2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
siz yapabiliyorsanız beni de ekleyebilirmisiniz

istanbul - 29 - son regl: 11 şubat. tahmini doğum: 17 kasım 2017. ilk çocuk

Arkadaşlar son beta HCG sonuçlarınızı yazabilir misin rica etsem benim biraz korkum varda ilk hamileligim kan gebeliği olarak sonlandı bir buçuk aylıkken. Şuan hamileyim ve kan testi sonucum perşembe günü 54.58, pazar günü 117.4, bugün ise 251.1 sizce normalmi Doktorum pazartesi çağırdı inş sorun çıkmaz

Katlanması normal. Zaten doktorlarda USG de görünmediği için katlanmasını takip ediyor. Senin ki de güzel kendini katlamis. Benim ikinci degerim 116 çıkmıştı tekrar baktirmadim 1 hafta sonra da keseyi gorduk

Canım ben kesem kac cm kaç mm bilmiyorum sadece bebişi ölçmüş doktor. Kese normal boyutlarda demişti ama kağıtta yazmıyor
bana da dr herşey normal dedi kalp atisinida duyduk sukur benim verdigi kagitta yaziyor sag altta merak ettim arkadasa sorayim demistim

Katlanması normal. Zaten doktorlarda USG de görünmediği için katlanmasını takip ediyor. Senin ki de güzel kendini katlamis. Benim ikinci degerim 116 çıkmıştı tekrar baktirmadim 1 hafta sonra da keseyi gorduk
Tesekkur ederim benim şuan kontrol amaçlı ikinci üçüncü istendi perşembe tekrar kan testi yaptıracağım inş olması gerektiği gibi artar ister istemez önceki psikolojiyi atamiyorum

Merhaba kizlar ben gebeligimi tesadufen erken ogrendim reglime 5 gun varken acilde o zaman ilk beta hcg 16.4 tu 2 gun sonra gel dedi ikiye katlamasi lazimmis dun gittim ikiye katlamis cok şükür 47.71 olmus doktor hamilesin dedi. Ama kan degerlerimde bazi sıKıntılar var ve idrar yolu iltihabim var ve dusuk tehlikem var malesef neyse uzatmayim:)
3+5 gunlik hamisim su anda bebisim 24 kasimda gelecek eger tutunabilirse

slm canim bence normal artmis degerin hayirli olsun benim ilk 23 şubatta 38 di 28 şubatta 1188 herkesin değerleri farklı artiyo bence stres yapma Rabbim tamamina erdirsin ins

İnş tutunur canım moralini bozmamaya çalış dua edelim bizde herşeyde yolunda gider hayirlisiyla kasım ayında kucagimiza alırız minik hediyelerimizi

slm canim bence normal artmis degerin hayirli olsun benim ilk 23 şubatta 38 di 28 şubatta 1188 herkesin değerleri farklı artiyo bence stres yapma Rabbim tamamina erdirsin ins
Aminnn çok tesekkur ederim canım elimden geldiğince stres yapmamaya çalışıyorum inş gittiğimde kese gorunur

hayirli olsun canim iyi dusun iyi olsun hepimizin bebisleri sımsıkı tutunur ins

Bende geldim oraya da yazmıştım buraya da ekleyeyim.
Merhaba kızlar canım çok sıkkın bugün doktora gittim kadın doğumcu haftaya gel ultrasonda görünür dedi buraya kadar sıkıntı yok ama dişçiye gittim iltihaplanmış dişim ve ilaç yazdı kadın doğumcu ile dişçe o tedavisini yapsın diş hekimi sonuçta diyor dişçide o bir şey demiyorsa ben tedavimi yaparım diyor o ona aksi diyor o ona sonuç ben ve bebeğim ne olacak ddedim dişçi çekmem lazım diyor iltihap daha zararlı diyor fakat yazdığı ilaçlar bebeğe zarar verir mi çok mutsuzum şuann

Selam kızlar, benim de sat 16.02.2016, beklenen doğum 22.11.2016 yaş 27, istanbul, ilk bebiş :)

merhaba canim soktayim.iki kesemiz var ikiz.meleklerim geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…