2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar tavuk haşlarken içine kanı aktı bu tavuk suyundan çorba yapılır mı hamilelikte içilir mio_O inşallah banlanmam

Canım sarı akıntı idrar yolları enfeksiyonundan bende de var kadınlarda genelde oluyor ama hamilelikte ilerliyor sanırım önceki hamileliğimde sonuna kadar vardı dikkat edilmesi gereken bir durum benim gecmemisti ilaçla

Canım valla bilmiyorum, ilk gittiğim ve testleri yaptırdığım yer devlet hastanesiydi. Orada idrar yollarında enfeksiyon yok dediler. Gerçi 6,17 olan Tsh ye de normal demişlerdi T3 ve T4 te yapıldıktan sonra. Dün özele gittim. O dedi enfeksiyonu. Tsh de çok yüksek dedi. Yine kan ve idrar verdim bu sefer dahiliye den. P.tesi gideceğim. Anlamadım ben bunları.

Geçmiş olsun canım ben daha önce gittim ama soramadım ilk gidince insan bi şaşkın acemi heyecanlı oluyo cumartesi gidicem inşallah sorarım canım

Ayy benim ilk gittiğim zaten devlet hast.ti sordurmuyorlar bile ya da ben öylesine denk geldim. Devlette bir tane çok iyi Dr var, onda da sıra bulmak imkansız gibi birsey, denk gelemedim ona da.

Kızlarrr çok mutluyum  bebişimizi gördük çok şükür kalbinide duyduk herşey yolunda dedi doktor haftamızda uyumlu çok şükür 8h1g lük olduk.. Bakın teyzeleri bebişimin resmine :KK71::KK71::KK71:

Oyy oy maşallah size :) Darısı da bize... Ayy ben 6+4 um şu an, 2 hafta sonra bizimki de böyle mi olacak ya... Herşeye ağlamak geliyor bana, bebisini görünce de bak öyle oldum. Nedir bu duygusallik anlamadım :) Cok guzel, nazar degmesin size... Evet erkek gibi duruyor bu arada, katılıyorum diğer arkadaşlarıma :)

Bir haftadan fazla oldu giremedim, iş güç bulantı derken.. Arada baya konu geçmiş hepsini okuyamadım ama bütün güzel haber alan annelere maşallah :KK68:
Kayıp ve sıkıntı yaşayanlara da Raabim şifa ve sabır versin...

Kızlar sarı akıntı normal mi sizce bilen var mı yine soruyorum biraz korkuyorum çankü

Benim de sarı akıntım var canım. 5 haftalıkken hem sağlık ocağında hem özel hastanede idrar tahlili yapıldı temiz çıktı, o zaman da vardı.. Ama ben de akıntım var dememiştim.. Bu gittiğimde ben de sorucam bakalım

Çok sağolun kızlar tek tek yazamıyrm hepsini okudum iyi ki varsınız...
Kürtaj oldm bugn saat 2 de çok kötüydüm kızlar şimdi başım çok ağrıyr; tam anestezi oldm 20 dklık bişy hissetmedim ama uyandığımda karın Ağrı'm çoktu, bebeği patolojiye aldılar bir hafta sonra çıkar inşlh bi sorun çıkmaz... Sizin günleriniz hayrlıs ile dolar sağlıkla kucaklayın bebeklinizi...
Kürtaj olan arkadaşlar özür diliyrm kanamanız çok mu oldu, benm şimdilik norml başım çok ağrıyr midem bulanıyor Bilmiyrm neden... :KK43::KK42:

Sağol cnm evet annem tiroid hastası :KK43: ilk 3 ay kullanıyorsa ben 2 aylık hamileyim bu vakte kadar kullandı epey ya zekası problemli olursa :KK43: bi an evvel dahiliye ye gitmem gerek. Sana da çok geçmiş olsun demek tiroid bebek kaybına bile sebep oluyor Rabbim bi daha yaşatmasin

Amin cnm Allah razı olsn.Evet bebeğin tutunmasini da etkileyebilio maalesef.
Sen aklına kötü bişey getirme cnm.çok fazla yukselmems değerin.bebek kullandığı için yukselmstr 7 8 lere yukselenler var.normal zaman olsa belki tsh n normal de çıkar.doktorun içini daha da rahatlatr cnm takma İnşallah.

