol bol dinlenerek bekliyorum

Cnm sancin olmasi cok normal ben ilk hamileligimde o kadar cok adet agrisi cektim ki bu sancilarla kesinlikle hamile degilimdir diyodum adetim gectikten 1 hafta sonra test yapmistim oyle ogrendim.. ayrica pembe akinti da normal ben de implantasyondan beri ara ara lekeleniyorum kirmiziya donmedikten sonra onemsemiyor doktorlar..
Teşekkürler inşallah sıkıntısız geçer hepimizin hamileliği, ilk bebek olunca neler olduğunu anlamak zor oluyor

Günaydın kızlar,
Merhabalar herkese bende Allah nasip ederse kasım annesi olacağım. Bebişlerimizin tüm evrelerini (ölüm) hariç sağlıklı hayırlı bir şekilde eşlerimizle birlikte varsa veya olacaksa kardeşleriyle birlikte Allah görmemizi nasip etsin:KK68:
Olderseolur0606 Olderseolur0606 geldim kuzum benim
Amin hepimize inşallah, ayrıca aramıza hoşgeldin

reglinden kac gun gecti canim degerin iyi cikmis guzel benim 4 gun gecti 3544,5 degerim

Kısmetse 07.11.2016 civarı bebeğimizi kucağımıza alacağız inşallah!
takviminede o tarihi yaz takviminde takip edersin canim rabbim ssg salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Kızlar çarşamba günü beta 96.74tü. Dün yani reglin 2. Günü pembe leke oldu.
Şimdi doktor tekrar beta istedi, kasık ağrılarımın ve mide bulantımın çok olması normal değil dedi. Korkuyorum dua edin bana lütfen

Gunaydin canlar
Ben dun kan vermistim 4365 ten 8967 ye yukselm
Cok sukur 2 katina cikmis
canim keseyi gordunuzmu ikiz galiba cok yuksek diye dusundum bence ikiz geliyor gibi hadi gozun aydin sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim

Şimdi doktor tekrar beta istedi, kasık ağrılarımın ve mide bulantımın çok olması normal değil dedi. Korkuyorum dua edin bana lütfen
Korkma canim icini ferah tut iyi dusunelim iyi Olsun. Allahin izniyle kotu bir sey yoktur dualarimizdasin

rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin canim insallah poxitif ol.uzulme stres yapma cnm

:anneadayı:Güzel annisler nasıl gidiyor yeni annisler hosgeldinizz:KK73: inş hepimiz sağlıkla bebeklerimizi dünyaya getiririz:KK9:benim acayip şekilde karnimda şişlik var kacgudur yaa sanki 9ay doldu gibi:confused:sizdede varmı sislikya:cry:

X