2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende yarın gidicem doktora inşaalah. Ne güzel çoğunuz görmüşsünüz bebişlerinizi.

kalp atıslarını gorenler net bı sekılde duyabıldınız mı ve bebegın boyu ve haftası kactı acaba yazabılır mı rıca etsem

Canım beni de ekleyiver. İstanbul yaş 30 sat 21şubat 27kasım beklenen doğum tarihi

Calisan anne olmakta zor aksama kadar masa basindan kalkamamak yogun ve stresli bir iste çalışmak cok zor. Uyku bastirdj kasiklarda belde agrilarim artti. Insallah sikinti yasamam. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Kanamasi olan arkadaslara acil sifalar.

KIZLAR SELAM ÇOK ŞÜKÜR HEM BEBEĞİ GÖRDÜK HEM KALP ATIŞLARINI DUYDUK ÇOK ACAİP Bİ DUYGU HALA APTAL GİBİYİM RABBİM HERKESE BEBEĞİNİ BAĞIŞLASIN SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALALIM
cok sevındım canım kav haftalk ve bebegın kac mm? ben net duymadım kalbını baskamıs dedı ama doktor

ben de dün gördüm bebişimizi kalp atışını duyamadık ama doktor canlı dedi.ultrasona göre 6 hafta 5 günlük ,sat a göre 7 hafta 6 günlük,şu bulantılarda olmasa süper olacak ama napalım çekecez
yeniden liste yapılıyor galiba
ell82
adana
sat:26.01.2016
tahmini doğum:01.11.2016
2.bebek

kalp atıslarını gorenler net bı sekılde duyabıldınız mı ve bebegın boyu ve haftası kactı acaba yazabılır mı rıca etsem

bu haftalarda net bir şekilde doktorlar dinletmez henüz yeni oluşan kalp dengesiz atabilir ben oğlumda 9. haftada görmüştüm ileri ki haftalarda dinletti bana sesini. riskli gebelik doktoruna gidiyordum böylesinin daha iyi olduğunu söylemişti.dinletmezse bile sıkıntı yapma

ayy listeye benide ekler misiniz ?? Yaş :26 Memleket : Sakarya SAT: 01.02.2016 TAhmini doğuk 07.11.2016

Canım listeye beni de tekrar ekler misin? ☺Sanırım degsmiş. Sat: 9.02.2016 tahmini dogum:16.11.2016 şehir:kütahya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…