2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hadi bugün korkuları endişeleri bi kenara bırakıp bebislerimizi ile ilgili hayallerimizi anlatalım. En büyük istekleriniz ( sağ salim doğum olduktan sonra )

Bugün herkes kötü yorumlar yazmış okudukça üzüldüm. İnşallah bişey olmaz bebişine pozitif düşün canım Allah kucağına almayı nasip etsin insallah.

Amin cnm Allah razı olsun. .
Bugünler geçecek güzel günler gelecek umutsuzluğa düşmüyorum...

Bugün herkes kötü yorumlar yazmış okudukça üzüldüm. İnşallah bişey olmaz bebişine pozitif düşün canım Allah kucağına almayı nasip etsin insallah.
Aminnnn canım güzel haberler alicaz içimizi ferah tutalım kötü olursa da hersey Allah tan yine şükür diyip devam edicez napalim

Amin cnm inşallah bende böyle teselli buluyorum ne yapayım elimden bişey gelmez zaten. ...

Bugün nasıl bigün böyle ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm Allâh yardımcın olsun inşallah ameliyata gerek kalmaz canım. İğne çok ağır diyolar nasılsın şimdi? Allah yakın zamanda çifter çifter kucağını doldursun bugünleri unut inşallah.

Kızlar hadi bugün korkuları endişeleri bi kenara bırakıp bebislerimizi ile ilgili hayallerimizi anlatalım. En büyük istekleriniz ( sağ salim doğum olduktan sonra )
Bugün aramızda bebeğini kaybeden arkadaşımız varken bizim mutlu hayaller kurmamız ne kadar doğru sizce? Bencillik değil mi? Onu daha çok üzmezmi? Lütfen empati yapalım öyle yazalım?

Allah razı olsun canım yaa Rabbim bebeklerinizi size bağışlasın sizler yaşamayın inşallah. ..

İğne çok ağır gerçekten kalçadan iki tane yapıyorlar sağa sola.. bağırdım istemsiz ama hemşire dedi yine iyi dayandın bacakta kasılma yaptı ilk şimdi düzeldi daha iyiyim bekliyoruz bakalım. ...

Allah yardımcın olsun canım. sabrını verir inşallah. Kısmet bi sonraki gebeligine inşallah sorun yasamazsin bi daha ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten üzüldüm.

Canim rabbim guc kuvvet sabir versin
Her serde bi hayir var diye düşünüp, isyan etme sakin. Rabbim en yakin zamanda saglikli gebelik. Saglikli hayirli evlat nasip etsin

Allah yardımcısı olsun inşallah. Hayırlı haberler verirsin umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…