2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya doğrusu bende yazmak pek istemiyorum ama alısıcam zamanla.
Cunku ddm ya 5 ay once düşüğümde
bana özelden biri mesaj atmış """""canım istersen gruptan çık sen çünkü üzülürsün burda'"""""" deli mi manyak mı kadın sinir oldum.İçten içe fesatlanıp bebeklerine nazar edecegımı mı düşündü kimbilir!!?

Ya ben cok meraklıydm aralarında kalıp bebeklerının büyümelerini dinlemeye.Nasıl üzüldüm sinirlerim bozuldu anlatamam ozaman.
Doğrusu bu sebeple burda ilk etaplarda yazılarınıza katılmaya kendımden anlatmaya pek uzak kaldım
Ya bu kadar cahilce bir durum olabilir mi yazıklar olsun o kadına... Çok sinirlendim bende sırf bu yüzden listeye hala ismimi yazdırmadım... Geçen yıl iki gruptan da ayrılmak zorunda kalmıştım... İnşaallah bu sefer sonuna kadar hatta sonrasında birlikte olalım çok şükür çoğu kalp atışlarını dinledi... Kimse çıkmasın çıkarsam da Allah korusun sessiz çıktım hep.. Sen daha takvim bile yapmamışsın.. Hiç bir şey olmayacak inşaallah bu sefer herşey güzel olacak

Kızlar hastaneden geliyorum 8 den beri hastanedeyim. Çok fena bi kasık ağrısı girdi aynı zamanda aşağı doğru bıçak saplanıyordu sanki eşim geldi acile gittik geçen hafta 9+3 olan bebeğim bugün 9+5 di. Aslında 10+2 olması lazımdı büyümemiş 1 haftadır serum verdiler proluton iğne vurdular 500 mg lık. Eve geldim yatacaksın diyor doktor inşallah bidaha yaşamam böyle bişey:KK43:

Öncelikle gecmiş olsun canım umarım duzelirsin hemen.. Simdi bende korktum banada cok sanci giriyor ayni soyledigin gibi resmen oturdugum yere çöküyorum :KK43: ve bende kilo verdim:KK61:

Zaten ilaç midemi rahatsız ediyo canım saol :)

Sorma bende gözümü açar açmaz iciorm yerimden kalkmiorm.kalkınca gidio çünkü
:KK43: midem zaten aldı başını gidio.dün akşam bile oguruodm cikardm su tabiki.normalde sabah olurdu Sadece Dün yatana kadar sürdü.inşallah midelerimz Hemen düzelirde gönül rahatlgyla bebeklrmzin beslendgni hissederiz

Tabiki canim saglikli olsunlarda sayili gunler tez gecer diorumda zor valla :KK66: 4 haftam var bebegmi gormeme basil dayanacam bilmiorum valla :KK66:

Aynen cnm.benmde haftaiçi var sonra 3 hafta sonraya verdi.2 hafta beklemek bile çok geliodu.bende ilk defa 3 hafta bekliicm bakalm

Kızlar hastaneden geliyorum 8 den beri hastanedeyim. Çok fena bi kasık ağrısı girdi aynı zamanda aşağı doğru bıçak saplanıyordu sanki eşim geldi acile gittik geçen hafta 9+3 olan bebeğim bugün 9+5 di. Aslında 10+2 olması lazımdı büyümemiş 1 haftadır serum verdiler proluton iğne vurdular 500 mg lık. Eve geldim yatacaksın diyor doktor inşallah bidaha yaşamam böyle bişey:KK43:

Kıyamam cnm benmmm çok geçmiş olsun.inşallah şifa olur iğne ve serum.jet hızıyla buyur bebisin.dinlen bol bol hiç yerinden kalkma.benmde dün biraz sancilrm oldu hafif hafif ara ara.su almstm unuttum damacanayi kaldrmaya yeltendm ama aklıma geldi son anda.bi de çok fazla ogurdum ondan mı kaynaklandı bilmiorm.12.haftaya kadar bebeklrmz için yapabilcgmz en sağlıklı şey dinlenmek galiba.

Kızlar yediklerimi geç sindiriyorum geç eriyor hem de çok geç ve cok rahatsız ediyor beni :KK43:(( özellikle unlu mamuller yediğimde :KK43:(( midem kötü sürekli bulantı. :KK43:(( huzursuzm çok
Sorma cnm ya bende oyle. Yemesem daha kotu oluyorum yiyorum bu seferde sindirmesi zor oluo. Sindirene kadar yine kotu oluyorum. Soda biraz rahatlatio Allahtan sende ic icine de biraz limon damlat sodanin daha iyi gelio bana

Öncelikle gecmiş olsun canım umarım duzelirsin hemen.. Simdi bende korktum banada cok sanci giriyor ayni soyledigin gibi resmen oturdugum yere çöküyorum :KK43: ve bende kilo verdim:KK61:
Kıyamam cnm benmmm çok geçmiş olsun.inşallah şifa olur iğne ve serum.jet hızıyla buyur bebisin.dinlen bol bol hiç yerinden kalkma.benmde dün biraz sancilrm oldu hafif hafif ara ara.su almstm unuttum damacanayi kaldrmaya yeltendm ama aklıma geldi son anda.bi de çok fazla ogurdum ondan mı kaynaklandı bilmiorm.12.haftaya kadar bebeklrmz için yapabilcgmz en sağlıklı şey dinlenmek galiba.
Sağolun kızlar sizde dikkatli olun bolbol dinlenin yemeği düzenli yemeye çalışın. Allah bebişlerimizi bize bağışlasın.

O iğne kan pıhtılaştırıcı gibi bişey canım kanama olmasın diye rahim duvarını kalınlaştırıyomuş. Serumuda gözlerinin içi sararmış iyi görünmüyorsun diye verdi aslında bi gece yat dedi ama benim kız korktu ağladı eve geldik. Yemene içmene özen göster dedi yat dinlen ayakta durma fazla dedi.ben 2_3 kilo verdim hiç kilo alamadım. Güçsüz.düştüm galiba ama sancı birden başladı nasıl oldu anlamadım. Bişey olursa gel dedi. İnş. Olmaz
ayyy canim insallah olmaz bir daha arada korkutuyo bebisler pasa senle kalicak insallah ablasini aglatmicak insallah rabbim sizi korusun canim

Son düzenleme:
Bende bir tane alıyorum ama bazı yerlerde okuyorum günde 2 kez falan aldıklarını yazmışlar da. Benim ki folibol cnm. Aç mı tok mu içiliyor bana eczacı farketmez dedi ama

Canım ben de folbiol içiyorum, sabahları tok 1 tane... Öyle dedi eczacı bana alırken.

X