2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Masallah kuzuna darısı basımıza

Hamilelikte hiç bir zaman rahata eremiyorsun sanırım dimi şu haftayı atlattık oh diyemiyosun?

Vay maaşallah minigine, içine su serpilmistir artık , rahatça gebe moduna gir , mutlu ol. Bak bebis sana göz kirpmis şimdiden . Bi de pit pit pit ohh yeme de yanında yat

Gerçekten mi nasl biri?
Canım ben çok memnunum çok güzel bilgi veriyo ve en fazla 10 dk bekliyosun bu zamana kadar 5 kere gittim 5 görüşmemizde 10 numara geçti o kadar çok doktor dolaştım ki kolay kolay doktor beğenemiyodum bende ama fatma hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum hastanede çok güzel normal 550 sezeryan 1000 isteğe bağlı sezeryan 2250 odalarıda gördüm hepsi çok güzel camsız odalar var o kötü ama medipol megadada var o camsız odalar ameliyat oldum ben megada

Bende çok korkuyorum doktorlardan artık ona git buna git olmuyor yani. Medipole sehruz hanıma gttik valla doktorum diye gecinmesin. Rahmim kalp şeklinde ve o bunu görmedi. Bana uç aydan sonra vermesi gereken hapı daha iki haftalık hamileyken verdi. O yüzden çok morlaim bozuldu. İyi bi doktor arıyorum. Deneyecegim.

BEN ESENLER MEDİPOLDE AYTEN SEHRUZ VE NUR CANSU HANIMA GİTTİM BURCUYA ASLA GİTMEM BEN HER İSTEDİĞİMDE DOKTORUMU GÖREBİLMELİYİM O KADAR SIRA BEKLEYEMEM FATMA HANIMA DİREK KARAR VERDİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…