Kürtaj oldm bugn saat 2 de çok kötüydüm kızlar şimdi başım çok ağrıyr; tam anestezi oldm 20 dklık bişy hissetmedim ama uyandığımda karın Ağrı'm çoktu, bebeği patolojiye aldılar bir hafta sonra çıkar inşlh bi sorun çıkmaz... Sizin günleriniz hayrlıs ile dolar sağlıkla kucaklayın bebeklinizi...
Kürtaj olan arkadaşlar özür diliyrm kanamanız çok mu oldu, benm şimdilik norml başım çok ağrıyr midem bulanıyor Bilmiyrm neden... :KK43::KK42:

Allah sifa versin canim insallah biran once toparlarsin kendini.

Rabbim şifa versin, tekrar yaşatmasın ve en kısa zamanda tam bir nur ropu nasip etsin inşallah...
Bugün özellikle çok dua et canım...

çok geçmiş olsun canım..benim ilk gün biraz vardı sonra leke şeklindeydi ama 20 gün kadar sürdü..kanaması hemen bitende var..inşallah en kısa zamanda tekrar olur..dr bana 2 hafta korunma verdi 3 regl döneminden sonra doğal yolla geldi..inşallahta tekrar yaşamam aynı şeyleri

Benim çok kanamam olmadı canım çok olursa ilacı var zaten. .. Diğer belirtilerin anestexinin etkisi inşallah yarına geçer. . Rabbim tez zamanda kucağıni hayırlı sağlıklı evlatla doldursunn.. Bütün genetik testlerini yaptır ihmal etme..

Cnm çok üzüldüm.Allah şifa versin.inşallah en yakın zamanda sağlıklı bi hamilelik yaşarsın.

Bütün testlerimi gösterdm doktr a herşey yapılmış güZl Dedi;; yapılmamış testleri istedi haftaya perşmbe gidip pataloji sonucunu alacm muayene olacm inş... Yalnız doktrum iki adet dönemi korunman lazm Dedi... eşim yurt dışına gidecekti bu ay sonu korunmamk ta kararsızm kızlar belki de ramzdan sonra tekrar denerz bizm için hayrlısı olsn inşlh,,, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşlh..:

Bütün testlerimi gösterdm doktr a herşey yapılmış güZl Dedi;; yapılmamış testleri istedi haftaya perşmbe gidip pataloji sonucunu alacm muayene olacm inş... Yalnız doktrum iki adet dönemi korunman lazm Dedi... eşim yurt dışına gidecekti bu ay sonu korunmamk ta kararsızm kızlar belki de ramzdan sonra tekrar denerz bizm için hayrlısı olsn inşlh,,, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşlh..:
Can'ım çok geçmiş olsun bende geçen yıl iki Bebek kaybettim seni çok iyi anlıyorum sakın üzülme çünkü bu rabbimin bir lütfu hasarlı bebekler kendini atabiliyormuş hep böyle düşün ve bir an önce toparlan hiç doktorlara bakma sen kendini iyi hissettiğinde yeniden dene zaten rahim hazır olduğunda yeniden hamile kalırsın... Bizede burdan müjdeyi ver olur mu seni çok sevdik rabbim şenimden iyi şekilde mükafatlandırsın inşaallah

Kızlar çok şükür artık buraya yazma cesaretim geldi çünkü bu gün kalp atışlarımızı gördük rapor almak için gitmiştim doktor bi bakalım dedi çok şükür canlanmış ve kalbi atıyor dedi çok şükür darısı duyamayabların başına tez vakitte herkes güzel haberlerle gelsin aramızdan ayrılanlara rabnim tez vakitte yeni gebelikler nasip etsin amin... Hayırlı Kandil'ler inşaallah

X