2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlarrr çok mutluyum  bebişimizi gördük çok şükür kalbinide duyduk herşey yolunda dedi doktor haftamızda uyumlu çok şükür 8h1g lük olduk.. Bakın teyzeleri bebişimin resmine :KK71::KK71::KK71:

Eklentiler

• 20160407_155529.jpg
    20160407_155529.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 105
Kızlarrr çok mutluyum  bebişimizi gördük çok şükür kalbinide duyduk herşey yolunda dedi doktor haftamızda uyumlu çok şükür 8h1g lük olduk.. Bakın teyzeleri bebişimin resmine :KK71::KK71::KK71:
Orda küçük bir bebek var inanılmaz bi şey. Canım çok sevindim maşallah Allah tamamına erdirsin bende cumartesi gidicemm darısı başıma inşallah :KK200:

selam kızlar ,
şuan 7+4 haftalık hamileyim 2014 kasım ve 2015 mayıs'ta 2 düşüğüm oldu.
tüp bebeğe niyet ettiğimiz ay hamile kaldıgımı öğrendin. başta inanmak bile zor geldi. 2 tatsız tecrübeden sonra sevınemedik bile doğru düzgün. 6+6 da kalp atısını gorduk ama dr keseyı begenmedıgını kucuk oldugunu soyledı. 10 gün sonra kontrole çağırdı. bu arada kahverengi lekelenmem başladı. 5 gün rapor aldım yatıyorum şimdi. yatarak düzelecek bir şey değil ama için rahat edecekse veririm rapor dedi pazartesi verdi. şimdi sürekli yatıyorum. pazartesi kontrolümüz var. okuduklarım kadarı ile bol sıvı alımı , süt yazıyor heryerde. bir de havuç suyu. tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

ve bir şekilde bebeğimin sağlıklı bir şekilde bana ve hayata tutunacagına ınanıyorum. kalbım her hızlı attıgında onun ıcınde attıgını dusunuyorum. umarım pazartesı guzel haberler alırız.

bu arada hepınızın kandılı mubarek duaları kabul olsun.
portakal domates lahana karnibahar yesil biber greyfurt plesanta icin c vitamini oneriyor doktorlar insallah mubarek gunun suyu yuzu hurmetine guzel haberler almani nasip etsin rabbim.. amin

X