2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Iyi aksamlar arkadaslar herkes iyi insallah. Oncelikle kYiplar olmus cok uzuldum. Allah bir dahakine saglicakla kucaklarina ala aklari hayirli saglikli evlat nasip eder insallah. Konusmalar cogalmis masalllah cinsaiyet tahminleri yapilmis. Ikiz bebegi olanlar kesinlesmis masallahhhh. Bende cin takvimine ve rus takvimine baktım her ikiside erkek diyor. Bakalim dogru cikacak mi ilk cocugumfa erkekti. Allahtan hayirlisi artik.

Selam arkadaslar ben de drdan geliyorum :) :) :) benim minnak bir iken iki olmus bu gun kesinlesti gecen hafta gittigimde dr galiba olabilir gibi kelimeler demisti hala kalp atisi piyasada yok dr 10 gun sonra ancak duyariz kalbi dedi ancak ikizlerimin biri digerinden biraz ufakmis renkli doppler istedi sali gunu onun icin gidicem ay kizlar inanilir gibi degil ikiz bebislerim bir de oglum 3 :) ikisi birden sagliklidir umarim bu arada usg resimleri gordum masallah yavrulariniza kurban oldugum rabbim hepicugunu koklayip emzirmeyi saglikla kucaklamayi huzurla buyutmeyi askla sevmeyi nasip etsin amin amin cok cok amin cok amin :KK73:
Hayırlı ömürlü olsunlar ayy süper ya süprizin böylesi :)

Kızlar cok geçmiş gönderilere gittim ama -Pyrznr kayıplar oldgnu söyledi okuyamadım kimler :KK43: Rabbim sağlıkla yeniden bir evlat nasip etsin.Ben 5 ay once yaşadım bu durumu,kürtajımda anestezisiz oldu.Hayatm boyunca unutamayacagm bir acıydı.Şükür ruhsal olarak hemen toparlandım.Vücut sağlıksiz gebelikleri kendi sonlandırırmış Rabbimin hikmeti.
vakti geldiğinde sağlıklı bir evlat nasip olsun isteyen herkese..
Benım SORUM: bugün ilk kalp atımları için gittik şükürler olsun budefa hersey yolunda fakat ses dinletmedi sadece gösterdi kalp atımını dr. sizde de oylemi oldu? Ben 5 sene once oğlumda ilk kalp atımını dinltmişlerdi

Maşallah cnm kocccaammannn olmuş.maşallah maşallah.benimde haftaya randevum var.günlerimiz arka arkaya.inşallah bende böyle büyük mü gorcm yaa:cry::cry:o kadar mide bulantısı ogurtu bu bebisler için mi.kıyamam.gobegimiz çıkmadı ama bebislrmz nasıl büyüyor yaa:cry:
Bu arada bana kız gibi geldi.nub teorisine bakmistm.Öyle gibi gördüm ben.
Canim benimmm o benim bebegim degil komsumun bebegi benimki daha kucucuk hatta 1 hafta geriden gelio ben 9 hftalik sanarken 7 hafta 6 gunluk suan

Kızlar benım cok sıcak basmalarım oluyor oyleki evde askılıdan baska gıyemıyrmhasta olmasam barı .. boyle oluyormu sizlerede

Kızlar cok geçmiş gönderilere gittim ama -Pyrznr kayıplar oldgnu söyledi okuyamadım kimler :KK43: Rabbim sağlıkla yeniden bir evlat nasip etsin.Ben 5 ay once yaşadım bu durumu,kürtajımda anestezisiz oldu.Hayatm boyunca unutamayacagm bir acıydı.Şükür ruhsal olarak hemen toparlandım.Vücut sağlıksiz gebelikleri kendi sonlandırırmış Rabbimin hikmeti.
Benım SORUM: bugün ilk kalp atımları için gittik şükürler olsun budefa hersey yolunda fakat ses dinletmedi sadece gösterdi kalp atımını dr. sizde de oylemi oldu? Ben 5 sene once oğlumda ilk kalp atımını dinltmişlerdi
Bende dün gördüm kalp atışını benim doktorum da dinletmedi daha çok küçükler ve o ses bebeği rahatsız edebiliyormuş o yüzden bazı doktorlar geç dinletiyorlar.. Bu arda topik neşelendi çok şükür ilk günler hiç yazmak gelmiyordu içimde ayrılanlar var belki bende ayrılmak zorunda kalırım diye korkuyordum çok şükür biraz attım o korkuları ve bugün daha iyiyim birde şu bulantılar ve halsizlik geçse benden iyisi yok

