2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim de tuniklerim oluyor ama pantolon sikıyor çok şimdilik bir hamile pantolonu aliyim bedenime göre ilerleyen zamanlarda belki bir beden büyük ihtiyacım olur. Yay şimdiden şişti göbüs benim sonum kötü onumu goremiycem galiba

Hmm anladım canım bana hiç öyle bi şey söylemediler 4.5 çıktı hafif bi yükselme var tedbir olarak başlayalım dediler doktora göre değişiyo demekki

Gülüm siz evleneli ne kadar oldu? Bi kırgınlık falan mı var? Yani şaşırdım. Düşünsene kayınvaliden evine gelio ve sen ilk defa göreceksin insan bi garip olsa gerek.

7 ay oldu tatlm.
Anne baba aayri ikiside gelmedi kırgnlk vs yok. İsteselerdi gelirlerdi. Tuhaf olan da o zaten daha ilk defa gorecegim içimden hiç birşey yapmak gelmiyor

Hmm anladım canım bana hiç öyle bi şey söylemediler 4.5 çıktı hafif bi yükselme var tedbir olarak başlayalım dediler doktora göre değişiyo demekki

Allah Allah.kadın doğum doktoru mu hafif bi yükselme var dedi.
Tsh değer aralığı heryerde ayni zannediorm.bende De Aralık 4.2 ye kadar ama kadın doğumcu 2 2.5 arası olması lazım Dedi.o pek onemsemedi düşük olduğu için korun sonra ilaca baslaylm demişti ama int.te arastrnca ciddi etkileyeblcgni ogrennce Hemen doktora gittim ama senin 4.5 için az yükselmiş dediyse bilemiyrm.Belki senin hamilelik dönemnde yukseldyse mi dedi bilmiorm.ama hamilelik öncesi 2 2.5 yani araştır istersn.

7 ay oldu tatlm.
Anne baba aayri ikiside gelmedi kırgnlk vs yok. İsteselerdi gelirlerdi. Tuhaf olan da o zaten daha ilk defa gorecegim içimden hiç birşey yapmak gelmiyor
Allah yardımcın olsun canım anlayabiliyorum arada henüz bi sıcaklık olmamış belki gelince sıcakkanlı güleryüzlü birisiyse ısınırsın pozitif düşün yoksa zorlanırlar canım. Kalcakmı yanında bi süre?

Napalım herseye katlanıcaz yeterki onlar iyi olsun gececek elbette sonraki aylar da ye ye doymucaz :)

Günaydin herkese ben de 2016 kasim annesiyim tabi erken gelmezse ikizler
ayniyiz dogumlarda ikizlerdede hos geldin erken gelir canim 34+36 haftalarda dogum.basliyormus insallah 36 yi doldurunca dogar canim.rabbim gonlumuze gore nasip etsin insallah ilk gebelikmi benim ucuncu gebelik :)

Ben de en iyisi bugün bir tane hamile pantolonu alayım yoksa patliycam tüm gün bu Pantolonlarla. Lcw de mi en kolay bulabilirim peki?
evet ben gordum almadim lcw de tayt uzun kisa var daha erken diye dusundum gecen ay kapsonlu hirka aldim oda gozume carpti bilgim.olsun var burda dedim.kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…