2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
iki kati arttiysa 312.44 olur canim 3-4 kat arttiysa ikiz geliyor demek hadi hayirlisi :KK66:
ayy bu hcg değerlerim yüzünden ikiz diye hevveslenmiştim ama tek kese göründü ama olsun hayırlısı.rüyamda hamile olduğumu bilmeden ikiz bbek doğurduğumu görmüştüm adetten iki gün önce 1200 adet gününde de 4050 çıkmıştı ama hayırlısı tekmiş diyelim

Ankarada doktor olayı benim için de sıkıntı. İlk hamileliğimde başkentte nihal hanıma görünmüştüm iyi bir doktor fakat tavrı çok sert. Dan dun söyledi yüzüme bakmadan kese boş kanama var falan diye. Ağlayarak çıktım odasından hiç unutmam. Sonraki hafta hrs de şengül hanıma gittim. Şengül hanım gayet tatlı bir doktor tavsiye edebilirim. Biraz tatlı sert bir tavrı var ama. Ben orada kürtaj olduğum için gittiğimde aklıma gelir diyr oraya gitmicem bu defa. Ben de arayıştayım şimdilik.

ayy bu hcg değerlerim yüzünden ikiz diye hevveslenmiştim ama tek kese göründü ama olsun hayırlısı.rüyamda hamile olduğumu bilmeden ikiz bbek doğurduğumu görmüştüm adetten iki gün önce 1200 adet gününde de 4050 çıkmıştı ama hayırlısı tekmiş diyelim
benim 18 bin kusurdu 5+2 de tek kese gorduk 6+2 de ikinci keseyi gorduk 7+3 de kalp atisini duyduk bakarsin sende ikinci keseyi gorursun yada tek kesede ikizde gorebilirsin sen sut veriyorsun belki hormonlari etkilemisde olabilir kalp atisina kadar kesin belli olabilir

benim 18 bin kusurdu 5+2 de tek kese gorduk 6+2 de ikinci keseyi gorduk 7+3 de kalp atisini duyduk bakarsin sende ikinci keseyi gorursun yada tek kesede ikizde gorebilirsin sen sut veriyorsun belki hormonlari etkilemisde olabilir kalp atisina kadar kesin belli olabilir
oooo 18000.... 3 hafta sonraya randevvu verdi kalp atışı için şimdi 5 haftalık bir kesem var.... benim de aklıma süt nverdiğimden dolayı diye geldi canım... senin minnoşlar da bana kız gibi geldi allah gönlne göre versin inşallah canım.sağlıklı sıhhatli bir şekilde tamamına erdirsin allah

tedekkur ederim guzel.dilekleriniz icin guzel duaniz icin amin diyorum annisler hepiniz seviliyorsunuz rabbim sizlerede saglikli bebisler kucaginiza almayida nasip etsin canlar :)

oooo 18000.... 3 hafta sonraya randevvu verdi kalp atışı için şimdi 5 haftalık bir kesem var.... benim de aklıma süt nverdiğimden dolayı diye geldi canım... senin minnoşlar da bana kız gibi geldi allah gönlne göre versin inşallah canım.sağlıklı sıhhatli bir şekilde tamamına erdirsin allah
ayyu agzindan bal damliyor rabbim sesini duysun canim amin diyorum :)

tedekkur ederim guzel.dilekleriniz icin guzel duaniz icin amin diyorum annisler hepiniz seviliyorsunuz rabbim sizlerede saglikli bebisler kucaginiza almayida nasip etsin canlar :)

ben ne zaman listede adımı görcem,, daha kaç kere yazayım bilgilerimi hiç mi görmüyorsun :KK43:

canım perinatalog kadın doğumun bi dalı riskli gebelik uzmanı demek oluyor..bulunduğun sehir orta büyüklükte ise mutlaka vardır..kayıplarla ilgili inceleme yapıyolar gebe kalınca herseyine bakıyolar falan..beni biri ölü doğum biri düşüktü malesef..ama hayırlısı inşallah bu evlatlarımızı kucağımıza alıcaz :nazar::nazar::nazar:
Insallah canim cevabin icin tsk ederim.. ist.dayim doktorum kalbini duymadan hic bise yapmayalim dedi genetik incelemelerim tamamalandi bi de bunu arastirayim:KK15:

2 üç kere yazdım benide listeye ekler misiniz diye görmüyor musunuz yazdıklarımı
canim lekelenmeden dolayi uzaniyorum bilgisayar basina gecemiyorum telden giriyorum surekli carsamba gunu acildeydim iki litre serum verdiler ilac verdiler kusura bakmayin birde butun sayfayi dolasamiyorum bi ara listeye eklenmej isteyenler eklenecektir bilginize

canim lekelenmeden dolayi uzaniyorum bilgisayar basina gecemiyorum telden giriyorum surekli carsamba gunu acildeydim iki litre serum verdiler ilac verdiler kusura bakmayin birde butun sayfayi dolasamiyorum bi ara listeye eklenmej isteyenler eklenecektir bilginize
Tamam canım sen iyi oldu bir ara halledersin

Birde bende inanılmaz gaz problemi var kar imi bir görsen 5 aylık gibi kocaman çıktı bole Karnım. İçi acıyor siskinlikten

X