Özel hastanelerde dinletiyolar cnm..devlette dinletmiyolar

Kısslar ya benm 7.haftadn beri bulantm ogurtum var ama 1 haftadr ilerledi.midem de boş su cikio azıcık.Bu akşam ilk defa akşam oldu.Ama çok fenaydı gozlerm kanlandi sanki bogazim acıdı.öğleden sonra da banyoya girmiştim.ama evden cikmadm acaba üşüttüm mü diorm.usutcgm biyerde yok.evdeyim.saclrmi da kuruttum.korurm kendimi çorapsz hirkasz gezmem.ki güneş batana kadar evimn icindedr ısıtır.acaba hamilelik donemnde çok mu hassas oluyrz.En ufak şeyden usutebiliyrz da ondan mı böyle oldum.anlamadm.agladim ilk defa bogazmn acisndn yalnzlgmdn :KK43:

Ay nasıl yani bu haftada çıkabiliyor mu böyle. Maşallah çifter çifter bebişler :nazar::anneadayı:
Canim aslinda
guzun aydin ayni kaderi paylasiyoruz kac hafta ikizlerin bende oyle bir hafta sonra goruldu kese aralarinda 3+4 gun var 5+3 tek kese goruldu canim 6+3 de iki kese goruldu 7+3 de yeni kalp atisi basladi 8+3 de kendilerini gordum bthcg yuksekmiydi senin benim cok yuksekti arkadaslar ikiz dedi ve ikizlerim benimle hep boyle devam eder insallah cumlemizinkide devam etsin saglikla dogsunlar insallah
Canim ben su an 7+1 im. 6+1de ikiz olabilecegini soyledi belli belirsiz bir karanlik var ama ayni kese icinde dedi haftaya tekrar gel dedi bu gun gittigimde de kesin olarak ikiz dedi ancak satla uyumlu degil buyuk olani olctu 4bucuk haftalik dedi kucuge bakmadi hic az da olsa biri digerinden kucuk. Renkli doppler icin sali gunune randevu verdi onu neden yapti anlamadim gercekten buyuk surpriz... rabbim ikisini de saglikla akilli fikirli guzel kaderli kucaklamayi nasip etsin insallah kayipsiz kazasiz belasiz :)

Ay nasıl yani bu haftada çıkabiliyor mu böyle. Maşallah çifter çifter bebişler :nazar::anneadayı:
Cikiverdi canim biz de anlamadik zaten saskindik betahcg hep yuksek cikiyordu ama bir turlu goremiyorlardi keseyi sonuc olarak ikisi de satla uyumlu degil ama ikitane iste son usg den bu yana 1 haftada 2 kati buyumusler teyzesi :) :KK66: masallah subhanallah

Aaa bende baya heyecanlandm :KK48: sağlıklı olsnlar da 1 hafta ileri geri farketmez cnmcm :KK66:
Ay bizimkide ole olsa ne var kocaman :) hemen buyuse die bekliorum valla ven dort hafta snra gdecem dktra o zamana baya buyumus olur.benimkinin suan ki hali canim

Eklentiler

• 20160406_120203.jpg
    20160406_120203.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 58
Ay bizimkide ole olsa ne var kocaman :) hemen buyuse die bekliorum valla ven dort hafta snra gdecem dktra o zamana baya buyumus olur.benimkinin suan ki hali canim

Maşallah bebisine.bende Çarşamba gitcm bakalım az kaldı.dediğin gibi biran önce buyuseler keşke.bende bu kadar bulantı ogurtunn karsilgnda buyudugunu dusununce rahatlamstm.Yine buyuyodr İnşallah gözle görülür farkedilio ister istemez bu dönemde

Maşallah bebisine.bende Çarşamba gitcm bakalım az kaldı.dediğin gibi biran önce buyuseler keşke.bende bu kadar bulantı ogurtunn karsilgnda buyudugunu dusununce rahatlamstm.Yine buyuyodr İnşallah gözle görülür farkedilio ister istemez bu dönemde
Tabiki canim saglikli olsunlarda sayili gunler tez gecer diorumda zor valla :KK66: 4 haftam var bebegmi gormeme basil dayanacam bilmiorum valla :KK66:

Cnm o kadar detaylı bilmiorm.benmde tsh yüksek ciktignda t3 t4 normal çıkmıştı die biliorm doktor o değerlerle ilgili bişey dememişti.ilaç hem tsh ı hemde onları dengelio belki de bilmiorm.bende euthyrox iciorm 50 mg.Zaten değerinde yükselme düşüş olunca ilacn mg iyla oynuyo doktor.Bugün de 1.42 çıkmış şükür.
Bi de belki başına gelir sana da soyliim.dün sabah ilacı ictikten 5 dk sonra falan midem bulandi afedersn cikardm.galiba ilaç ta çıktı.bi daha icmedim de bilemedm.doktora sordum.içtikten sonra 15 dk içinde kusarsan tekrar iç dedi.haberi olsn cnm :KK66:
Zaten ilaç midemi rahatsız ediyo canım saol :)

X