2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Bende ikili testleri dusunmuyorum ama ayrıntılı USG yı dusunuyorum . zeka testlerinin sonuçları yanlış çıkabiliyor çok örneği var testin sonucunda gebelik sonlandirilmicaksa zaten yapılması istenilmiyor. Kuzenimin ikili teste riskli çıkmıştı sadece 9 ayı stresle yaşadığı kaldı maşallah sağlıklı doğdu .. Daha doktorumla konuşmadık ama benimde kararim yaptirmamaktan yana

hayirli gunde hayirli haberler almamiz dilegi ile dualarimizin kabul olmasi dilegi ile regaip kandilimiz hayirlara vesile olsun insallah rabbim tekrar nasip etsin bu guzel gunu insallah.. amin

Eklentiler

• IMG-20160407-WA0001.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 19
CANIM ÇIKTIN MI

Sen deyince baktım şimdi şunu buldum:
Başağrıları en fazla gebeliğin ilk ve son üç ayında görülür. Gebeliğin ilk döneminde başağrılarını tetikleyen faktörler arasında hormon düzeylerinde ani ve aşırı değişiklikler ile beyne giden kan akımındaki artıştır.

Bazen başım döner gibi de oluyor. Demek ki hormon artışından. İlkinde başağrısı yaşadım mı hatırlamıyorum ne çabuk unutuyor insan

Maalesef kızlar hayrlı haber veremeyrm bebeğimn gelişimi durmuş kalbi atmıyor...
Ben burda sizden ayrılmk zorunda kalıyrm Allah sizin bebekleriniz i bağışlasın... Yarın kürtaj olmak için randevu oldm; ablm annem daha bekle Diyr ama zamn bize işliyor... Kürtajdan çok korkuyrm Allah'a emanet olun inşlh...

rabbim bu guzel gunde saglikli gebelik sagliki bebekler nasip etsin insallah saglikla kal canim

Canimmm Rabbim bu mübarek günde yüreğine ferahlık versin tek diyebileceğim yaşadıklarını biliyor anlıyor olmam . hayirlisiyla Rabbim kucağına alacağın sağlıklı gebelik nasip etsin ..

Çok üzüldüm canım Allâh yardımcın olsun

selam kızlar ,
şuan 7+4 haftalık hamileyim 2014 kasım ve 2015 mayıs'ta 2 düşüğüm oldu.
tüp bebeğe niyet ettiğimiz ay hamile kaldıgımı öğrendin. başta inanmak bile zor geldi. 2 tatsız tecrübeden sonra sevınemedik bile doğru düzgün. 6+6 da kalp atısını gorduk ama dr keseyı begenmedıgını kucuk oldugunu soyledı. 10 gün sonra kontrole çağırdı. bu arada kahverengi lekelenmem başladı. 5 gün rapor aldım yatıyorum şimdi. yatarak düzelecek bir şey değil ama için rahat edecekse veririm rapor dedi pazartesi verdi. şimdi sürekli yatıyorum. pazartesi kontrolümüz var. okuduklarım kadarı ile bol sıvı alımı , süt yazıyor heryerde. bir de havuç suyu. tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

ve bir şekilde bebeğimin sağlıklı bir şekilde bana ve hayata tutunacagına ınanıyorum. kalbım her hızlı attıgında onun ıcınde attıgını dusunuyorum. umarım pazartesı guzel haberler alırız.

bu arada hepınızın kandılı mubarek duaları kabul olsun.

Başka bir doktora daha git normali 2 'nin altı ama 3.30 da çok etkiler mi ki inşallah etkilemez başka bir doktora mutlaka git dahiliye doktoru

Allah tamamına erdirsin canım. Kahverengi akıntı burda çoğu kişide oluyor. Bence yatmakla iyi yapıyosun inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Canım sakın üzülme. Emin ol ki bunda da vardır bir hayır. Zor ama üzülmemeye çalış. Demek ki bir problem vardı ve vücut o yüzden sonlandırdı gebeliği. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin...

Sağol cnm evet annem tiroid hastası ilk 3 ay kullanıyorsa ben 2 aylık hamileyim bu vakte kadar kullandı epey ya zekası problemli olursa bi an evvel dahiliye ye gitmem gerek. Sana da çok geçmiş olsun demek tiroid bebek kaybına bile sebep oluyor Rabbim bi daha yaşatmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…