2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

eşim gününü bekleyeceğiz diyor diğerlerinde hep erken başladık artık damarlarım çok kötü bileğimden kan alıyorlar o yüzden müsade etmiyor 100 üzeri çıkar mı ki
Çıkar bence. Çok siliklerde 15-40 arası çıkıyor. Bhcg hormonu en son idrara geçiyor ya. Senin testinde gayet belirgin çıkmış kandaki oran yüksektir sanırım.

İnş canım benim bu iki gündür üstümde bir duygusallık aslında kendimi dinlemem ama benimde tek umudum o artık okumuyorum ne yapabiliriz nasıl olur diye kendimi doktorlara bıraktım rabbim biliyor doğrusunu diyorum

İnşallah bu topicteki herkes hamile kalır ilk seferde valla tek dileğim bu.

Çıkar bence. Çok siliklerde 15-40 arası çıkıyor. Bhcg hormonu en son idrara geçiyor ya. Senin testinde gayet belirgin çıkmış kandaki oran yüksektir sanırım.

ooo masallah kos hemen kan ver bekliyoruz sabırsızlıkla. kaçıncı günün bugün?

Canim cizgi bariz belli ya masallah cok sevindim suan kan testi yapsan belli olur:)

Kızlar bana kalsa hiç durmam ama eşim asla diyor yarın yaptıracağız gününde olacak diyor yaa İnşallah yüksek çıkar ya bu 3. denemem bir de dondurulmuş denedim 4 valla kollarımda can kalmadı ve hepsi 10 ay içinde oldu Dua edin nolur yüksek çıksın

zaten 20 aydır bekliyorum alıştım beklerim Allah hayırlı zamanda hayırlısını nasip etsin. çok sağ ol canım.

Merak etme canım tese de sperm çıkarılıyor mutlaka, içini ferah tut sen. Yarın için de dualarımdasın. Allah yüzüne gülecek inşallah.

Canim bende dua edicem size bulunacal insalalh icini ferah tut bu surec hep olumlu dusunmeyi gerektiriyor canim kotu enerj yaymiyoruz:))

İnş canım benim rabbimden başka sığınacak kapımız yok dualarınıza çok ihtiyacım var. Bende sana yazıyordum. çok teşekkür ederim. Senin adınada çokk çokk sevindimm bir değil iki kuzucukta inş sana sıkı sıkı tutunur onlar sana transfer olduğu an senindir allahın izniyle bırakmazlar annelerini heleki sen onları bukadar isterkenn

Merak etme canım tese de sperm çıkarılıyor mutlaka, içini ferah tut sen. Yarın için de dualarımdasın. Allah yüzüne gülecek inşallah.

Ya beni nasıl rahatlatıyorsunuz allah bin kere razı olsun bende sadece buna inanmak istiyorum. Kendini kötüyede hazırla hilal diyorum ama gönül ferman dinlemiyorr. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inş niyetlerimiz belli hayırlı sağlıklı bir evlat inşşş

İnşallah canım sen benden yüksek değerler al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…