2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Neden almadı ki.evet ayda bir kntrol oluo.1 gün içmemek sıkıntı olmuoms.Ben önceden Yemek yemiodm erken gidiodm kan verip hemen geliodm.Ama bu halde olunca yedim mecbur içemedim ilacı da.inşallah herşey yolunda gider cnmcm
Canım benim ilacımın adı euthyrox aynı mı ilacımız. Bi de benim başta tsh yüksek çıkmıştı ilaca başlamadan tekrar kan verdim hepsi normal çıkmış. Serbest T4 1 çıkmış üst sınırda olması iyi olur 1.76 dedi. Aynı ilaca devam dedi. Yani bu ilaç dengeliyo mu tsh yüksek olunca da aynı ilaç serbest T4 ü yükseltmek için de aynı ilaç. Normal mi acaba bu durum

Arkadaslar bu da benim minnakimin sali gunku hali. Sizce erkek mi kizmi. Cin takviminde erkek ama ultrasonu gorunce kiz gibi hissetmeye basladim
bencede kiz hisler dogru soyler rabbim gonlune gore versin insallah saglikla al kucagina insallah kac hafta dedi usg aynimi gidiyor

Selam arkadaslar ben de drdan geliyorum :) :) :) benim minnak bir iken iki olmus bu gun kesinlesti gecen hafta gittigimde dr galiba olabilir gibi kelimeler demisti hala kalp atisi piyasada yok dr 10 gun sonra ancak duyariz kalbi dedi ancak ikizlerimin biri digerinden biraz ufakmis renkli doppler istedi sali gunu onun icin gidicem ay kizlar inanilir gibi degil ikiz bebislerim bir de oglum 3 :) ikisi birden sagliklidir umarim bu arada usg resimleri gordum masallah yavrulariniza kurban oldugum rabbim hepicugunu koklayip emzirmeyi saglikla kucaklamayi huzurla buyutmeyi askla sevmeyi nasip etsin amin amin cok cok amin cok amin :KK73:
guzun aydin ayni kaderi paylasiyoruz kac hafta ikizlerin bende oyle bir hafta sonra goruldu kese aralarinda 3+4 gun var 5+3 tek kese goruldu canim 6+3 de iki kese goruldu 7+3 de yeni kalp atisi basladi 8+3 de kendilerini gordum bthcg yuksekmiydi senin benim cok yuksekti arkadaslar ikiz dedi ve ikizlerim benimle hep boyle devam eder insallah cumlemizinkide devam etsin saglikla dogsunlar insallah

Öncelikle geçmiş olsun eşinizin birşeyi yoktur inşallah. Benim kardeşim motosikleti kendi kullanırken kaza geçirmişti. Adını bile duyunca tüylerim diken diken oluyor.. :KK43: Sana katılıyorum hareket konusunda. Gün içinde hiçbir sorun yaşamıyorum ama dikkkatsiz oturup kalkınca resmen ağrı saplanıyor. Tutuna tutuna oturup kalkıyorum . Daha bebek buyuse kim bilir ne ağrılar olur.
Eşime de bir şey olmadı ama motorun düşmesinden kaynaklı öyle bir ses çıktı ki bir şey oldu zannettim.

Kızlar bildirimler bugün mail kutuma gelmeye başladı her dakika dıt dıt ötüyor bildirim seçeneklerini düzenlemeye çalıştım e_ posta bildirimi kapattım yinede geliyor ya sizede aynı mı? Önceden ne güzel sadece foruma girince yukarda bildirim gözüküyordu şimdi e posta hiç hoş olmadı napmalıyım yardım.

Kızlar bildirimler bugün mail kutuma gelmeye başladı her dakika dıt dıt ötüyor bildirim seçeneklerini düzenlemeye çalıştım e_ posta bildirimi kapattım yinede geliyor ya sizede aynı mı? Önceden ne güzel sadece foruma girince yukarda bildirim gözüküyordu şimdi e posta hiç hoş olmadı napmalıyım yardım.
kazen beyi etiketleyerek mesaj yaz canim

Cinsiyeti anlayanlar soylermisinz cnsiyeti ney

Eklentiler

• 20160408_171503.jpg
    20160408_171503.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 84
Canım benim ilacımın adı euthyrox aynı mı ilacımız. Bi de benim başta tsh yüksek çıkmıştı ilaca başlamadan tekrar kan verdim hepsi normal çıkmış. Serbest T4 1 çıkmış üst sınırda olması iyi olur 1.76 dedi. Aynı ilaca devam dedi. Yani bu ilaç dengeliyo mu tsh yüksek olunca da aynı ilaç serbest T4 ü yükseltmek için de aynı ilaç. Normal mi acaba bu durum

Cnm o kadar detaylı bilmiorm.benmde tsh yüksek ciktignda t3 t4 normal çıkmıştı die biliorm doktor o değerlerle ilgili bişey dememişti.ilaç hem tsh ı hemde onları dengelio belki de bilmiorm.bende euthyrox iciorm 50 mg.Zaten değerinde yükselme düşüş olunca ilacn mg iyla oynuyo doktor.Bugün de 1.42 çıkmış şükür.
Bi de belki başına gelir sana da soyliim.dün sabah ilacı ictikten 5 dk sonra falan midem bulandi afedersn cikardm.galiba ilaç ta çıktı.bi daha icmedim de bilemedm.doktora sordum.içtikten sonra 15 dk içinde kusarsan tekrar iç dedi.haberi olsn cnm :KK66:

K Kazen bey Mune Mune hanım benim bildirimleri e postaya gelmesini istemiyorum. Bildirim seçeneklerinden iptal ettiğim halde hala gelio lütfen iptal edermisin e posta bildirimini. Ben foruma girince yukardaki bildirimlerden takip ediyorum zaten. Teşekkürler.
Canım burdan konu takip iptal edip sonra yeniden takip et orda da mail yada bildirim seçenekleri var belki ordan yanlışlıkla yapmış olabilir sin

Cinsiyeti anlayanlar soylermisinz cnsiyeti ney

Maşallah cnm kocccaammannn olmuş.maşallah maşallah.benimde haftaya randevum var.günlerimiz arka arkaya.inşallah bende böyle büyük mü gorcm yaa:cry::cry:o kadar mide bulantısı ogurtu bu bebisler için mi.kıyamam.gobegimiz çıkmadı ama bebislrmz nasıl büyüyor yaa:cry:
Bu arada bana kız gibi geldi.nub teorisine bakmistm.Öyle gibi gördüm ben.

K Kazen bey Mune Mune hanım benim bildirimleri e postaya gelmesini istemiyorum. Bildirim seçeneklerinden iptal ettiğim halde hala gelio lütfen iptal edermisin e posta bildirimini. Ben foruma girince yukardaki bildirimlerden takip ediyorum zaten. Teşekkürler.
Profilimden yanıtladım siziHoppa

X