2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sinkar canım ınşallah tez zamanda güzel haberler alırsın. Dua ediyorum ve inanıyorum kısa zamanda olacak.

Ayy canım o iyi olsun da ben razıyım ağrı çekmeye. Korkum aksi bi şey olması yoksa agrisin çekeriz ne yapalım :)

Büyük bir heyecanla girmiştim buraya. Ne yapalım hayırlı bir evlat için daha vaktimiz var demek ki. Bende önüme bakmak istiyorum ama hala adet olmadım. Adet düzensizliğinde daha zor hesaplayacağım ovu günümü ne yapalım hayırlısı Allah tan canım. Hayırlısını istemeye devam.

Eveeet benim beklediğim son da geldi belimi inciltmemi bekliyormuş meğer :) artık önüme bakabilirim :)

ebyar inş canım kısmet artık dualarınızı eksil etmeyin.... hera17 cnm bu ay ovulasyon testi al istersen gittigidiyorda uyguna var adetin bitiği zaman başla.... çift çizgiyi koyu gördüğün zaman 36 saat sonra yumurta çatlıyor, kendını ona göre ayarlarsın canım .... ikimizide bol şanslar.... ben napıcagım bılmıyorum 3 ay kendı haline bırakayım... sonrada aşılama yaparım belkı

Hayırlısı canım. Birgün elbet olucak. Sen söylemiştin her adet oluşumuzda mutlu sona bir adım daha yaklaşıyoruz

Hayırlısı canım. Birgün elbet olucak. Sen söylemiştin her adet oluşumuzda mutlu sona bir adım daha yaklaşıyoruz
ewt canım aslında ben fazla üzülmüyorum sadece bir belırsızlık var acaba napabilirim diye... bir arayış içerisindeyim, boşluktayım şu anki ruh halım bu.... bir süre topiğe girmeyecegım bıraz kafamı boşaltmaya ihtiyacım var ....

Livammm daha mı sık aman Allahım ebyar canım testi sağlık ocağında yaptırdım ordaki doktora arada kahverengi akıntım olduğunu söyleyince hemen kadın doğuma git mutlaka dedi.. gerçi kimle konuşsam kahverengi normal diyor ama tehlikeye atmak istemiyorum bugün bi gidelim sonra kalp atışlarını duymaya yine gideriz inş

Kizlar bende bekliyorum 6 haftada doktora gideceğim inş çünkü gidince erkene boşuna gitmiş oluyoruz güzel olur inşallah gittiğimde hem kese yi hem kalp atışını görmeyi umuyorum inş.

sabahları cokhalsiz gözlerim sis gibi kalkiyorum midem bulaniyoo kasiklarim ağrıyor daha başlangıç bunlar
aynen bende yeni anne adayim iki gun once ogrendim hamile oldugumu dun gece migrenim vardi sabaha kadar uyuyamadim 5 adet parol ictim halada kotuyum basima anlima kas gevsetici jelle masaj yaptim yine gecmedi migren hapini icmemek icin zor tuttum kendimi ama yinede korkuyor cok 5 adet parol ictim melegime bisey olmaz insallah kimsenin bebegine bisey olmasin sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah.. amin

heheeeee:) 31 olan degerım 81 olmus... haftaya keseyı gormeye gıdebılırız o zamaaannnn:) ALLAH IM BU SEFER SAGLIKLA NASIP EDER INSALLAHHHH... HEPIMIZE.
kac gun gecti reglin 31 degerin cikti ve kacinci gununde degerin yukseldi cnm yuksek bthcg adet gununde 1000 se kiz dusukse erkek diye okudum hadi sag salim kucagina alirsin bebisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…