2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canim ilk lekelenmemi kacta oldugunu bilmiorum doktor hamilesin hayrli olsun dedi haftaya gel keseni gorelim dedi ben hastaneden geldim bi baktim lekem var o ani anlatamam size yine mi dedim basladim aglamaya bu da mi nasip olmayacak dedim....sonra ayaklarimi uzatip dinlendim uc gun kadar surdj doktora gttim.orogestan 100 mg sabah aksam kullan dedi sonra gttim keseyi gordum haftaya tekrar gel di tahmini 4.5 5 hafta dedi. O hafta boyunca lekelenmem oldu benim 4 5 gun surdu ama benim yuregim agzimda geziyorum. Gttim sukur kalo atisi var 6+6 dedi dedim ki bole bole lekelenmem oldu dusuk tehliken var dedi. Progestani 200 sabah 200 aksam iceveksin dedi ve o gunden sonra hic lekelenmem olmadi cok sukur. Bu carsamba tekrar gidicem orogestani da ne yalan soyiyim icmiyorum berbat edio cunku beni
Progestan sakin ihmal etme bende kizimda aynı sorunu yasamistim sonra ilaçtan iğneye kadar vardı iş. Biliyorum uyku mide bulantısı yapıyor ama tok karnına uyumadan önce iiç. Doktorum ilk hamileliğini bildiği için şimdi yine önlem amaçlı verdi progestan.

amin cnm inşallah :)
senin ne kadar oldu takvim yapmamışsın sanırım...
Canım sorma yapamadim :KK70:benimde 6. Haftaya giriyoruz birazda sıkıntın var aslında ultrason a gore 7 haftalık oam gerekiyordu ama 5 haftalık olarak ciktik doktor ya geç döllenme yada boş gebelik dedi biraz endiseliyim korkuyorum ama hayırlısı diyorum dua et bize :KK51:

Yarin baska bi dr a gidicem ama bulantilarim cok iken kesildi dr zaten belirtilerin 3 gun icinde azalir dedi
Umarim dogru degildir herseyin hayirlisi olsun senin icin canim 2 kere yasadim o duygulari artik o kadar yaygin ki..mutlaka genetik testlerini ve rahim filmini cektir bence bende her ikisinde de sorun cikmisti keske ilkindr yaptorsaymisim diye uzuluyorum simdi

Ben yaptırmayı dusunmuyorum . yanlış çıkma payı var. 9 ayı bu stresle yaşayanlar var cevremde aldirilmicaksa test sonucunda gerisi stres oluyor . ayrıntılı usgyi dusunuyorum
ben de düşünmüyorum çünkü sonuçta aldırmaktan başka yapılacak hiçbişey yok.. aldırmak gibi bi düşüncem de kesinlikle yok.. üstelik testlerim hiçbirinin sonucu da kesin değil, sadece yüzdelik ihtimal veriyorlar.. ancak 9 ay üzülüp acı çekmeye sebep olur bence..

Canim ilk lekelenmemi kacta oldugunu bilmiorum doktor hamilesin hayrli olsun dedi haftaya gel keseni gorelim dedi ben hastaneden geldim bi baktim lekem var o ani anlatamam size yine mi dedim basladim aglamaya bu da mi nasip olmayacak dedim....sonra ayaklarimi uzatip dinlendim uc gun kadar surdj doktora gttim.orogestan 100 mg sabah aksam kullan dedi sonra gttim keseyi gordum haftaya tekrar gel di tahmini 4.5 5 hafta dedi. O hafta boyunca lekelenmem oldu benim 4 5 gun surdu ama benim yuregim agzimda geziyorum. Gttim sukur kalo atisi var 6+6 dedi dedim ki bole bole lekelenmem oldu dusuk tehliken var dedi. Progestani 200 sabah 200 aksam iceveksin dedi ve o gunden sonra hic lekelenmem olmadi cok sukur. Bu carsamba tekrar gidicem orogestani da ne yalan soyiyim icmiyorum berbat edio cunku beni

Bnde kullaniom progestan yuzluk gnde 3 defa .korkuo insan tabi bnm de bir tane dusugum var.insallah bunu kucagima almayi nasip eder.

ben de düşünmüyorum çünkü sonuçta aldırmaktan başka yapılacak hiçbişey yok.. aldırmak gibi bi düşüncem de kesinlikle yok.. üstelik testlerim hiçbirinin sonucu da kesin değil, sadece yüzdelik ihtimal veriyorlar.. ancak 9 ay üzülüp acı çekmeye sebep olur bence..

Benimde dusuncem bu yönde.

X