2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canım Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yanlış anlamazsan çekinerek soruyorum arkadaşımdada kalp şeklinde rahmi hamile hemde doktoru perde olduğunu söylemiş rahminde sürekli kanamaları oluyor çok özür dileyerek soruyorum siz doğal yöntemlemi hamile kaldınız aşılama ile mi ?

@rima85 Canım çok uzuldum Allah yardimcim olsun tez zamanda iyi ol insallah ve tez zamanda güzel haberler ver bizlere.

Bebeklerini kaybeden arkadaşlar insallah tez zamanda sağlıklı hamilelikleriniz dogumlariniz olur insallah. Bir anne için en zor şey evladını kaybetmek

Bende her günümü korkuyla geçiriyorum. Etrafımda da o kadar çok duyuyorum ki sagliksiz hamilelik gecirenleri bebeğini kaybedenleri artık geceleri kabus görüyorum.

Güzel Rabbim içimize ferahlık genişlik versin yavrularimiza sağlık sıhhat versin. Bizleri evladin varlığıyla da yokluguyla da imtihan etmesin.

BENDE AYNI DURUMDAYIM İSTER İSTEMEZ STRES OLUYORUM DÜN ÇOK AĞLADIM ARTIK SİNİRLERİM BOZULDU BİDE HERGÜN KAN SULANDIRICI İĞNE OLUYORUM BİŞEY OLCAK DİYE ÖDÜM KOPUYO

İlişki durumu için doktorum kalp atışlarını duyduktan sonra haftada en fazla 2 kere olacak şekilde izin verdi ama bende korku ve aşırı isteksizlik var.
Eşim bu konuda aşırı rahat doktor izin verdi ya diyor surekli. Babalar daha mi geniş oluyor yoksa benim eşim mi çok rahat bilemedim. Bu duruma çok kızıyorum bir daha ki muayeneye yalnız gidip doktor yasakladı demeyi bile düşündüm

BENDE AYNI DURUMDAYIM İSTER İSTEMEZ STRES OLUYORUM DÜN ÇOK AĞLADIM ARTIK SİNİRLERİM BOZULDU BİDE HERGÜN KAN SULANDIRICI İĞNE OLUYORUM BİŞEY OLCAK DİYE ÖDÜM KOPUYO
Benimde en büyük korkum ya pihtilasma varsa ve yine bebegimin kalbi durursa doktorum ilk kayibi normal gördüklerini ve teste gerek olmadığını söyledi ama benim içim içimi yiyor.

Benimde aynı şekilde perdeli rahim deniyor zaten. Doğal yolla canm

Allah şifalar versin ve yardımcınız olsun iğne ile herşey düzelecek umarım için ferah tut canım arkadaşım aynısı kan pıhtı yüzünden 2 kez düşük oldu sonunda tahlilden öğrendi pıhtı olduğu için kan sulandırıcı hapı kullanıyor şuan 6 aylık hamile çok şükür sağlıklı

Yok canım pazartesi gitmiştim yarın tekrar gidicem bende araştırdım baya büyük ihtimalle zararı olacak bi şey değilmiş şükür insan korkuyo bilmeyince...

aynı bende çok korkuyorum hemde isteksiz eşimde öyle değil tersine çok rahat çok düşkün ne kadar sinir bozucu

Vay maaşallah minigine, içine su serpilmistir artık , rahatça gebe moduna gir , mutlu ol. Bak bebis sana göz kirpmis şimdiden . Bi de pit pit pit ohh yeme de yanında yat

Ya sorma ultrason resmine detayli bakiyrm da kol bacak kafa resmen ortada elhamdülillah yani.çok mutlu oldum.Rabbim herkese nasip etsn.En yakın zamanda

Bende idrar testi pozitif çıktığından beri hiç ilişki olmadı korku var bendede bebekten dolayı yarın doktora sorcam ama çekiniyorum

Yok canım pazartesi gitmiştim yarın tekrar gidicem bende araştırdım baya büyük ihtimalle zararı olacak bi şey değilmiş şükür insan korkuyo bilmeyince...

Aynen cnm insan çok korkuo.o günlerim geldi aklıma.benm bi de igm pozitif çıktı igg nin sonucunu alana kadar ne kadar korktum anlatamam.Allah m beterindn saklasın.çok şükür etkilemiyor cnm.Allah m bi daha yasatmasn bu endişeleri.kimseye yaşatmasın

Bnm kide ayni canim merak etme lekelenmem var koyun can derdinde kasap et derdinde.... bosuna dememisler anneler rahme dusunce anne oldugunu anlar babalar kucagina alinca anlar diye diye

benimde canım 3 kaybım var o yüzden çok diken üstündeyim. çok şükür hamdolsun kanama falan yok standart hamilelik ama sorun yokken bile sorun çıktığına şahit oluyoruz insan korkuyor

Ben de bugun doktora gidenlerdenim malesef iyi şeyler duymadım çok Üzgünüm. 8 haftalik olmama rağmen 6+3 görünüyor kalp atışı var ama çok buyumemis geçen haftaya göre. Doktor çok ümit verici konuşmadı. Ilk iki gebeliğimde de böyle olmuştu ve sonra kalpleri durdu kürtaj oldum. 3. hamileliğimde iğne kullandım yine kaybettim. 4. de çok şükür oğlumu kucağıma aldım. Bu 5. hamileliğim allah nasip etmeyince olmuyor işte. Herşeyin hayırlısı artık kürtaj bana çok olağan geliyor psikoloji falan kalmadı zaten kafayı yemek üzereyken oğluma sarılıp sukrediyorum ama çok zor . Çok ağladım. Rabbim sizin bebeklerinizi korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…